SSANGYONG Club

Post Reply
Αντώνης
Posts: 9
Joined: Thu Jan 28, 2010 14:00

Re: SSANGYONG Club

Post by Αντώνης »

stakyr wrote:Κυπελλο εχω σηκωσει με τα αργα του musso !!!! ;) ;) ;)
Στο 2ο Φεστιβαλ τετρακινησης στου Ατταρτ , ο Αθανασιου ειχε στησει ενα παιχνιδι ελξης !!
Θα τραβαγαμε ενα κοντεϊνερ σιδερενιο , πανω σε βρεγμενη αμμο , χωρις αλλη βοηθεια !!
Μεσα ειχε και βρεγμενη αμμο !! :shock: :shock:
Δεν θα τολμαγα να δηλωνα συμμετοχη , αν ο Αθανασιου τα ειχε ολα σ΄ενα !!
Ομως χωρισε κατηγοριες και εκανε 1) μεχρι 2000 κε 2)2001-4000 κε και 3) 4001 κε και πανω !!
Εγω ειμαι 1993 κ.ε !!!
Και οταν ειδα οτι εχω αντιπαλους vitara kai jimny , δεν το σκεφτηκα καθολου !!
Εβαλα τα αργα , σανιδωσα το γκαζι και ξεκινησα ...........
Σαν πουπουλο το τραβαγα ,οταν ενιωσα μετα απο λιγο να βουλιαζω στην αμμο !!
Τοτε ακουσα απο τον Αθανασιου και τους αλλους τριγυρω ......." Ρε συ ,πισωκουνητος πας ??? δεν εχεις βαλει τετρακινηση ???? :shock: :shock: :shock: "
Βλεπω λαμπακια ο.κ .......γυρναω ξανα το κουμπι ο.κ........ξαναξεκιναω ...τιποτα !!! Μονο οι πισω τροχοι γυρναγαν !!!! :o :o :o :o :o :o
Να μην τα πολυλογω ........ειχαν κολλησει οι πλυμες και δεν εκαναν υποπιεση για να κλειδωσουν !!
Τραβηξα "πισωκουνητος " 135 εκατοστα (απ΄οτι θυμαμαι !! :roll: ) και βεβαια στεναχωρηθηκα ,γιατι ΔΕΝ ειδα τις πραγματικες δυνατοτητες του αυτοκινητου !!!! :( :( :( :( :( :(
ο δευτερος στην κατηγορια (vitara νομιζω :? :? ) εκανε 85 εκατοστα ........
Απο θεμα ελξης ......πιστευω οτι μεχρι τα 2.300 κ.ε (που βγαινει τωρα!) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ !!!
ΠΑΝΤΑ , ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΜΑΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ !!!! :D :D :D :D :D


+1000
δε θα μπορούσα να μη συμφωνήσω!
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Πολύ γουστάρω τελικά ................για τα αυτοκίνητα μας :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

γειά σας παίδες..καταπληκτική ιδέα του george-4x4, για τη δημιουργία αυτής της παρέας. Ενημερώθηκα μόλις σήμερα και αποφάσισα να γίνω μέλος της. Έχω ένα Kyron 2.0 auto Diesel, ακριβώς ενός έτους. Περιμένω εναγωνίως την πρώτη μας συνάντηση έστω για καφέ.....καλησπέρα σε όλους
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

mark wrote:γειά σας παίδες..καταπληκτική ιδέα του george-4x4, για τη δημιουργία αυτής της παρέας. Ενημερώθηκα μόλις σήμερα και αποφάσισα να γίνω μέλος της. Έχω ένα Kyron 2.0 auto Diesel, ακριβώς ενός έτους. Περιμένω εναγωνίως την πρώτη μας συνάντηση έστω για καφέ.....καλησπέρα σε όλους
Ωπα .......γιναμε 3 !!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
(και ο πιο γέρος εγω ...........musso ειναι αυτο !!! "Γέρικο ,αλλα καλό σκαρι" που ελεγαν και οι παλιοι ναυτικοι .... :P :P )
Οταν θα γινουμε 4 , να παρουμε ταξι να παμε για καφε !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Περα απο την πλακα τωρα ......πιστευω οτι για να γινουμε πολλοι , χρειαζεται να ενημερωθει η Prima motor για την υπαρξη του club , ωστε να ενημερωνει με την σειρα της ,τους νεους ή παλιους κατοχους (στo συνεργειο της ,οταν πανε για σερβις !! ) Ssangyong , ωστε να μας βρισκουν πιο ευκολα !!! :idea: :idea: :idea:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

stakyr wrote:
mark wrote:γειά σας παίδες..καταπληκτική ιδέα του george-4x4, για τη δημιουργία αυτής της παρέας. Ενημερώθηκα μόλις σήμερα και αποφάσισα να γίνω μέλος της. Έχω ένα Kyron 2.0 auto Diesel, ακριβώς ενός έτους. Περιμένω εναγωνίως την πρώτη μας συνάντηση έστω για καφέ.....καλησπέρα σε όλους
Ωπα .......γιναμε 3 !!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
(και ο πιο γέρος εγω ...........musso ειναι αυτο !!! "Γέρικο ,αλλα καλό σκαρι" που ελεγαν και οι παλιοι ναυτικοι .... :P :P )
Οταν θα γινουμε 4 , να παρουμε ταξι να παμε για καφε !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Περα απο την πλακα τωρα ......πιστευω οτι για να γινουμε πολλοι , χρειαζεται να ενημερωθει η Prima motor για την υπαρξη του club , ωστε να ενημερωνει με την σειρα της ,τους νεους ή παλιους κατοχους (στo συνεργειο της ,οταν πανε για σερβις !! ) Ssangyong , ωστε να μας βρισκουν πιο ευκολα !!! :idea: :idea: :idea:
:D :D
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

stakyr wrote:
mark wrote:γειά σας παίδες..καταπληκτική ιδέα του george-4x4, για τη δημιουργία αυτής της παρέας. Ενημερώθηκα μόλις σήμερα και αποφάσισα να γίνω μέλος της. Έχω ένα Kyron 2.0 auto Diesel, ακριβώς ενός έτους. Περιμένω εναγωνίως την πρώτη μας συνάντηση έστω για καφέ.....καλησπέρα σε όλους
Ωπα .......γιναμε 3 !!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
(και ο πιο γέρος εγω ...........musso ειναι αυτο !!! "Γέρικο ,αλλα καλό σκαρι" που ελεγαν και οι παλιοι ναυτικοι .... :P :P )
Οταν θα γινουμε 4 , να παρουμε ταξι να παμε για καφε !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Περα απο την πλακα τωρα ......πιστευω οτι για να γινουμε πολλοι , χρειαζεται να ενημερωθει η Prima motor για την υπαρξη του club , ωστε να ενημερωνει με την σειρα της ,τους νεους ή παλιους κατοχους (στo συνεργειο της ,οταν πανε για σερβις !! ) Ssangyong , ωστε να μας βρισκουν πιο ευκολα !!! :idea: :idea: :idea:
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

stakyr wrote:
mark wrote:γειά σας παίδες..καταπληκτική ιδέα του george-4x4, για τη δημιουργία αυτής της παρέας. Ενημερώθηκα μόλις σήμερα και αποφάσισα να γίνω μέλος της. Έχω ένα Kyron 2.0 auto Diesel, ακριβώς ενός έτους. Περιμένω εναγωνίως την πρώτη μας συνάντηση έστω για καφέ.....καλησπέρα σε όλους
Ωπα .......γιναμε 3 !!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
(και ο πιο γέρος εγω ...........musso ειναι αυτο !!! "Γέρικο ,αλλα καλό σκαρι" που ελεγαν και οι παλιοι ναυτικοι .... :P :P )
Οταν θα γινουμε 4 , να παρουμε ταξι να παμε για καφε !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Περα απο την πλακα τωρα ......πιστευω οτι για να γινουμε πολλοι , χρειαζεται να ενημερωθει η Prima motor για την υπαρξη του club , ωστε να ενημερωνει με την σειρα της ,τους νεους ή παλιους κατοχους (στo συνεργειο της ,οταν πανε για σερβις !! ) Ssangyong , ωστε να μας βρισκουν πιο ευκολα !!! :idea: :idea: :idea:
Καλημερα σε ολους ...........

θα ήθελα να καλωσορίσω τον φίλο mark :D :D :D :D και να πω ότι πολύ σύντομα θα κανονίσουμε τις πρώτες συναντήσεις είτε για καφέ είτε για εξορμήσεις........και εκδρομές...........

Επίσης να πω ότι η prima motors έχει ενημερωθεί για αυτό το άτυπο club. Γίνονται κάποιες σοβαρές προσπάθειες για να "μεγαλώσουμε"..........θα τα πούμε και από κοντά...........
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

Να κανονισουμε απο τωρα μια "ατυπη βολτα " ???? :roll: :roll:
Εγω , μαλλον , θα ανεβω στην Ζηρεια στις 21/2 ,μαζι με την λεσχη Περιστεριου !!
Τα παιδια δεν θα εχουν προβλημα πιστευω να μας "φιλοξενησουν " ......
Αν το κανονισουμε ......να παρω τηλεφωνο τον Αργυρη (προεδρο της λεσχης) ......για να συννενοηθουμε !!! :idea: :idea: :idea:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

stakyr wrote:Να κανονισουμε απο τωρα μια "ατυπη βολτα " ???? :roll: :roll:
Εγω , μαλλον , θα ανεβω στην Ζηρεια στις 21/2 ,μαζι με την λεσχη Περιστεριου !!
Τα παιδια δεν θα εχουν προβλημα πιστευω να μας "φιλοξενησουν " ......
Αν το κανονισουμε ......να παρω τηλεφωνο τον Αργυρη (προεδρο της λεσχης) ......για να συννενοηθουμε !!! :idea: :idea: :idea:
Το πρόγραμμα της εκδρομής το ξέρεις;.....και τι βαθμός δυσκολίας θα είναι; Ίσως κάποια παιδιά να μην έχουν ξαναπάρει μέρος σε τέτοιου είδους εξόρμηση..... όχι ότι είναι άσχημη ιδέα άλλα να το ψάχναμε λίγο............

Εγώ προτείνω είτε Δευτέρα είτε Τρίτη βραδάκι την εβδομάδα που έρχεται μετά τις 8 το βράδυ να γνωριστούμε από κοντά...........και να πιούμε ένα καφέ και εκεί να αποφασίσουμε. Το που ........ εγώ δεν έχω πρόβλημα ............. ας προτείνουμε κάποια καφέ όλοι μας ........... που να είναι κάπως ήσυχα και να έχουν εύκολο parking....... τουλάχιστον. Υπάρχουν και άλλα παιδιά που έχουν δείξει ενδιαφέρον για καφεδάκι αλλά δεν έχουν γραφτεί ακόμα στο to4X4.gr ......... πιστεύω στο καφέ να έρθουν ........ θα δείξει!!!!!!!!
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

Συμφωνώ απόλυτα για την συνάντηση...όποτε θελήσετε.......Γιώργο από τη στιγμή που είχες την ιδέα :idea: δημιουργίας αυτής της παρέας, πρότεινε τον τόπο και την ώρα της συνάντησης και ακολουθούμε!!!
Post Reply

Return to “SSANGYONG Club”