SSANGYONG Club

Post Reply
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

Για Τριτη βραδυ ..........ειμαι και εγω μεσα !!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
(Δευτερα ,κανω τον μπαμπα-σιτινγκ !!!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

ως προς την Ζηρεια τωρα ........ :roll: :roll:
Αυτη την εποχη (με τα χιονια ) και ξερωντας που θα μπουν τα παιδια .......πρεπει καποιος να εχει τουλαχιστον ελαστικα απο 50-50 και πανω !! Εργατες -ψηλωματα και λοιπες βελτιωσεις ,δεν κρινονται απαραιτητες ......γιατι σε περιπτωση κολληματος ,θα μας βοηθησουν αμαξια του Περιστεριου !!! Αλυσιδες-φτυαρια και λοιπα χειμωνιατικα ειδη ........ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ !!!! ;) ;) ;) ;)
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

...για Τρίτη βράδυ είμαι και εγώ σύμφωνος......περιμένουμε ενημέρωση για τον χώρο και την ακριβή ώρα.
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Παιδια καλησπερα λογω δουλειας και τσικνοπεμπτης τωρα καταφερα να μπω στο forum.....
Φιλε stakyr για την Ζηρεια λεω να αποφασισουμε την Τριτη στο καφε που θα ειμαστε ολοι μαζι ......
Στην παρεα μας ειναι και ο Λουκάς (με Actyon), ο οποιος δεν θα γραφει στο forum γιατι δεν τα παει καλα....με το internet.....ουτε την τριτη μπορει να ερθει.....μαλλον θα τον γνωρισουμε σε επομενα καφε......στις εκδρομες παντως θα ειναι μεσα.......τα λεμε μαζι του μεσω τηλεφωνου....
Ειναι ακομα 3-4 ατομα, τα οποια εδειξαν ενδιαφερον για το club.....θα τους πω για το καφε και πιστευω να ερθουν.........

Τωρα για το μερος συναντησης ......προτεινω το GENESIS, για το οποιο οπως ανεβαινουμε την Εθνικη στα παλια φαναρια της Κηφησιας κανουμε δεξια και στα 800 μετρα περιπου συνανταμε μια μεγαλη πλατεια ....... εκει δεξια μας ειναι το καφε........σχετικα ησυχο ......και με ευκολο parking ........... :D :D :D :D :D :D :D :D .......κατα τις 08:00 με 08:30 :D :D :D :D :D :D :D

Αν θελετε να παμε καπου αλλου ....... εγω ακολουθω παντου...........
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

OK george, θα είμαι εκεί......με τόσα Ssangyong παρκαρισμένα έξω από το cafe, μάλλον πρέπει να ζητήσουμε και ποσοστά επι των πωλήσεων από την Prima Motors :lol: :lol: :lol: :lol:
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ................... :D :D :D :D
(δεν ξερω αν θα ειμαι με τον mussxaro ή με οχημα εκπληξη !!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ) , παλι ομως της Prima motors !!! οποτε η χορηγια θα ισχυει !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: )
κατα τις 08:00 με 08:30
Το πρωϊ ???? ή 20:00 με 20:30 ???? :? :? :? :? :? :? :?
Πλακα κανω..........
Το πρωϊ θα ερθω !!!!! 8-) 8-) 8-)

Υ.γ Δεν μας στελνεις με π.μ και το κινητο σου ??? Δεν ειμαστε και πολλοι !!!! :P :P :P
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

παίδες να το διευκρινήσουμε, προς αποφυγή παρανόησης......μιλάμε για 20:00-20:30, το βράδυ , πρωινά λόγω εργασίας :oops: :oops: , μου είναι αδύνατο!
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Kαλημέρα .... καλά κάνεις και το διευκρινίζεις γιατί πράγματι μιλάμε για το βράδυ ......... το πρωί δουλεύουμε όλοι μας......
Τώρα για όσους δεν έχουν γραφτεί στο site θα τους ενημερώσω με sms..............
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

mark wrote:OK george, θα είμαι εκεί......με τόσα Ssangyong παρκαρισμένα έξω από το cafe, μάλλον πρέπει να ζητήσουμε και ποσοστά επι των πωλήσεων από την Prima Motors :lol: :lol: :lol: :lol:
Συμφωνώ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

stakyr wrote:ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ................... :D :D :D :D
(δεν ξερω αν θα ειμαι με τον mussxaro ή με οχημα εκπληξη !!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ) , παλι ομως της Prima motors !!! οποτε η χορηγια θα ισχυει !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: )
κατα τις 08:00 με 08:30
Το πρωϊ ???? ή 20:00 με 20:30 ???? :? :? :? :? :? :? :?
Πλακα κανω..........
Το πρωϊ θα ερθω !!!!! 8-) 8-) 8-)

Υ.γ Δεν μας στελνεις με π.μ και το κινητο σου ??? Δεν ειμαστε και πολλοι !!!! :P :P :P
Το έστειλα το κινητό μου με π.μ........
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

george-4x4 wrote:
mark wrote:OK george, θα είμαι εκεί......με τόσα Ssangyong παρκαρισμένα έξω από το cafe, μάλλον πρέπει να ζητήσουμε και ποσοστά επι των πωλήσεων από την Prima Motors :lol: :lol: :lol: :lol:
Συμφωνώ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αστε με, με τα ποσοστα !!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Πηγα στην Prima μια φορα ,να συζητησω πως μπορω και τι βοηθεια θα εχω απ΄αυτους , αν κατεβασω το Ssangyong σε αγωνες ..........και πηρα τα ................ μου !!! (βαλτε οτι λεξη θελετε .......κολλαει :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
Post Reply

Return to “SSANGYONG Club”