SSANGYONG Club

User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

stakyr wrote:
george-4x4 wrote:
mark wrote:OK george, θα είμαι εκεί......με τόσα Ssangyong παρκαρισμένα έξω από το cafe, μάλλον πρέπει να ζητήσουμε και ποσοστά επι των πωλήσεων από την Prima Motors :lol: :lol: :lol: :lol:
Συμφωνώ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αστε με, με τα ποσοστα !!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Πηγα στην Prima μια φορα ,να συζητησω πως μπορω και τι βοηθεια θα εχω απ΄αυτους , αν κατεβασω το Ssangyong σε αγωνες ..........και πηρα τα ................ μου !!! (βαλτε οτι λεξη θελετε .......κολλαει :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Καταλαβα......
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Καλημέρα και καλό ΣΚ...... μέχρι στιγμής για τον καφέ είμαστε οι εξής stakyr, mark και george-4x4 ............
Υπάρχει περίπτωση να έρθει η Κελη με Actyon, ο Αντώνης με Actyon, ο 'Aγγελoς με kyron και ο Νίκος με rexton ......... είναι ακόμα ο Λουκάς με Actyon που δεν μπορεί γιατί δουλεύει και ο Στράτος με Actyon που πάλι δουλεύει ............

Θα σας έχω και ευχάριστα νέα από την ssangyong.............. :D ;) :D ;) :D ;) :D ;)
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

george-4x4 wrote:Καλημέρα και καλό ΣΚ...... μέχρι στιγμής για τον καφέ είμαστε οι εξής stakyr, mark και george-4x4 ............
Υπάρχει περίπτωση να έρθει η Κελη με Actyon, ο Αντώνης με Actyon, ο 'Aγγελoς με kyron και ο Νίκος με rexton ......... είναι ακόμα ο Λουκάς με Actyon που δεν μπορεί γιατί δουλεύει και ο Στράτος με Actyon που πάλι δουλεύει ............

Θα σας έχω και ευχάριστα νέα από την ssangyong.............. :D ;) :D ;) :D ;) :D ;)


george, τα ευχάριστα θα μας τα ανακοινώσεις εντός του Σ/Κ ή στον καφέ της Τρίτης; :o :o :o :o
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

mark wrote:
george-4x4 wrote:Καλημέρα και καλό ΣΚ...... μέχρι στιγμής για τον καφέ είμαστε οι εξής stakyr, mark και george-4x4 ............
Υπάρχει περίπτωση να έρθει η Κελη με Actyon, ο Αντώνης με Actyon, ο 'Aγγελoς με kyron και ο Νίκος με rexton ......... είναι ακόμα ο Λουκάς με Actyon που δεν μπορεί γιατί δουλεύει και ο Στράτος με Actyon που πάλι δουλεύει ............

Θα σας έχω και ευχάριστα νέα από την ssangyong.............. :D ;) :D ;) :D ;) :D ;)


george, τα ευχάριστα θα μας τα ανακοινώσεις εντός του Σ/Κ ή στον καφέ της Τρίτης; :o :o :o :o
Στο καφε της Τριτης........λιγο υπομονη!!!!!!!!!!!!
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

george-4x4 wrote:
Θα σας έχω και ευχάριστα νέα από την ssangyong.............. :D ;) :D ;) :D ;) :D ;)
Ανταλλασουν τον Mussxaro με καινουργιο Rexton ????????? :o :o :o :o :o (χωρις καμμια οικονομικη επιβαρυνση ????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

Παίδες καλημέρα και καλή εβδομάδα,
λόγω προβλημάτων το Σ/Κ στο δίκτυο της TELLAS, δεν μπορούσα να συνδεθώ και να δω τα νέα. Λοιπόν αύριο στη συνάντησή μας θα πρότεινα, για να υπάρχει αναγνώριση, αντί να κρατάμε τριαντάφυλλα ή γαρύφαλα :lol: :lol: :lol: :lol: , στο τραπέζι μας να υπάρχει η ένδειξη...RESERVE Ssangyong club :D :D :D :D :D
mark
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2010 21:41

Re: SSANGYONG Club

Post by mark »

stakyr wrote:
george-4x4 wrote:
Θα σας έχω και ευχάριστα νέα από την ssangyong.............. :D ;) :D ;) :D ;) :D ;)
Ανταλλασουν τον Mussxaro με καινουργιο Rexton ????????? :o :o :o :o :o (χωρις καμμια οικονομικη επιβαρυνση ????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

.....δεν είναι καθόλου κακή ιδέα :idea: :idea: .....θα έλεγα να το εντάξουμε στα ψηφίσματα της αυριανής συνάντησης :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Καλημέρα ........... αύριο μαζί μας θα είναι και ο Νίκος και ο Άγγελος..........
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Η πρώτη μας συνάντηση είναι πραγματικότητα .......... 5 κάτοχοι ssangyong ήπιαμε καφεδάκι ......... και περάσαμε όμορφα...........
πήραμε τις αποφάσεις μας κανονίσαμε τις πρώτες εξορμήσεις μας ....και άλλα πολλά............την άλλη Τρίτη θα τα ξαναπούμε........
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

george-4x4 wrote:Η πρώτη μας συνάντηση είναι πραγματικότητα .......... 5 κάτοχοι ssangyong ήπιαμε καφεδάκι ......... και περάσαμε όμορφα...........
πήραμε τις αποφάσεις μας κανονίσαμε τις πρώτες εξορμήσεις μας ....και άλλα πολλά............την άλλη Τρίτη θα τα ξαναπούμε........
1.....3.....5......??? :o :o :o
Ρε σεις ............σαν να γινετε παιχνιδι μου φαινεται !!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Την αλλη Τριτη ,βαζω στοιχημα , οτι θα ειμαστε καμμια 10αρια !!! 8-) 8-) 8-)
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
Post Reply

Return to “SSANGYONG Club”