Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post Reply
User avatar
ikalimnos
Posts: 428
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:18
Location: Καλοχώρι

Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by ikalimnos »

Πέτυχα την παρακάτω διαφήμιση η οποία υπόσχεται οικονομία εώς και 70% στην κατανάλωση καυσίμου με έναν τρόπο που δεν κάνουν καν τον κόπο να τον κάνουν πιστευτό στον μέσο άνθρωπο...

τελικά για πόσο ζώα μας περνάν...

http://www.fuelsavingplus.com/gr/
Willys-Overland 1963 M38A1C ΕΣ27030
Willys-Overland 1953 M38 ΕΣ69148
Dodge 1953 Μ37 ΕΣ48617
Bantam 1951 Μ100
heroicentaur
Posts: 162
Joined: Tue Sep 29, 2009 14:15

Re: Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by heroicentaur »

Κ ομως ειμαστε ζωα το αγοραζουνε.
Image ImageImage
Jim
Posts: 135
Joined: Sun Oct 25, 2009 13:16
Location: Σπάρτη - Ljubljana Slovenia

Re: Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by Jim »

Τι λέει σχετικά με την επιστροφή χρημάτων
Ναι! Παραγγέλνω το Fuel Shark Saver® για να μειώσω την κατανάλωση του καυσίμου έως και 70% - αν δεν πέσει η κατανάλωση του καυσίμου μου τόσο, θα πάρω πίσω το 100% των χρημάτων που πλήρωσα για το προϊόν, γιατί με την αγορά μου, έχω και εγγύηση επιστροφής χρημάτων.

Καταλαβαίνω ότι αυτή η αγορά δεν έχει κανένα ρίσκο, καθώς μπορώ να επιστρέψω το προϊόν και να πάρω όλα τα χρήματά μου πίσω, μέσα σε 60 ημέρες από την ημερομηνία πληρωμής!


Δείτε τι λένε όμως οι όροι και προυποθέσεις

Το προϊόν που επιστρέφετε πρέπει να είναι στην ίδια κατάσταση στην οποία το παραλάβατε (σαν καινούργιο), σφραγισμένο/χωρίς να έχει ανοιχτεί η συσκευασία, όπως η αρχική συσκευασία. Για να αποδεχτούμε την επιστροφή,
*** Ορειβατικός όμιλος Σπάρτης *** Λέσχη 4χ4 Αμυκλών ***
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by Nicolas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν έχει σημασία ότι και να λέει, τα νόμιμα δικαιώματά σου ορίζονται από το νόμο και όχι από τους όρους εγγύησης.

και για να γελάσουμε λίγο ακόμα...
από τον κώδικα της σελίδας http://www.fuelsharksaver.com/gr/
βλέπουμε πως η προσφορά που αναφέρει αν παραγγείλεις "σήμερα" θα έχεις έκπτωση, εμφανίζει την ημερομηνία με μεταβλητή που παίρνει αυτόματα την τωρινή ημερομηνία, οπότε η προσφορά θα ισχύει όσο υπάρχει η σελίδα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

<h3>Συμπληρώστε τη φόρμα, που ακολουθεί και παραγγείλετε το Fuel Shark Saver και ξεκινήστε να εξοικονομείτε χρήματα αμέσως τώρα!</h3>
<p><span style="color:green; font-weight:bold;">Ναι!</span> Παραγγέλνω το Fuel Shark Saver® για να μειώσω την κατανάλωση του καυσίμου έως και 70% - αν δεν πέσει η κατανάλωση του καυσίμου μου τόσο, θα πάρω πίσω το 100% των χρημάτων που πλήρωσα για το προϊόν, γιατί με την αγορά μου, έχω και εγγύηση επιστροφής χρημάτων.<br /><br />Παραγγέλνω σήμερα
<script language="javascript" type="text/javascript">
var dayNames=new Array("Κυριακή","Δευτέρα","Τρίτη","Τετάρτη","Πέμπτη"," Παρασκευή","Σάββατο");
var monthNames=new Array("Ιανουάριος","Φεβρουάριος","Μάρτιος","Απρίλιος","Μάιος","Ιούνιος","Ιούλιος","Αύγουστος","Σεπτέμβριος","Οκτώβριος","Νοέμβριος","Δεκέμβριος");
var now = new Date();
now.setDate(now.getDate());

document.write(dayNames[now.getDay()] + ", " + now.getDate() + " " + (monthNames[now.getMonth()]) + ", " + now.getFullYear());
</script>
και άρα<span style="color:green; font-weight:bold;"> θα πρέπει να πληρώσω μια προωθητική τιμή των €38</span> ενώ η κανονική τιμή είναι <span style="color:red; text-decoration:line-through; font-weight:bold;">€48.00</span> ανά συσκευασία. Επιπλέον, ως μέρος της σημερινής προσφοράς, το προϊόν θα πρέπει να αποσταλεί σε μένα δωρεάν (που σημαίνει ότι κερδίζω άλλα €5).<br /><br />Καταλαβαίνω ότι αυτή η αγορά δεν έχει κανένα ρίσκο, καθώς μπορώ να επιστρέψω το προϊόν και να πάρω όλα τα χρήματά μου πίσω, μέσα σε 60 ημέρες από την ημερομηνία πληρωμής!<br /><br />Αυτό είναι ένα προϊόν, το οποίο πωλείται μόνο στο Διαδίκτυο. Το προϊόν μας είναι κατασκευασμένο στις ΗΠΑ και είναι το πιο αξιόπιστο της αγοράς. Έχει περάσει επιτυχώς όλα τα τεστ και έχει αποδείξει την υψηλή του κλάση. Δεν συνιστούμε την χρήση άλλων προϊόντων, λόγω της χαμηλής τους ποιότητας και τα ανεπιβεβαίωτα αποτελέσματα τους.</p>
<div id="container-form"><br /><?xml version="1.0"?>
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
ikalimnos
Posts: 428
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:18
Location: Καλοχώρι

Re: Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by ikalimnos »

Και όμως η παραπάνω σελίδα δεν μπορεί παρά τελικά να μου φέρνει στο μυαλό την ακόλουθη ρήση από το Νόμο του Μέρφυ...

...είναι ηθικό λάθος να αφήνεις τα κορόιδα να κρατάνε τα χρήματά τους...
Willys-Overland 1963 M38A1C ΕΣ27030
Willys-Overland 1953 M38 ΕΣ69148
Dodge 1953 Μ37 ΕΣ48617
Bantam 1951 Μ100
User avatar
panjo
Posts: 190
Joined: Thu Jul 02, 2009 09:17

Re: Μα για πόσο ζώα μας περνάνε τελικά...

Post by panjo »

Μια χαρά προϊόν φαίνεται, δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα.

Αν κάποιος θέλει μπορώ να του φέρω στη μισή τιμή και ένα ακόμα δώρο για το όχημα της φιλενάδας ή γυναίκας.

Κατάλληλο και...
Θέλετε να κάνετε ένα δώρο αξίας στο φιλαράκι σας για να μην γκρινιάζει όταν πάλι πρέπει να σας τραβήξει με τον εργάτη? Θέλετε να μην φοβάστε να κυκλοφορείτε το 4κίνητό σας? θέλετε να μην σας χαμογελά ο βενζινάς σας?

Ρε δεν πάτε να το παραγγείλετε μόνοι σας.......και κάντε το ό,τι θέλετε :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.ebay.com/itm/New-Car-Fuel-Sa ... 0f&vxp=mtr
Post Reply

Return to “"Στον Τάκο" - Δημόσια συζήτηση”