ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:Αν δεν έχετε τον χρόνο να διαχειριστείτε την κοινότητα και να προστατέψετε τα μέλη σας καλύτερα να κλειδώνετε τα θέματα ...
Την επόμενη φορά δεν θα είμαι ευγενικός ... και δεν θα είμαι ευγενικός ούτε με την διαχείριση ...

Περιμένω να δω την ποινή του κυρίου που δεν γνωρίζω και με προσέβαλε στις ανακοινώσεις σας , καθώς και ένα μήνυμα στα inbox μου με όλα τα στοιχεία που έχετε γι αυτόν ...

((emo))
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

chris lc90 wrote:
GENERAL-LEE wrote:α και πουσε γατακι ...
στα κλειδωμένα θέματα άλλων forum , παίρνε και καμιά άδεια από τον διαχειριστή για τα παραθέσεις ...μην βρεις και κάνα διάολο από το πουθενά !
ενημέρωσες ???
άσε θα στείλω εγώ ενα πμ στον Στάθη να σε καμαρώσει !!! :lol: :lol: :lol:
να με συμπαθας αρη αλλα γραφω και διαβαζω απο κινητο για ολο το μηνα οποτε ολο και κατι πηδαω ή μου ξεφευγει..

δεν ξερω κανεναν σταθη εκτος του μπαρμπασταθη..αλλα ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ να το φωναξω ή ΝΑ ΦΤΑΣΩ μεχρι τον αρειο παγο θα παω οπου χρειαστει και συμφωνα με τους νομους..(να με συγχωρει ο κ.Σταθης για το λογοπαιγνιο του ονοματος του)

στην τριτη παραγραφο των ορων λεει
Δέχεστε να μην δημοσιεύετε οποιασδήποτε μορφής περιεχόμενο που είναι προσβλητικό, άσεμνο, χυδαίο, συκοφαντικό, περιέχον μίσος ή απειλή, σεξουαλικά προσανατολισμένο
οποτε μαλλον εσυ αρη μου ειχες και θα εχεις προβλημα και να εισαι και ευχαριστημενος για την ανοχη που σου δειξαν στο εν λογω αρθρο σου..
απο την αλλη ειναι δημοσιο αρθρο στο ευρυ κοινο οποτε και η επαναδημοσιευση του -αυτουσια-δεν δημιουργει προβληματα..

επισης δε σου εδωσα ποτε το δικαιωμα να με αποκαλεις γατακι..αλλα αν εσυ ετσι νιωθεις ως γατακι δεν ειναι κακο να βγαζεις προς τα εξω το ποιον σου..

δεν ξερω το επιθετο σου και εδω μεσα οσοι εμπλεκονται στο θεμα μιλουν με το ονοματεπωνυμο τους..
εσυ δεν εμπλεκεσαι πουθενα αμεσα ουτε και εμμεσα και στην πιατσα σε γνωριζουν ως ο στρατηγος λι ή στρατηγος φασαριας ή ..

αληθειας ρε Αρη ,
εσυ ως τι εμπλεκεσαι?


Εσυ ως τι λειτουργεις; εμπλεκεσαι?
Ως φερεφωνο? (αντικειμενο ή προσωπο που λειτουργει ως αντικειμενο μεταφεροντας λογια οχι δικα του)
Ως χρισμενος συνηγορος της εν λογω εταιρειας? (διπλωματουχος επαγγελματιας)
ως ευχαριστημενος πελατης της που ομως τις σοβαρες εργασιες σας δεν τις εμπιστευστε εκει? (ατομο χωρις γνωσεις ή και με καποιες γνωσεις που μεταφερει ο,τι καταλαβαινει απο αυτα που του λενε)
Ως μαρτυρας; εισασταν μπροστα στα περιστατικα μου και εχετε ιδία αποψη? (δεν εισαι)
Ως τεχνικος συμβουλος της εταιρειας; (εισαι τεχνικος συμβουλος ή τεχνικος ασφαλειας της επιχειρησης)
Ως υποβολεας? ( ο μαρτυριαρης τυπος που σε ενα θεατρο λεει αυτα που πρεπει οταν οι αλλοι ξεχναν τα λογια τους)
Ως μηχανικος ; (εχεις τετοιο χαρτι ή δουλευες εκει μεροκαματο ως ανειδικευτος?) δεν σου γυρεψε κανενας την τεχνικη σου αποψη απλα γιατι δεν εχεις τις πιστοποιημενες τεχνικες γνωσεις που χρειαζονται..γιατι αν ηταν ετσι..τοτε θα πηγαιναν 5 τυποι στο βουνο,θα σπαγαν απο 3 φορες τα αμαξια τους και θα ανοιγαν συνεργειο..να κανουν τους μαστορες...
Ως παπαγαλος;( το γνωστο εξωτικο πουλι που ζει στη ζουγκλα και σε κλουβια)

μπορεις πολυ απλα να πεις: ¨στο λογο της αντρικης μου τιμης δεν ειμαι τιποτε απο τα παραπανω απλα συμμετεχω επειδη θεωρω οτι σε πνιγει το δικιο ρε χρηστο και δεν με εχει βαλει κανενας¨

και γω θα σε πιστεψω.. τοσο απλα..καλοπροαιρετα παντα..

Ψοφας να σου δινουν βημα να μιλησεις και να κανεις επιδειξη.(αυτο δεν ειναι κακο αναγκαστικα..)

και επισης καποιοι κυκλοι λενε οτι εισαι καλο παιδι..οποτε γιατι "γελοιοποιησαι" με ενα θεμα που δε σε αφορα?εκτος και τηρεις καποιον απο τους προαναφερομενους τιτλους.
θα σου δωσω εγω προσωπικα το βημα να μιλησεις στην υποθεση μου και να μου απαντησεις μια και μοναδικη φορα
επειτα δεν θα ξανασχοληθω με σενα..
εσυ μπορεις να γελοιοποιεις το θεμα οσο θελεις..απλα στο τελος θα καθαριστει και θα μεινουν τα δικα μου και του κ.Τσουκα..(τα δικα σου θα μεταφερθουν αλλου)



λες
Τα email στην ARB και το ανταλλακτικό εκτός εγγύησης που ζητήθηκε να καλύψει η xtreme δεν θεωρείτε αποζημίωση δηλαδή ?
Τι θα έγραφε δηλαδή αν η arb δεν του κάλυπτε το ανταλακτικό ? υπενθυμίζω ότι το μπλοκέ αγοράστηκε μεταχειρισμένο και όχι καινούργιο !
Επίσης δεν διάβασα πουθενά ότι το εξάρτημα πήγε στην xtreme για αυτοψία και αρνήθηκαν το λάθος τους ... διορθώστε με αν δεν είναι έτσι ...
]
ο,τι σε βολευει διαβαζεις και ο,τι σε βολευει μαθαινεις..ή σου λενε...
ξαναγραφω και πιο πανω αλλα δεν κανεις τον κοπο να διαβαζεις..αντιθετα εσυ το ζητας απο τους αλλους..
"το εξαρτημα πηγε στην extreme και ο κ.Τσουκας αντι να το δωσει στον αρχιτεχνιτη του ως οφειλε να κανει, και να μου πουν τι φταιει..τεχνικα και τεκμηριωμενα..
πηρε ενα παχυμετρο και αρχισε να το μετραει για να μου πει στο τελος οτι μπορει να φταινε και τα λαδια ακομη..
κανενας μηχανικος δεν πηρε παχυμετρο γιατι απλα η ζημια ηταν τετοια που δεν χρειαζεται να το χρησιμοποιησει..ουτε καν ολοι οσοι το ειδαν σε video και φωτο στο εξωτερικο
¨και ξαναρωταω

με τι τεχνικη δικαιοδοσια ο κ.Τσουκας δινει τεχνικες συμβουλες και βγαζει συμπερασματα για το οτιδηποτε τεχνικο..μαλλον λογω εμπειριας στο βουνο οπως εσυ?

η arb σου ειπα τι μου απαντησε σεβομενη το κυρος της και την φημη της αφου της απεδειξα οτι κατι απο τα 3 φταιει..συμφωνα με γνωματευσεις της ιδιας της arb.. ;)
α) ρουλεμαν
β) κακη φλαντζα απο το εργοστασιο
γ) κακη τοποθετηση
ο παραγοντας κακη χρηση δεν εμπλεκεται πουθενα..

διαλεξε εσυ και βαλε πιθανοτητες επι τοις εκατο στο καθενα..

δεν λεω πουθενα οτι το μπροστινο διαφορικο εσπασε απο αυτο τον λογο..αυτη ηταν αλλη ανωμαλια που εγινε μεσα στο μαγαζι του κ.Τσουκα

το διαφορικο ηταν οντως μεταχειρισμενο αλλα .. τοποθετηθηκε κατω ολο το καβουκι μαζι με τις βασεις του χωρις να ανοιχτει ουτε βιδα και αλλαχτηκε απο πανω του..ολο το αυτοκινητο..(βγηκε το ενα αμαξι και μπηκε το αλλο)
επειδη καλος μου φιλος ειχε ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ στον κ.ΤΣΟΥΚΑ το μπλοκε αυτο και επειδη ηξερα τη χρηση που του εκανε και τα χλμ του ηταν σαν καινουριο...οποτε αλλαχτηκε μπροστα στα ματια μου ολο το διαφορικο μαζι με το κελυφος..δεν μεταφερθηκε το γκρουπακι..

θελεις να σου δωσω καποια ακομη πληροφορια?

ξαναδιαβασε προσεχτικα τις 2 πρωτες σελιδες μου τα λεω ολα εκει..

και θα μου απαντησεις μονο μια φορα..
με σενα δεν εχω λογο να συνεχισω τον διαλογο

και μη με ζοριζεις αλλο γιατι θα βγουνε και αλλα στη φορα..
στον καφε που θα πιουμε ο,τι θες ...

λες και περιμενω να τηρησεις αυτα που λες
GENERAL-LEE wrote:Χρήστο ... καμία όρεξη να ασχοληθώ με το θέμα σου παραπάνω ..
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

sokkrates wrote:
GENERAL-LEE wrote:Αν δεν έχετε τον χρόνο να διαχειριστείτε την κοινότητα και να προστατέψετε τα μέλη σας καλύτερα να κλειδώνετε τα θέματα ...
Την επόμενη φορά δεν θα είμαι ευγενικός ... και δεν θα είμαι ευγενικός ούτε με την διαχείριση ...

Περιμένω να δω την ποινή του κυρίου που δεν γνωρίζω και με προσέβαλε στις ανακοινώσεις σας , καθώς και ένα μήνυμα στα inbox μου με όλα τα στοιχεία που έχετε γι αυτόν ...

((emo))

Δηλαδή μέχρι τώρα είχαμε να κάνουμε με την ευγενική σας πλευρά ;
Η αγένεια , η ειρωνεία και η υπεροψία καλό είναι να αφήνονται σε τρίτους για κρίση ;)
και θεωρώ ότι ο internetoμπάτσος που καλείτε έχει και γνώση και κρίση 8-)
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:Καλημέρα σας ! :D
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:
sokkrates wrote: Δηλαδή μέχρι τώρα είχαμε να κάνουμε με την ευγενική σας πλευρά ;
Η αγένεια , η ειρωνεία και η υπεροψία καλό είναι να αφήνονται σε τρίτους για κρίση ;)
και θεωρώ ότι ο internetoμπάτσος που καλείτε έχει και γνώση και κρίση 8-)
Σεβαστή η άποψή σας ...
Εγώ όμως πουθενά δεν έχω βρίσει κανέναν !
Εμένα όμως με έβρισαν ! :lol:
Τα print screen στην διάθεση σας αν ενδιαφέρεστε να δείτε αυτά που σβήστηκαν ...
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:
chris lc90 wrote:
GENERAL-LEE wrote:α και πουσε γατακι ...
στα κλειδωμένα θέματα άλλων forum , παίρνε και καμιά άδεια από τον διαχειριστή για τα παραθέσεις ...μην βρεις και κάνα διάολο από το πουθενά !
ενημέρωσες ???
άσε θα στείλω εγώ ενα πμ στον Στάθη να σε καμαρώσει !!! :lol: :lol: :lol:
να με συμπαθας αρη αλλα γραφω και διαβαζω απο κινητο για ολο το μηνα οποτε ολο και κατι πηδαω ή μου ξεφευγει..

.
.
.
.
.
στον καφε που θα πιουμε ο,τι θες ...

λες και περιμενω να τηρησεις αυτα που λες
GENERAL-LEE wrote:Χρήστο ... καμία όρεξη να ασχοληθώ με το θέμα σου παραπάνω ..
Δεν ψαρώνω ! σ έχω πάρει χαμπάρι !
Και πάλι διακρίνω έναν εκνευρισμό όμως .....
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

G.BOGRIS wrote:Τα χωνετε στον G. Lee για την σταση του αλλα δεν ειδα κανεναν να κανει εστω και μια παρατηρηση στον dimitris_7 για αναρμοστη συμπεριφορα!
Γιατι ρε παιδες?
Ε?
Γιατι?
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:Χρήστο .. ξέρεις τι κακό έχεις ? είσαι παρλαπίπας ! χαχαχα (με την καλή έννοια )
Γράφεις πολλά ρε φίλε κάθε φορά , τόσα που ο εγκέφαλος μου , δίνει εντολή στα μάτια να τα προσπεράσουν !
Στην αρχή προσπάθησα να σε ακολουθήσω ...αλλά δεν ...
τεσπα ... κάποια από αυτά που γράφεις σ αυτό το τελευταίο χρίζουν απάντησης ...κάποια άλλα θα τα γράψω απλά στα παπάκια μου ! ( το πρώτο πουλί της μέρας ! και ζευγαράκι !!! )
θα έχεις την απάντηση μου σύντομα μόλις φτάσω στο γραφείο μου ...
((emo))
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

G.BOGRIS wrote:Το ωραιο?
Χθες περιπου την ιδια ωρα......

Γραφει ο dimitris_7 στο to4x4:

"Γιατί αρπάζεσαι αν διάβαζες καλύτερα τι γράφει θα καταλάβαινες ότι μιλάει γενικά ,επίσης θα έβλεπες ότι ίσως να ενδιαφέρεται...."

συμβλουλευει καποιον σε μια αγγελεια στο to4x4 να ηρεμησει.....
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

Othonas wrote:οι διαχειριστές έσβησαν οτι έπρεπε να σβήσουν για αυτό ακριβώς που λές (ανάρμοστη συμπεριφορά), δεν υπάρχει λόγος να επανέρθουμε στον Δημήτρη.
Ας μείνουμε στο θέμα του Χρήστου.
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”