ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

G.BOGRIS wrote:Δε μιλω για τους διαχειριστες.
Μιλω πρωτα για οσους διαβαζουν και μετα για οσους κρινουν τον G.Lee
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

από εδώ και πέρα το έχω χάσει ...
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL-LEE wrote:
Othonas wrote:οι διαχειριστές έσβησαν οτι έπρεπε να σβήσουν για αυτό ακριβώς που λές (ανάρμοστη συμπεριφορά), δεν υπάρχει λόγος να επανέρθουμε στον Δημήτρη.
Ας μείνουμε στο θέμα του Χρήστου.
Ναι ...Ας περιμένουμε να επανέλθει αυτός ! άλλωστε ποσώς σας ενδιαφέρει βλέπω ! εσάς δεν σας έβρισε κανένας !!!
Οι κανονισμοί χρήσης forum εδώ απ ότι κατάλαβα είναι για τα μάτια του κόσμου και το χειρότερο ! μεροληπτούν ...
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

G.BOGRIS wrote:
GENERAL-LEE wrote:
Othonas wrote:οι διαχειριστές έσβησαν οτι έπρεπε να σβήσουν για αυτό ακριβώς που λές (ανάρμοστη συμπεριφορά), δεν υπάρχει λόγος να επανέρθουμε στον Δημήτρη.
Ας μείνουμε στο θέμα του Χρήστου.
Ναι ...Ας περιμένουμε να επανέλθει αυτός ! άλλωστε ποσώς σας ενδιαφέρει βλέπω ! εσάς δεν σας έβρισε κανένας !!!
Οι κανονισμοί χρήσης forum εδώ απ ότι κατάλαβα είναι για τα μάτια του κόσμου και το χειρότερο ! μεροληπτούν ...
Εδω κανεις λαθος!
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

έχεις υπ όψιν σου ότι ότι γράφεις εδώ δεν μπορείς να το σβήσεις ή να το επεξεργαστείς πιστεύω .... :idea:
the rules of this forum ...
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

JPF wrote:
GENERAL-LEE wrote:Αν δεν έχετε τον χρόνο να διαχειριστείτε την κοινότητα και να προστατέψετε τα μέλη σας καλύτερα να κλειδώνετε τα θέματα ...
Την επόμενη φορά δεν θα είμαι ευγενικός ... και δεν θα είμαι ευγενικός ούτε με την διαχείριση ...

Περιμένω να δω την ποινή του κυρίου που δεν γνωρίζω και με προσέβαλε στις ανακοινώσεις σας , καθώς και ένα μήνυμα στα inbox μου με όλα τα στοιχεία που έχετε γι αυτόν ...

((emo))
Στο μέλος GENERAL-LEE επιβλήθηκε αποκλεισμός 30 ημερών από το forum λόγω ανάρμοστης συμπεριφοράς προς τους διαχειριστές.
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

ZooL wrote:
GENERAL-LEE wrote:Αν δεν έχετε τον χρόνο να διαχειριστείτε την κοινότητα και να προστατέψετε τα μέλη σας καλύτερα να κλειδώνετε τα θέματα ...
Την επόμενη φορά δεν θα είμαι ευγενικός ... και δεν θα είμαι ευγενικός ούτε με την διαχείριση ...

Περιμένω να δω την ποινή του κυρίου που δεν γνωρίζω και με προσέβαλε στις ανακοινώσεις σας , καθώς και ένα μήνυμα στα inbox μου με όλα τα στοιχεία που έχετε γι αυτόν ...
Στρατηγέ μου φοβούμαι πως είστε εντελώς εκτός τόπου και χρόνου.

Οι υποδείξεις, οι προειδοποιήσεις και τα λοιπά παραγγέλματά σας δεν έχουν καμία θέση εδώ στο JPF, λυπούμαι.

Πάρτε λίγο το χρόνο σας παρακαλώ, να ξανασκεφτείτε τη στάση και την συμπεριφορά σας.

Εις το επανιδείν. ((hi))

Χ.
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

G.BOGRIS wrote:Σωστα!
Τραβηγμενο λιγο αλλα σωστα!

Ελπιζω μονο εχει επιβληθει παρομοια ποινη και στον dimitris_7 και απλα δεν εχει ανακοινωθει!
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

Palaz wrote:Επικροτώ και στηρίζω την απόφαση των διαχειριστών οι οποίοι -νομίζω- επέδειξαν αρκετή ανεκτικότητα πριν προβούν στην ενέργεια αυτή.
Εγώ επαναλαμβάνω την άποψή μου ότι στο forum αυτό έχει εμπεδωθεί ένα επίπεδο επικοινωνίας αρκετά υψηλό και το οποίο οφείλουμε να διατηρήσουμε πάση θυσία.
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

jknikos wrote:Κι εγω συμφωνω με τους διαχειριστες. Οι ειρωνιες, οι βρισιες με @@@ , και οι χαρακτηρισμοι δεν πιστευω οτι εχουν θεση εδω ανεξαρτητα με το θεμα που συζηταμε. Ειναι αδικο για τον χωρο αλλα και για τα ατομα που γραφουν εδω (τουλαχιστον αυτα που εχω γνωρισει εγω)
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”