ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

User avatar
romel
Posts: 16
Joined: Sun Jul 08, 2012 11:53
Location: ν.α. αττικη

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by romel »

chris lc90 wrote:
Υπαρχουν λαμογια στο χωρο
ξέρεις τι δύσκολο είναι να είσαι 20 ώρες την μέρα στον υπολογιστή και να κάνεις καμάκι για ψάρια...... :evil: και εντάξει ο επαγγελματιας είναι η δουλεία του..... ;)
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by yspili »

Απίστευτα πράγματα ... Αφού θα ξαναγραφτω στο Jp μόνο και μόνο για να τα διαβάσω απο πρώτο χέρι... Οχι για τα συμβάντα, γιατί τα ξέρω απο πρώτο χέρι, αλλά για τα γραφόμενα απο τρίτους...

Χρήστο το ποιος είσαι, το ποιον σου, το επίπεδο σου, την παιδια σου, τον τροπο σκέψης σου, την σειρά που βάζεις και ιεραρχεις τις σκέψεις σου, την δωτικοτητα σου, τη λογική σου, εγω την ξέρω, την έχω ζήσει τόσα χρόνια που πάμε μαζί στο βουνό... Γι αυτό και είσαι φίλος. Τους φίλους πλέον τους διαλεγουμε... Και με τιμάει που με έχεις φίλο

Θα μου πουν κάποιοι ρηχοι τυπισκοι ότι με έβαλες να γράψω...

Θα τους προκαλεσω να πάμε μαζί σου στο βουνο (βεβαια αν ειναι τόσο τοσοδουλιδες όσο γράφουν καλύτερα να μην έρθουν μιας και τα ΣΚ στο βουνό ειναι πλεον λίγα το χρόνο και δεν αξίζει για να τα ρισκαρεις...)

Εγω τα λέω χρονια αυτά τα πράγματα ... Μετρημένα τα καλά συνεργεία ... Έχω πάει και εγω εκεί που γραφεις και έχω αφήσει (ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ ΟΜΩΣ,). Οχι πολλά, 3 ΟΜΕ σε 3 οχήματα, μια re 3,5 και ένα πίσω λοκερ στο Sami.

Το λοκερ στο kj το έδωσα αλλού, έβγαλε πρόβλημα αλλά το κάλυψε

Στο jk σιγα να μην τα ξαναδωσω, τα πήρα ολα απο Αμερική (τρελή διάφορα στα λεφτά και με τα μεταφορικά και τους φόρους) και τα έβαλα ολα μόνος μου, εμπρός πίσω

Οι λόγοι;;;; Ενας και μοναδικός (τα ξυνα μούτρα του τσουκα και η αντιεπαγγελματικοτητα στο χαρακτήρα και στους τρόπους - σου κάνει χάρη που σε δέχτηκε ο πασας - δεν μετράνε )

Στο Sami ρύθμιση δεν έγινε ΚΑΜΙΑ - !! - μπήκε - βγήκε (κερασα και τα σουβλάκια ) ήμουν εκεί όλη την ώρα , ασε που έπεσε και βαριά σύννεφο (αν δεις βαριά σε συνεργείο στρίβε)

Τα παιδια (οι υπάλληλοι) ειναι συμπαθεστατα, αλλά σε πολλά άσχετα ... Δεν φταίνε αυτά, αλλά ο πασας ... Αυτός τους πληρώνει ...

Έχω τεράστια γνώση στα μηχανολογικα (πόσα δε χιλιόμετρα παραπάνω ο αδελφός v)δυστυχώς όμως ο χρόνος ειναι χρήμα ... Και τότε δεν είχα χρόνο να δουλέψω το αμάξι μου ... Το έδωσα εκεί που γινόταν διαφήμιση - όχι ποια

Πάω στοίχημα ότι ακόμα δεν ξέρουν εκεί τι ειναι το πενταετές mopar και το παραφλου πέφτει σύννεφο

(Για το καμμενο κιβώτιο φίλου δεν μιλάω, του έστειλε και μηνύματα στο Facebook αντί να πει και συγνώμη ...)

Αλλά όπου λαλούν πολλά κοκορια, αργεί α ξημερώσει

Σκισε τον Χρήστο

Και αν χρειαστείς και βοήθεια στα πολεοδομικά θέματα, εδώ ειμαι και δωρεάν !

Στα παπαγαλάκια αφιερώνω ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

Βλέπεις τι σου έλεγα Χρήστο ? Ο κάθε πικραμένος βγάζει το σουγιαδάκι του και τραβάει την μαχαιριά του ! χωρίς στοιχεία χωρίς λόγο και ενω και οι δυο έχουμε δώσει τέλος στο post ! Θέλοντας να καλύψει καλά την πλάτη του αναφέρει ότι τα μπλοκε του τα βάζει πλέον μόνος του ! και ξέρει και να τα ρυθμίζει !Με προκαλεί κιόλας να πάω μαζί του εκδρομή ! ουαου !!!

Φίλε μου , δεν σε ξέρω , νομίζω ότι το παπαγαλάκι πήγαινε για εμένα .... είμαι καλός άνθρωπος όμως και αντί να σε βρίσω θα σου δώσω δουλειά :mrgreen: ! Καταλαβαίνω ότι ασχολείσαι με τα << πολεοδομικά >> :geek: ....

edited by Nicolas

Στρατηγέ ΜΑΖΕΨΟΥ!
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by yspili »

είσαι απαράδεκτος...

edited by Nicolas
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

edited by Nicolas
admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by admin »

Μπράβο παιδιά καλά το πάτε.......

Μα είσαστε καλά τώρα?????
Το γυρίσατε στο χοντρό το πράμα....
πείτε μου και εμένα όμως
τι πρέπει να κάνω με αυτά που λέτε?????

@ General, σ' αγαπάω σ' εκτιμάω και εσύ κάνεις ότι μπορείς να με χαλάσεις. Μπράβο σου τα καταφέρνεις.
Πάρε ακόμα μια κίτρινη για την συλλογή σου.. :twisted: :twisted: :twisted:

@yspili συγνώμην δεν γνωριζόμαστε (νομίζω), σε παρακαλώ συγκρατήσου.

Πάρτε μια βδομαδούλα άδεια να κάνετε κανά μπανάκι καιρός που είναι...
Fair winds and calm anchorages...
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by yspili »

Admin έχεις δίκιο, ζητώ συγνώμη ...

Κανε edit στο post μου,

Δεν έπρεπε να θίξω τα οικογενειακά
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Nicolas »

Μάγκες, πέφτει edit!!!

Μην με αναγκάσετε να το ξαναπώ.
Στρατηγέ όπως μιλάς σου απαντάνε.
yspili... dude ήμαρτον!!!!!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Barou
Posts: 184
Joined: Mon Nov 21, 2011 13:38

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Barou »

Παιδακια καλημερα! εγω νομιζω δεν γνωριζω κανεναν... αυτο με την περγκολα ηταν πολυ δυνατο ομως, σχεδον εκλαψα.... με'ι'κ λαβ νοτ γουορ!!! Πις!
"Ενα γραμμαριο δρασης αξιζει ενα τονο θεωριας"

Friedrich Engels
User avatar
Στράτος
Posts: 53
Joined: Tue Jun 23, 2009 09:04
Contact:

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Στράτος »

ρεεεεε σας έχει ψήσει ο ήλιος .............. δε πρόλαβα να διαβάσω τίποτα , κατι κοκκινα γράμματα βλέπω μονο .............. βάλτα πισω να γλυτώσω τα τηλέφωνα :lol: :lol:
ImageImage
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”