ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by manouzz »

ΠΡΟΣΟΧΗ ! ΠΡΟΣΟΧΗ !
ΟΣΟΙ ΨΩΝΙΖΕΤΑΙ ΠΡΩΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕRNET ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ
http://atlasteam.gr/eshop/catalog/
O ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!!!

για να μην τα πολυλογω προπληρωσα για ενα προιον που δεν το πηρα ποτε,ουτε το πακετο ουτε απαντηση στα τηλεφωνηματα μου(στα αγνωστα νουμερα το σηκωνει)


Μανουσακης Γιωργος.
X.E.S.E. CLUB
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by friar »

Καλησπέρα
Ο Κώστας Θεολόγης είναι πολύ παλιός στο χώρο
Τον έχω συναντήσει πολλές φορές και δεν μου έχει δώσει τέτοια εντύπωση.
Έχεις επικοινωνήσει μαζί του στο 6937 688947 να δοκιμάσεις λύση στο πρόβλημα σου????
Δοκιμάζω και εγώ και επιστρέφω
Θύμησε μου μην ξεχαστώ.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by manouzz »

Σταθη,μου κανει εντυπωση η συμπεριφορα ενος τοσο παλιου επαγγελματια στο χωρο γι'αυτο και επελεξα να ψωνισω,οπως και παλαιοτερα,απο τον ιδιο (αναγνωρισμενο στο χωρο) εμπορα.Η παραγγελια εγινε τηλεφωνικα στα τελη ιανουαριου οπως και η πληρωμη,η παραλαβη του δεματος θα γινοταν τελη φεβρουαριου.Τελευταια δεν σηκωνε καν το τηλεφωνο και αναγκαστηκα πηρα απο το τηλεφωνο της γυναικας μου,το σηκωσε και μου ειπε...................απο δευτερα!Απο τοτε ποτε δεν απαντησε στο δικο μου νουμερο ουτε στα sms και τα φωνητικα μυνηματα που του εχω στειλει.Το παρον ποστ εγινε για να προσεχει μην την πατησει και αλλος κοσμος.
X.E.S.E. CLUB
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by friar »

Δοκίμασε και το τηλ 210-εξη μηδεν 46153
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by atlasteam »

manouzz wrote:ΠΡΟΣΟΧΗ ! ΠΡΟΣΟΧΗ !
ΟΣΟΙ ΨΩΝΙΖΕΤΑΙ ΠΡΩΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕRNET ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ
http://atlasteam.gr/eshop/catalog/
O ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!!!

για να μην τα πολυλογω προπληρωσα για ενα προιον που δεν το πηρα ποτε,ουτε το πακετο ουτε απαντηση στα τηλεφωνηματα μου(στα αγνωστα νουμερα το σηκωνει)


Μανουσακης Γιωργος.
Να ζητήσω συγνώμη από το φίλο Μανουσάκη που αναγκάστηκα να κλέψω τα χρήματα της παραγγελίας του που ανέρχονται στο ιλιγγιώδες ποσό των 150-160 ευρώ. Ειδικά όταν έχει ξανασυνεργαστεί μαζί μου και νομίζω ήμουν άψογος.
Η πραγματικότητα : πράγματι παρήγγειλε τηλεφωνικά 2 απλές ζώνες και πράγματι τις εξώφλησε με έμβασμα στη Τράπεζα. Ενημερώθηκε ότι θα καθυστερήσουν λόγω έλλειψης του χρώματος που ζητούσε.
Δυστυχώς ενώ παραγγελίες από τη Sparco-Ιταλίας παρέλαβα 2 φορές από τότε, οι ζώνες του ήρθαν μόλις την προηγούμενη εβδομάδα.
Δυστυχώς λόγω σοβαρότατου προβλήματος υγείας στη γνάθο δεν μπορώ να μιλήσω. Έχοντας ταλαιπωρηθεί 3 εβδομάδες ήδη, τώρα αισιοδοξώ ότι θα είμαι ετοιμοπόλεμος και πάλι από την ερχόμενη εβδομάδα.
Είμαι στο χώρο από το 1985 ! και επαγγελματικά από το 1989 !. Ζητώ την επιείκια όλων όταν προκύπτουν θέματα υγείας.
Ελπίζω όλοι , και ο φίλος Μανουσάκης να καταλαβαίνει ότι κανεις δεν σώζεται με 150-160 ευρώ και να ξεφτιλίζεται.
Παρακαλώ πολύ το post να μείνει όσο διάστημα ήταν και τα προηγούμενα και να κλειδωθεί καθώς δεν πρόκειτε να κάνω διάλογο. Ο Μανουσάκης θα παραλάβει κανονικά τη παραγγελία του.
Τα παράπονα είναι θεμιτά. Η δυσφίμηση όχι !
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις ευχές σας για ανάρρωση μου.
Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by friar »

Κύριε Κώστα Θεολόγη,

Πρώτα από όλα περαστικά.
Δεν τίθεται θέμα δυσφήμισης, διαμαρτυρίας σίγουρα, ίσως και αγανάκτησης.

Προσπάθησα και εγώ να έρθω σε τηλεφωνική επαφή μαζί σας και δεν τα κατάφερα,
καταλαβαίνω τώρα τον λόγο, εξ ου και το email που σας έστειλα μέσω του site σας.

Το θέμα θα παραμείνει ανοικτό για τον κ. Μανουσάκη να μας επιβεβαιώση την παραλαβή της παραγγελίας του
Το έντονο της διαμαρτυρίας του το ανέχομαι δεδομένης της έλλειψης ενημέρωσης του των λόγων καθυστέρησης.

Και πάλι περαστικά και καλό πάσχα.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Caravan
Posts: 97
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:38

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by Caravan »

Περαστικά για το πρόβλημα υγείας.
Αφού το ποσό είναι ευτελές για τον κο Θεολόγη, γιατί το ζήτησε προκαταβολικά για να παραγγείλει;
Να μην την λέμε κιόλας στον πελάτη που έρχεται σε απόγνωση επειδή δεν ενημερώνεται για το τι έχει συμβεί.
Καλό είναι να εκτιμάμε και μόνο που κάποιος σκέφτηκε να ψωνίσει από το κατάστημα μας και να μην λέμε "σιγά το ποσό".

Καλό Πάσχα!
Ηρακλής
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by manouzz »

ειμαι και γω επαγγελματιας γι'αυτο και δεν ξεκατινιασα το θεμα(ο σταθης γνωριζει)
κωστα θεολογη να επικοινωνισεις τηλεφωνικα μαζι μου για να σου δωσω αριθμο λογαριασμου να μου βαλεις το ευτελες ποσο των 150 ευρω!
Εχω ειδη τοποθετησει απλες ζωνες στο αυτοκινητο μου.

ευχαριστω!
X.E.S.E. CLUB
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by manouzz »

atlasteam wrote: οι ζώνες του ήρθαν μόλις την προηγούμενη εβδομάδα.
Δυστυχώς λόγω σοβαρότατου προβλήματος υγείας στη γνάθο δεν μπορώ να μιλήσω. Έχοντας ταλαιπωρηθεί 3 εβδομάδες ήδη, τώρα αισιοδοξώ ότι θα είμαι ετοιμοπόλεμος και πάλι από την ερχόμενη εβδομάδα.
Ελπίζω όλοι , και ο φίλος Μανουσάκης να καταλαβαίνει ότι κανεις δεν σώζεται με 150-160 ευρώ και να ξεφτιλίζεται!
Ο Μανουσάκης θα παραλάβει κανονικά τη παραγγελία του.

Εχουν περασει ηδη 3 εβδομαδες και ακομα καμια επικοινωνια απο τον Κ.θεολογη η εστω καποιον συνεργατη του και φυσικα οι ζωνες δεν εχουν ερθει ακομα.Τι αλλη δικαιολογια ?
Σειρα εχει το ΙΝΚΑ.
X.E.S.E. CLUB
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ!!!

Post by manouzz »

Παρέλαβα την παραγγελία μου έστω και με αυτην την καθυστέρηση λόγω ανωτέρας βίας

ευχαριστω!
X.E.S.E. CLUB
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”