Αγορά από internet (αναθεματισμένο)

Γιάννης Αθανασίου

Re: Αγορά από internet (αναθεματισμένο)

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Φωκίων wrote:Μια ιδεα ειναι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ να μην χρησιμοποιητε τηνε "κανονικη" σας πιστωτικη καρτα για αγορες απο το ιντερνετ

πηγαιντε στις τραπεζες που βγαζουν τις "προπληρωμενες" και καθε φορα βαζετε οσο ποσο χρειαζεται
Υποθετω οτι γνωριζετε τι ειναι οι καρτες αυτες...
τα νουμερα τους γινονται αποδεκτα απο τα ηλεκτρονικά συστηματα κανονικότατα και το μονο που κινδυνευετε αν γινει το μοιραιο ειναι οτι ποσο εχετε μεσα εκεινη τι στιγμη ( συνηθως τιποτα..)

Καλύτερα χρησιμοποιείστε το PAY PAL. Είναι σίγουρο, ασφαλές κλπ. κλπ. κλπ.
V.Tsoukas
Posts: 34
Joined: Tue Jun 16, 2009 21:48

Re: Αγορά από internet (αναθεματισμένο)

Post by V.Tsoukas »

antonisxj wrote:και κάτι ακόμα.
Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ OLD MAN EMU
ποιός το περίμμενε ότι οι συγκεκριμένη εταιρία θα κάνει μαλακία?

Η εταιρεία που έκανες την παραγγελία σου έχει απλά κατωχηρώσει το oldmanemu.com δεν είναι η OLD MAN EMU που όλοι ξέρουμε .
Απλά για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και να είναι τα πράγματα ξεκάθαρα .
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Αγορά από internet (αναθεματισμένο)

Post by antonisxj »

V.Tsoukas wrote:
antonisxj wrote:και κάτι ακόμα.
Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ OLD MAN EMU
ποιός το περίμμενε ότι οι συγκεκριμένη εταιρία θα κάνει μαλακία?

Η εταιρεία που έκανες την παραγγελία σου έχει απλά κατωχηρώσει το oldmanemu.com δεν είναι η OLD MAN EMU που όλοι ξέρουμε .
Απλά για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και να είναι τα πράγματα ξεκάθαρα .
αν μπείς www.omdmanemu.com θα σε βάλει στο site απο το οποίο παράγγειλα (παράγγειλα-χα-χα, αφού με γράψανε στα τέτοια τους)
το site έχει το logo και την σελιδοποίηση της εταιρίας. σύν αυτών, μπαίνω στο πιό απλό www.oldmanemu.com
δηλαδή η επίσιμη εταιρία σε ποιό site είναι για να τους γράψω δυό λογάκια?
αξίζει να σου πώ ότι και με άλλες εταιρίες που έστειλα mail ζητώντας τιμές για τα ανταλακτικά, μου έστειλαν απαντήσεις, και μάλιστα καποια εταιρία δεν μου απάντησε μέσω του "sales team" αλλά μου απάντησε με όνομα και επίθετο ο υπεύθυνος πωλήσεων.
καταλήγοντας, αυτόι που λέω είναι ότι κάποιες εταιρίες με πολύ μικρό όνομα εξυπηρετούν άψογα, και κάποιες εταιρίες με μεγάλο όνομα, που αν θές, προσφέρουν και την αίσθηση της ασφάλειας στην αγορά, δεν εξυπηρετούν καθόλου καλά.
ελπίζω να είμαι ο μοναδικός που την πάτησε έτσι άσχημα
και την επόμενη φορά θα ρωτάω πρίν αποφασίσω απο πού θα αγοράσω.
if it doesn't break, fix it until it does
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”