σταυρος ημιαξονιου vitara

Post Reply
ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
Posts: 5
Joined: Thu Sep 17, 2009 19:04

σταυρος ημιαξονιου vitara

Post by ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ »

Βοηθει :o :o :o .Καλησπερα Κυριοι!Χρειαζομαι τη βοηθεια σας επειγοντως.!.!.!Εχω ενα vitara 97' (ισπανικο) 2 πορτο κ εχω βαλει αναρτηση calmini 3''.Πριν μια ωρα πηγα ν'αλλαξω την αριστερη φουσκα ημιαξονιου(αυτη με το μεταλλικο ποτηρι) κ απο μια υποθεση ρουτινας το αμαξι μου θα μεινει τακαρισμενο κ εγω δεν ξερω για ποσο!Ανοιξαμε το ''ποτηρι'' κ μεσα εχει ενα (τριποειδες σταυρο).ετσι τουλαχιστον μου το ειπαν :!: Ο σταυρος ειναι για πεταμα.Το θεμα ειναι πως αυτος ο σταυρος δεν υπαρχει κ η μονη λυση ειναι να παρω μεταχειρισμενο ημιαξονιο!Θελω να ρωτησω αν κανει το γιαπωνεζικο σε μενα...κ αν ναι...σε τι τιμες παιζουν!Επισης το αμαξι φοραει προσθηκες της calmini 5''.Ειναι προβληματα που πρεπει να συνηθισω να ζω μαζι τους :o ...η 'απλα αναλωσιμα οπου τελειωσε η 'ζωη' τους :?: Σας ευχαριστω εκ των προτερων :!: :!: :!:
heroicentaur
Posts: 162
Joined: Tue Sep 29, 2009 14:15

Re: σταυρος ημιαξονιου vitara

Post by heroicentaur »

Με δειγμα ψαξε σε skf και παρομοια μαγαζια σιγουρα υπαρχει.

Συμβουλη
αφου το ψηλωσεις τοσο πολυ μπορεις να περασεις πανω τα Ιαπωνικα ιμιαξονια (πρασινα ποτηρια) που ειναι πιο γερα απο τα ισπανικα. Γιατι σιγουρα τα ισπανικα θα τα παρεις στο χερι στο μελλον με τετοιο υψος.

Ακομα εκει που θα ψαχνεις στους μαντραδες για πρασινα ιμιαξονια απο το Ιαπωνικο τσεκαρε αν εχουνε και το μαντεμενιο καβουκι γιατι εσενα ειναι αλουμινενιο.
Image ImageImage
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: σταυρος ημιαξονιου vitara

Post by extractor »

ρε τραβα ασχολησου με της παραγκες... :lol: :lol:
τι του λες του ανθρωπου!! :lol: :lol: :lol:

φιλε μου βαλε ενα σετ πρασινα που λεει,μπαινουν κανονικα απο την αριστερη.
αν θες λεπτομεριες πες μου να τα πουμε τηλεφωνικα...
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”