Θερμά συλλυπητήρια

Supercompetition
Posts: 20
Joined: Sun Aug 29, 2010 12:44

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by Supercompetition »

Θερμα συλληπητηρια σε ολη την οικογενεια και να ειναι παντα καλα οι ανθρωποι του να τον θυμουνται για παντα!!! :(
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by friar »

Και εγώ τον θυμήθηκα σήμερα ξαναδιαβάζοντας την τεχνική ανάλυση λειτουργίας των αμερικάνικων ζωνών latch and lock που μας είχε δώσει σε τεχνικό σεμινάριο.
Σταύρο μας λείπεις
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
nanosk
Posts: 8
Joined: Tue Jul 07, 2009 13:09

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by nanosk »

τα θερμά μου συλληπητήρια
morths21
Posts: 51
Joined: Fri Jul 17, 2009 00:08

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by morths21 »

Εναν χρονο μετα......χαζευα τα 1α Dvd απο τα περιοδικα πριν χρονια ...που εδειχνα ενα YJ μπλε σκουρο??μαυρο??Να συμμετεχει σε ολους τους αγωνες....Τον ειχα πετυχει ενα καλοκαιρι Εθνικη Αθηνων -Λαμιας να τραβα το σκαφος με το YJ.... γυαλι Ray Ban και τζην σορτσακι.....R.I.P.....
LEMAN
Posts: 19
Joined: Wed Mar 02, 2011 18:43
Location: ΑΘΗΝΑ
Contact:

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by LEMAN »

Φιλοι απο παιδια στα Βριλησσια,μετα χαθηκαμε και τωρα ειδα το θεμα και σοκαριστηκα :shock: .ΦΙΛΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ.Συληπητηρια στην οικογενεια σου.
PANOS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΑΣ
Posts: 9
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:56

Re: Θερμά συλλυπητήρια

Post by ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΑΣ »

Τον ειχα δει μια εβδομαδα πριν το μοιραιο στο συνεργειο του Γιασσημακου.Συζητουσαμε για το τζιπ μου που ειχε το ιδιο πριν απο χρονια.Καποια στιγμη του λεω.Ρε Σταυρο εισαι πολυ κοκκινος στο προσωπο μην εχεις καμια πιεση?Οχι ρε μου απαντα γελωντας,με εχει πιασει ο ηλιος στην Κρητη.Τι να πω.Ευχομαι να εχει καλο ταξιδι και κουραγιο σε αυτους που τον αγαπουσαν.....
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”