σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by chris lc90 »

Caravan wrote:
chris lc90 wrote:ειναι δικη του υποχρεωση να μου πει : εχω τον κινεζικο με 30 ευρω και εχω και τον αμερικανικο απο τηη νασα με 500 ευρω..ποιον θες να αγορασεις? ;) οταν ομως μου λεει εχω αυτον και ειναι/ειμαι η πρωτη σου επιλογη εγω καλοπροαιρετα θα τον πιστεψω γιατι αυτο λεει η αρχη της δυτικης οικονομιας που ισχυει σε ολο τον ανεπτυγμενο κοσμο εκτος απο την τριτοκοσμικη ελλαδα.μεχρι που να αποδειχθει το αντιθετο και τοτε αρχιζουν τα οργανα,..
Χρήστο, αποστάτες βάζουν όλοι για να βγάλουν πιο έξω την ζάντα με το χαμηλότερο κόστος.
Αν είναι να δώσεις 500 Ευρώ για αποστάτες, αγοράζεις ζάντες με αρνητικό offset και έχεις την καλύτερη λύση.
Όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται για την ασφάλεια των ιδίων και των συνεπιβατών τους δεν πρέπει να καταφεύγουν φθηνοδουλειές τοποθετώντας αποστάτες. Safety first!
Άποψη μου.
Ηρακλη, ο τιτλος μου τα λεει ολα..ΑΠΑΙΤΩ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ..
δεν ζητησα να κανουμε συγκριτικο τεστ μεταξυ αποστατων και αρνητικου/θετικου οφσετ.αυτο ειναι αλλο ζητημα..

και επανερχομαι ζητωντας τα αυτονοητα, που ο διανομεας/τοποθετητης (δεν ξερω αν ειναι και ο εισαγωγεας) δεν μου τα δινει/δειχνει.

α) σε ποια χωρα/εργοστασιο κατασκευαζονται.
β) σε ποια χωρα εδραζεται η εταιρεια που τους παραγει?ποια ειναι η εταιρεια?
γ) απο τι υλικο ειναι φτιαγμενος ο αποστατης. (κ.Τσουκα αυτο που γραφετε στην ιστοσελιδα σας" αλουμινιο Τ6" ειναι λαθος.δεν υπαρχει αλουμινιο Τ6. το Τ6 ειναι διεργασια και οχι κραμμα.οι σειρες του αλουμινιου ειναι 10χχχ 20χχχ 30χχχ 40χχχ 50χχχ 60χχχ 70χχχ 80χχχ )
δ)απο τι υλικο ειναι φτιαγμενος ο φυτευτος κοχλιας και το περικοχλιο?
ε) τι πιστοποιητικα τους συνοδευουν στην ελλαδα? DIN,TUV,DOT,DM,ELOT, etc
στ) την ροπη συσφιξης που δινει η κατασκευαστρια εταιρεια για τα υλικα της.
ζ) των κωδικο του προιοντος και αν υπαρχει το serial number..
η) τελος θα ηθελα να ξερω τον εισαγωγεα και διανομεα της συγκεκριμενης μαρκας στην ελλαδα

Θ) το πιστοποιητικο που εκανε δοκιμη ενος τυχαιου προιοντος

και ακομα δεν εχω παρει καμια απαντηση απο το μαγαζι που τους αγορασα..μαλλον αυτο θα ειναι και το after sales services.."παρτο και μετα που σε ειδα που σε ξερω)..

κ.Τσουκα θα χρειαστει να περιμενω πολυ ακομη για τα εγγραφα που ζητησα? αυτη ειναι η συμπεριφορα σας απεναντι σε πελατη σας?

(στην περιπτωση που δεν τα ξερετε κακως δεν τα ξερετε αλλα μπορω να περιμενω 2-3 μερες να τα ρωτησετε και να με ενημερωσετε)

:arrow: εκτος απο τη Racemax πουλατε αλλη μαρκα αποστατων στη περιπτωση που θελησω να αλλαξω αυτους που φοραω?
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
G.BOGRIS
Posts: 24
Joined: Tue Sep 07, 2010 10:34

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by G.BOGRIS »

Caravan wrote:
G.BOGRIS wrote:Δε με νοιάζει τι θα φωναζεις! Αρκεί να το βρέξεις για να ξελαμπικάρεις!
Δεν δείχνει να θέλει να το βρέξει!
:?
BOGRIS G.
YJ 5.2 V8
GENERAL LEE

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by GENERAL LEE »

Άκου κυρ μαλάκα …

Α-Δέχομαι να έχεις πάθει ζημιά από προβληματικό προϊόν και να βγαίνεις να γράφεις εδώ για να προφυλάξεις τους αναγνώστες .
Κάτι τέτοιο στην δική σου περίπτωσή δεν ισχύει εφόσον το δικό σου πράμα δεν έχει σπάσει ! (ακόμα !!!) :!: :!: :!:

Β-Όπως είπαμε προβληματικά προϊόντα υπάρχουν …και κακοί έμποροι υπάρχουν … και πονηροί έμποροι υπάρχουν … και οφείλουμε να ενημερώνουμε την κοινότητα προς το καλό όλων , αν και εφόσον φυσικά έχουμε χειροπιαστές αποδείξεις !
Έχεις τίποτα αποδείξεις στα χέρια σου και δεν μας το λες ???


Γ-Το πόσο πούστικα μπορεί να σκέφτεσαι είναι δικό σου θέμα , τούτο το post ανοίχτηκε από εσένα με μια μομφή εκβιασμού προς ένα κατάστημα , ζητώντας πιστοποιητικά για κάτι που αγόρασες … μάλιστα το θέμα του post είναι παραπλανητικό προς τον αναγνώστη όπου αναφέρεις :
<<σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ>>

Σπασμένοι αποστάτες ????ποιανού ???
Ρε αδερφέ ??? μας κοροϊδεύεις ???

Γιατί δεν πας από το κατάστημα να πάρεις τα πιστοποιητικά που θες ? Ο xtreme σου απάντησε μέσα απ το forum ότι υπάρχουν τα πάντα ! Φοβάσε μη βρέξει τίποτα σφαλιάρες στην είσοδο και δεν τύχει να είναι εκεί ο GENERAL να σε σώσει ?

Ως αφορά τις τεχνικές ερωτήσεις σου click εδώ : http://www.racemax.it/ ;)
Ότι χαρτούρα θες σε ότι γλώσσα θες !

Δεν ξέρω ειλικρινά τι θες να κερδίσεις απ όλο αυτό το νταλαβεέρι που κάνεις , αλλά στα φρύδια μου κιόλας …πάντως , συγχαίρω τον Βαγγέλη για την υπομονή του γιατί αν εγώ ήμουν στην θέση του , μάλλον θα κολυμπούσα αυτή την στιγμή μέχρι το Γιβραλτάρ να σου παραδώσω μια καρότσα κλοτσές …
Αυτά λοιπόν από εμένα και μια τελευταια συμβουλή :

Αν δεν βρίσκεις τελικά κάποια να κάνεις λίγο έρωτα εκεί που είσαι ,ε κανε μόνος σου , κάτι είναι κι αυτό !!!! :geek: :geek: :geek:
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by friar »

General, με μπινελίκια δε βγαίνει τίποτε.
Κόφτα σε παρακαλώ.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by chris lc90 »

GENERAL LEE wrote: Άκου κυρ μαλάκα …
την προστακτικη θα την χρησιμοποιεις σε αυτους που σε αναθρεψανε και σε αυτους που ανατρεφεις.οχι σε μενα.οσον αφορα για το "κυρ μαλακα" το δεχομαι-και ανταποδιδω τα ισα- επειδη ολοι παντρεμενοι ή μη εχουν και αυτη την ιδιοτητα ...απλα για τους πρωτους ειναι χειροτερο οταν τους αποκαλουν ετσι ;)
GENERAL LEE wrote: Α-Δέχομαι να έχεις πάθει ζημιά από προβληματικό προϊόν και να βγαίνεις να γράφεις εδώ για να προφυλάξεις τους αναγνώστες .
Κάτι τέτοιο στην δική σου περίπτωσή δεν ισχύει εφόσον το δικό σου πράμα δεν έχει σπάσει ! (ακόμα !!!) :!: :!: :!:

Β-Όπως είπαμε προβληματικά προϊόντα υπάρχουν …και κακοί έμποροι υπάρχουν … και πονηροί έμποροι υπάρχουν … και οφείλουμε να ενημερώνουμε την κοινότητα προς το καλό όλων , αν και εφόσον φυσικά έχουμε χειροπιαστές αποδείξεις !
Έχεις τίποτα αποδείξεις στα χέρια σου και δεν μας το λες ???
γιατι εξακολουθεις και μπερδευεσαι? ΕΓΩ ΑΠΑΙΤΩ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ .και σταματα να πεφτεις πιο χαμηλα απο οσο ηδη εισαι..ηδη κολυμπας στα σκατα..



GENERAL LEE wrote: Γ-Το πόσο πούστικα μπορεί να σκέφτεσαι είναι δικό σου θέμα , τούτο το post ανοίχτηκε από εσένα με μια μομφή εκβιασμού προς ένα κατάστημα , ζητώντας πιστοποιητικά για κάτι που αγόρασες … μάλιστα το θέμα του post είναι παραπλανητικό προς τον αναγνώστη όπου αναφέρεις :
<<σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ>>
Σπασμένοι αποστάτες ????ποιανού ???
Ρε αδερφέ ??? μας κοροϊδεύεις ???
κατηγορια εκβιασμου? ποιον εκβιαζω? το να απαιτω τα νομιμα δικαιολογητικα που οφειλουν να συνοδευουν απο τη πρωτη στιγμη ενα προιον ειναι μεσα στις υποχρεωσεις του να τα δωσει ,ιδιαιτερως οταν εχει το δικαιωμα να διαφημιζει ενα προιον πρεπει να γραφει διπλα του και τα συνοδευτικα του.τι δεν καταλαβαινεις?
GENERAL LEE wrote: Γιατί δεν πας από το κατάστημα να πάρεις τα πιστοποιητικά που θες ? Ο xtreme σου απάντησε μέσα απ το forum ότι υπάρχουν τα πάντα ! Φοβάσε μη βρέξει τίποτα σφαλιάρες στην είσοδο και δεν τύχει να είναι εκεί ο GENERAL να σε σώσει ?…
ως φερεφωνο μιας επιχειρησης μας ενημερωνεις οτι οταν ενας πελατης ζηταει/απαιτει χαρτια η απαντηση ειναι σφαλιαρες απο το μαγαζι? μαλιστα..το ξεραμε αυτο ..τωρα το επιβεβαιωσαμε για αλλη μια φορα απο τον εκπροσωπο τυπου.και απο που πηγαζει το αυθαρετο συμπερασμα οτι εσυ εισαι διασωστης κυριε καρνεησον..,,προσεχε τη λολα διπλα σου να τη σωσεις απο τη φωτια :P ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ? ΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ?
GENERAL LEE wrote:Ως αφορά τις τεχνικές ερωτήσεις σου click εδώ : http://www.racemax.it/ ;)
Ότι χαρτούρα θες σε ότι γλώσσα θες ! …
αυτο δε μου το ειπε τη στιγμη που τον πληρωνα ..οτι για οποια πληροφορια θελω για το προιον που πουλαει να απευθυνομαι στον κατασκευαστη και οτι αυτος δεν εχει ευθυνη...οπως ηξερε να τους διαφημιζει τουα αποστατες και να παιρνει τα λεφτα μου οφειλει και να μου παρεχει ο,τι προβλεπει ο νομος..γιατι οταν πηγα να τους αγορασω δε μου ειπε να τους παραγγειλω ή να τηλεφωνησω στη racemax :?: τα λεφτα ηταν καλα οταν τα επαιρνε :?:
GENERAL LEE wrote:.. συγχαίρω τον Βαγγέλη για την υπομονή του γιατί αν εγώ ήμουν στην θέση του , μάλλον θα κολυμπούσα αυτή την στιγμή μέχρι το Γιβραλτάρ να σου παραδώσω μια καρότσα κλοτσές ……
ναι ,το ξερουμε οτι οι αντοχες σου ειναι τεραστιες στη πισινα της βλακειας ,οτι εισαι πρωταθλητης και δυσκολα βρισκεις αντιπαλο αλλα δε θα μπορουσα να στερησω απο το πανελλληνιο εναν τετοιο τυπο με δεινες κολυμβητικες ικανοτητες ενω θα μπορουσα να σε φορτωσω σε κοντεηνερ για βορνεο για τροφη στους μαυρους..αλλα τελικα θα σε κρατησουμε εδω λεγοντας "κυριοι ,φατε ενα μλκ" ..και συμπεραινω οτι τελικα αντι για πιστοποιητικα στο μαγαζι οταν ζηταει καποιος κατι ,εκει δερνετε..μαλιστα...
GENERAL LEE wrote:Αυτά λοιπόν από εμένα και μια τελευταια συμβουλή :

Αν δεν βρίσκεις τελικά κάποια να κάνεις λίγο έρωτα εκεί που είσαι ,ε κανε μόνος σου , κάτι είναι κι αυτό !!!! :geek: :geek: :geek:
μη κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.. ;)
να σε ενημερωσω λοιπον και γω με τη σειρα μου οτι σε ολο τον πλανητη εχω διαφορες πληρωμενες που...ανες...
εχω και μια στην ελλαδα που θα την χαιδευω οποτε εχω π..αυλες..δεχομαι ομως και τη φιλη της ;)

δε σε παρεξηγω γιατι η ηλιθιοτητα σου καθως και η διψα για να εισαι στην επικαιροτητα δε σε αφηνει να δει οτι καταστρεφεις κι αλλο το ηδη κατεστραμενο επικοινωνιακο image της επιχειρησης και του ιδιοκτητη..απαλλασσσεσαι λογω βλακειας ;)(σου θυμιζω οτι η σιγουρια σου για τα χαρτια του παυλου επεσε στο κενο..αφου το παραπηγμα λειτουργουσε παρανομα.. ολα αυτα τα χρονια;) (αληθεια τι χαρτια εχει ο παυλος? χαρτι μηχανικου? χαρτι ηλεκτρολογου αυτοκινητων?χαρτι ηλεκτρολογου εγκαταστασεων?) :lol: :lol: :lol:
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
GENERAL LEE

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by GENERAL LEE »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Attachments
images.jpg
images.jpg (9.75 KiB) Viewed 3805 times
bisba
Posts: 17
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:26

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by bisba »

Χρηστο παλικαρι μου εισαι τελικα πολυ βλαμενος.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by κυριακος αθανασιου »

bisba wrote:Χρηστο παλικαρι μου εισαι τελικα πολυ βλαμενος.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: γεια σου ρε μπισμπα...σας περιμενω ευβοια ;)
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by chris lc90 »

bisba wrote:Χρηστο παλικαρι μου εισαι τελικα πολυ βλαμενος.
γυρισατε κυριε ταυλανδε?welcome home :?: :P

συμπεραινω οτι οταν ενας πελατης απαιτει και δεν επαιτει τα νομιμα δικαιολογητικα ειναι κακος,βλαμμενος,κτλ ε?

μιλαω με τις μεγαλυτερες εταιρειες του κοσμου και μου απαντουν σε λιγοτερο απο 24 ωρες..δεν μου λενε περαστε απο το καταστημα να "κερασουμε"ξυλο..

κοιταω τις σελιδες σοβαρων εταιρειων(που σεβονται πρωτα τον εαυτο τους και μετα τον πελατη) για τα προιοντα τους και ολα τα συνοδευτικα εγγραφα ειναι διπλα στο προιον σε μορφη Pdf με ενα κλικ..

και η "σιωπη" του κ.Τσουκα η οποια παιρνει σαρκα και οστα μεσω των λογων του Αρη ειναι η απαντηση στο κοινο και στους πελατες του..(βλεπεις το να μη βγαινει να "αδειασει" ή να αποστασιοποιηθει απο τις αποψεις του Αρη δειχνει μονο ενα πραγμα..ή οτι ειναι ο υποβολεας ή οτι συμφωνει.

τωρα δεν μπαινει στα φορουμ απο επιλογη ενω οταν ηθελε να στηριξει τη νεοσυστατη επιχειρηση του και να διαφημιστει εβαζε προσφορες ..και εκανε διαλογο δημοσια..


καλημερα απο το αλγερι
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: σπασμενοι αποστατες.ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΑΙΤΩ

Post by chris lc90 »

Tελευταια νεα...ολοφρεσκα.. :lol: :lol:

μιλωντας με τη racemax -που ο Κ.Τσουκας δηλωνει οτι απο κει ψωνιζει και μας βαζει αποστατες- οι ανθρωποι στην ιταλια μου ειπαν οτι :

1) τα παξιμαδια πανω στους αποστατες μου δεν ειναι δικα τους αφου δεν πουλανε παξιμαδια σε μαυρο χρωμα..θυμιζω το περσυνο : viewtopic.php?f=57&t=9457
μη μου πειτε οτι τα βαψατε εσεις κ.Τσουκα 24 παξιμαδια ενω δεν κατσατε να δειτε οτι αλλα ηταν μακρυτερα και αλλα κοντυτερα.


2) δεν εχουν TUV πιστοποιητικο οι αποστατες τους αν και χρονια ζητουν απο τους γερμανους που δεν τους το εκδιδουν..γιατι αραγε?(αντιθετα αλλες αγγλικες και γερμανικες εταιρειες εχουν το TUV που ζητησαν απο τα αναλογα εργοστασια) ενω ο κ.Τσουκας δηλωσε οτι εχει πιστοποιητικο TUV ,ενω μιλωντας με τις εταιρειες στην ελλαδα που "εκδιδουν" ΤUV, Μου ειπαν οτι δεν εκδιδουν πιστοποιητικα για αξεσουαρ αυτοκινητων.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΑΨΑΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ Κ.ΤΣΟΥΚΑ που αφορα τον ενα και μοναδικο αποστατη που δωσατε και που αυτος δε σημαινει οτι ειναι και της racemax αναγκαστικα.
V.Tsoukas wrote:Γενικα δεν γραφω ουτε μπαινω στα forum απο επιλογη , οι αποστατες ειναι Racemax αυτοι που εισαγουμε εμεις , εχουμε πιστοπιητικο που δωσαμε εδω στην Ελλαδα σε δειγματοληπτικο ελεγχο αποστατη απο την TUV για ελεγχο αντοχης του κραματος του αλουμινιου , των μπουζωνιων και των μπουλωνιων .
Οποιος θελει να τα δει ειναι αναρτημενα στο καταστημα μας , θα χαρουμε να σας κερασουμε καφε και να τα πουμε και απο κοντα .
Οσο αφορα τον συγκεκριμενο αποστατη που λετε οτι εχουμε αντικαταστησει , δεν θυμαμαι την προηγουμενη εβδομαδα που βλεπω στις φωτογραφιες να εχω αντικαταστησει αποστατες , ουτε τον προηγουμενο μηνα ουτε πριν απο 3 μηνες , ουτε εχει επικοινωνησει καποιος μαζι μου για σπασμενους αποστατες .

Γενικα αυτο που μπορω να σας πω ειναι οτι οτι ζημια εχω δει τουλαχιστον εγω σε αποστατες , εχει γινει απο κακη τοποθετηση , θελουν πολυ προσοχη κατα την τοποθετηση και ελεγχο σε τι κατασταση ειναι καθε φορα που αλλαζουμε ελαστικα

Δεν γνωριζω απο τι αυτοκινητο ειναι και γι αυτο το λογο και δεν μπορω να βοηθησω περισσοτερο .

Ελπιζω να σας καλυψα ολους , για οτιδηποτε αλλο θελετε , 2103477378 γιατι δεν παρακολουθω οπως εγραψα forum
3) και βεβαια οι ιταλοι δεν χρησιμοποιουν αλουμινιο Τ6 που δηλωνει ο κ.Τσουκας στη σελιδα του. (μη μου πειτε οτι εγινε τυπογραφικο λαθος ή ο δαιμων του τυπογραφειου χτυπησε τη πορτα σας..απλα καπου διαβασατε σε καποιο site του εξωτερικου για Τ6 και το κανατε copy paste για να "ειστε μεσα στα πραγματα")



Κ.Τσουκα θα θελα να μαθω ποιος λεει αληθεια και ποιος λεει ψεμματα..εσεις ή οι ιταλοι κατασκευαστες?

τωρα θα αρχισω να αναρωτιεμαι αν εχετε και χαρτια για την μεσαια ποδια asfir που τοποθετησα την ιδια μερα με τους αποστατες..για να μην αρχισω να αναρωτιεμαι αλλα χειροτερα πραγματα..
Attachments
t6.jpg
t6.jpg (162.04 KiB) Viewed 3476 times
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”