ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗ

freskos
Posts: 98
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:49

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by freskos »

forester wrote:
freskos wrote: Χωρίς να σε γνωρίζω, νομίζω καλά σου τα είπε ο Βαγγέλης στο μήνυμα.....
Αν πιστεύεις οτι με τέτοιον τρόπο λύνονται προβλήματα τοτε αυτό μάλλον δείχνει και το επίπεδο σου
Σώπα βρε καϋμένε που θα μας μιλήσεις και για επίπεδο. Αργόσχολε..... άντε από εκεί ..........
admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by admin »


Αμαν έλεος
όχι άλλο αίμα
φτάνει
Fair winds and calm anchorages...
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by StruppiTeam »

Δεν χύνετε αίμα, ούτε υπάρχει πρόβλημα στο σύνολο.
Το πρόβλημα είναι στην υπερ-μειoνότητα (ούτε καν μειονότητα) και σε συγκεκριμένους ανθρώπους.
Οι λόγοι πολλοί και διάφοροι, αλλά αυτός που "τους" ενοχλεί περισσότερο είναι ότι οι συγκεκριμένοι
δεν πίστευαν ποτέ ότι θα βγουν από την "καρέκλα τους" νομίζοντας ότι είναι αντικατάστατοι.
"ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ" κύριοι.

Και τι άλλο έμεινε? Μόνο ένα πράγμα τους έμεινε.... η συκοφαντία.... δυστυχός. :(
Νομίζουν ότι με το να συκοφαντούνε, με το να δημιουργούνε καταστάσεις, με το να πηγαίνουνε
κόντρα στα ίδια τα μέλη τα οποία τους είχαν εμπιστοσύνη στο παρελθόν, θα επανέλθουν πάλι
στην "καρέκλα τους". Δεν είναι έτσι όμως τα πράγματα. Κακός ή καλός.... έχουμε νοημοσύνη
και μπορούμε να κρίνουμε συμπεριφορές και πράξεις.

Κάποιοι από "εσάς" είστε πιόνια και κάποιοι από "εσάς" είστε που κινείται μεθοδικά τα πιόνια σας.
Ευτυχώς σας έχουμε γνωρίσει και είτε από μπροστά είτε από πίσω, παρακινώντας "άλλους" πάλι
το μόνο που καταφέρνετε είναι να πέφτετε ακόμα ποιό χαμηλά μέσα στον "βούρκο" της ασυδοσίας.

Λοιπόν, καλό θα ήτανε να σταματήστε τις όποιες προσπάθειες να "κλείσετε" και αυτήν την λέσχη.
Άδικος κόπος και χαμένη ενέργεια από μέρους σας. Αντί να συμβάλετε και να αποδείξετε ότι είστε
άξιοι, το μόνο που καταφέρνεται είναι να "βυθίζεστε" περισσότερο στην υπόλυψη μας.

Συνεχίζοντας με αυτόν τον τρόπο, δικαιόνεται κάθε μέρα εμάς όλο περισσότερο για αυτά τα οποία
σας ξεμπροστιάσαμε στη Γενική Συνέλευση στο παρελθόν και ήτανε οι λόγοι για τους οποίους και
δεν έχετε "λόγο" στο Δ.Σ.
Και εννοήτε ότι όταν αναφέρω "εσάς", εννοώ όχι μόνο τα "πιόνια" που βγαίνουν "μπροστά" και γράφουν
αλλά και όλους αυτούς που κάθονται από πίσω και σας καθοδηγούν (ξέρουν πολλή καλά αυτοί για ποιούς λέω)
και μπροστά μας όταν τύχει να τους δούμε είναι οι ίδιοι υποκριτές που λένε "μην γράφετε στα forum".
Τι ειρωνεία, εεε;;;

Γιάννης Τζιώτης
User avatar
forester
Posts: 17
Joined: Mon Mar 29, 2010 16:34

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by forester »

Ασχολίαστο .................... Δεν αξίζει να απαντήσω κάτι
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by StruppiTeam »

forester wrote:Ασχολίαστο .................... Δεν αξίζει να απαντήσω κάτι
Δεν θέλω εσύ Γιάννη να σχολιάσης. Αυτά που σχολιάσες είναι υπερ-αρκετά.
Άλλοι θέλω να σχολιάσουνε και να πάρουνε ΑΝΤΡΙΚΙΑ θέση.
Ναι άλλοι.... "αυτοί" που σε παρασύρουν και περιμένουν να βγεις εσύ μπροστάντζα
και "αυτοί" να κάθονται να "γελάνε" στην κυριολεξία πίσω από την πλάτη σου.

Γιατί, όταν θα θελήσουν να μιλήσουνε και μπροστά μας, το πρώτο που θα πουν είναι
ότι εμείς δεν κάναμε τίποτα, ο Στεφανίδης έβγαινε και τα έλεγε. Άσχετα εαν οι ίδιοι σε
παρέσυραν.
Άσε που επίσης θα πούνε ότι εμείς διαφωνούμε να βγαίνουμε στα διάφορα forum και
να γράφουμε και είμαστε κάθετι στο ότι είναι λάθος. Οπότε... πάλι το μπαλάκι σε
εσένα θα πέσει.

Για αυτό σου λέω... άσε τους να βγούνε να πούνε και τα δικά τους.
Άσε να πέσουν τελείως οι κουρτίνες.
User avatar
forester
Posts: 17
Joined: Mon Mar 29, 2010 16:34

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by forester »

Γιάννη Τζιώτη δεν αναφερόμουν στο δικό σου σχόλιο αλλά στο τελευταίο του freskos .

Σχετικά με αυτά που αναφέρεις ο καθένας είναι υπεύθυνος της γνώμης και των πράξεων του . Δεν είμαι κανένα μικρό παιδί που με παρέσυραν , έχω εκφράσει τις απόψεις μου εδω και πολυ καιρό , εχω διαφωνήσει με τους χειρισμούς πολλών και τους το εχω πεί πρόσωπο με πρόσωπο και δεν έχω κρυφτεί πισω απο τίποτα και από κανέναν . Εχω το θάρρος της γνώμης μου και το θράσσος και τα έγραψα δημόσια .

Για τους άλλους (όποιοι και αν είναι αυτοί και από όπου και αν προέρχονται) που εδω και πολύ καιρό δρούν υπόγεια, συκοφαντικά, περιπαιχτικά , "δικηγορίστικα" και πίσω απο φουστάνια , ..... απλά είναι άξιοι της μοίρας τους .
check-six
Posts: 17
Joined: Wed Jun 17, 2009 22:50

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by check-six »

Αξιότιμοι κύριοι, να ρωτήσω κάτι:
Εχει τόσο prestige και τόση αξία η "καρέκλα" σε μια λέσχη (όποια κι αν είναι αυτή);
Η λέσχη έχει καταστατικό και προβλεπόμενες διαδικασίες ή όχι;
Η λέσχη είναι χώρος συνάθροισης φίλων με κοινό hobby ή χώρος επίλυσης διαφορών;
Αν ισχύουν τα παραπάνω, εμάς τους αναγνώστες τόση δημοσιότητα των μεταξύ σας σχέσεων σε τι μας αφορά και τι μας ενδιαφέρει;Δεν αντιλαμβάνεστε ότι παραβιάζοντας τον κανόνα "τα εν οίκω μη εν δήμω" ουσιαστικά δυναμιτίζετε την ύπαρξη της λέσχης σας;Αν δεν μπορείτε να επιλύσετε τις όποιες διαφορές σας εντός της λέσχης σας και με τις προβλεπόμενες διαδικασίες, ε τότε κλείστε το μαγαζί να πάει στην ευχή του Θεού.Από μας τι περιμένετε και δημοσιοποιείτε καταστάσεις που και δεν γνωρίζουμε και σε τελική ανάλυση δεν μας ενδιαφέρουν;Αϊ μαζευτείτε για καμμια βόλτα στο βουνό να πιείτε κανά τσιπουράκι και εκεί τα λέτε να σας ακούν οι καλιακούδες.
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by StruppiTeam »

check-six wrote:Αξιότιμοι κύριοι, να ρωτήσω κάτι:
Εχει τόσο prestige και τόση αξία η "καρέκλα" σε μια λέσχη (όποια κι αν είναι αυτή);
Η λέσχη έχει καταστατικό και προβλεπόμενες διαδικασίες ή όχι;
Η λέσχη είναι χώρος συνάθροισης φίλων με κοινό hobby ή χώρος επίλυσης διαφορών;
Αν ισχύουν τα παραπάνω, εμάς τους αναγνώστες τόση δημοσιότητα των μεταξύ σας σχέσεων σε τι μας αφορά και τι μας ενδιαφέρει;Δεν αντιλαμβάνεστε ότι παραβιάζοντας τον κανόνα "τα εν οίκω μη εν δήμω" ουσιαστικά δυναμιτίζετε την ύπαρξη της λέσχης σας;Αν δεν μπορείτε να επιλύσετε τις όποιες διαφορές σας εντός της λέσχης σας και με τις προβλεπόμενες διαδικασίες, ε τότε κλείστε το μαγαζί να πάει στην ευχή του Θεού.Από μας τι περιμένετε και δημοσιοποιείτε καταστάσεις που και δεν γνωρίζουμε και σε τελική ανάλυση δεν μας ενδιαφέρουν;Αϊ μαζευτείτε για καμμια βόλτα στο βουνό να πιείτε κανά τσιπουράκι και εκεί τα λέτε να σας ακούν οι καλιακούδες.
ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!!! ΠΕΣ ΤΑ!!!
+10000000000

Σε ότι είπες.... μαζί σου 1000000000%.
Όμως... μην ξεχνάς ότι ο λόγος που το προβάλουνε στα διάφορα forum, ίσως να είναι ότι
επιδιώκουνε να την κλείσουνε. Άσχετα εάν αυτό δεν πρόκειτε να γίνει.
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by Nicolas »

StruppiTeam wrote: Όμως... μην ξεχνάς ότι ο λόγος που το προβάλουνε στα διάφορα forum, ίσως να είναι ότι
επιδιώκουνε να την κλείσουνε. Άσχετα εάν αυτό δεν πρόκειτε να γίνει.
Τί θα κερδίσουν?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by StruppiTeam »

:-( Από λάθος μου έσβησα αυτά που έγραψα. Βαριέμε να τα ξαναγράφω. :x
Post Reply

Return to “Εμπρός λοιπόν καλή μου πένα vol.2”