ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

mbg
Posts: 188
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:37

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by mbg »

HUMMstER wrote:διαβάζω συνέχεια για 5 πόντους bodylift ...υπάρχει κάποιος περιορισμός -πρόβλημα για παραπάνω??


G-WOLF το ζαντικό είναι 5 130 καρέ για G ή "πείραξες" το καρέ ?? πόσο σου στοίχισαν?

Μεχρι 5 ποντους ψηλωμα δεν χρειαζεται να πειραξεις τιποτα σοβαρο εκτος απο αναλογη προσθηκη στις πανω βασεις του ψυγειου και στους λεβγιεδες των ταχυτητων. Μετα τους 5 ποντους χρειαζεσαι αρκετα πραγματα. Οπως ειπε ομως και ο αλλος φιλος πανω απο 5 δεν χρειαζεται.
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Επιτέλους έκανα και το body lift 5cm. Οι αλλαγές που χρειάστηκαν να γίνουν ήταν ( ρύθμιση – προέκταση στις ντίζες των ταχυτήτων, προέκταση βάσεων ψυγείου νερού, προέκταση λεβιέ βοηθητικής, προέκταση λεβιέ μπλοκέ, σήκωμα προφυλακτήρων εμπρός – πίσω). Ήταν μια ευχάριστη διαδικασία 5 ωρών με ωραίο αποτέλεσμα.
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Image


Image
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by gvp »

Γεια σου ρε Μιχαλη!!!!Εσυ εβαλες body lift,εγω μαλλον θα το βγαλω....θα δω!!!Αντε οταν ερθω κατω θα με πας βολτα....κανε βουνισια χιλιομετρα να γουσταρεις!!!
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Γεια σας παιδιά. Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσω το G μου με το νέο του πατούμενο ( 285-75-16 ή περίπου 33-11,5-16) cooper stt και τον νέο του προφυλακτήρα φτιαγμένο με τα χεράκια μου μαζί με εργάτη στον οποίο έβαλα έξτρα χειρισμό από μέσα…

Image
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Image
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Image
User avatar
Dr.Format
Posts: 103
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:18
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by Dr.Format »

Με γειά :P

Αλήθεια που είναι η παραλία, στην Εύβοια ? :roll:
ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΑΣΦΑΛΤΟ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΜΑΣ !
Οι Γόρδιοι Δεσμοί δεν λύνονται, κόβονται!
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by gvp »

Απανταω εγω :D :D :D Γιαννη η παραλια ειναι στην Ανατολικη πλευρα της Ροδου (αφαντου,κολυμπια κτλ...)
Σωστα δε λεω ρε Μιχαλη???Οσο πας και το αγριευεις το αυτοκινητακι....
Θυμισε μου τι αμορτισερ και τι ελατηρια φορας??
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
User avatar
black pete
Posts: 57
Joined: Sat Jul 11, 2009 20:00
Location: Ροδος
Contact:

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by black pete »

αμορτισερ μαμα και ελατηρια απο W461.336
Post Reply

Return to “Mercedes Club”