ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by toro »

gvp wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
Μανολη δε νομιζω πως με εχει ξεκολλησει ποτε wrangler....μηπως μπερδευεσαι.....η μονη φορα που κολλησα ηταν στο Πευκι οπου με τραβουσαν 1 νιβα και ενα pajero διχως αποτελεσμα!!Τελικα βγηκα μονος μου με οπισθεν :D :D
Δεν ειναι ντροπη να........κολλας!!!!!!!! (Γιατι οταν κολλας, σημαινει οτι.....εισαι.....ΜΑΧΗΜΟΣ!!!!!) :lol: :lol: :lol:
HUMMstER
Posts: 28
Joined: Mon Jun 22, 2009 17:25

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by HUMMstER »

νά και το δικό μου ...... GD300 1987



Image





ας πρόσεχε........ :lol: :lol:
Image






Image






και ως συνήθως από όπου είναι ποιό ........εύκολο.. :mrgreen: :mrgreen:
Image
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Γειά σας φίλοι μου. Επιτέλους ήρθε και η σειρά μου :D :D :D Θα κάνω μερικές αλλαγές και θα σας στείλω τεχνικά χαρακτηρηστικά...




Image
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Να και μία με τα λαστιχα του black pit...



Image
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by gvp »

Γεια σου ρε Μιχαλη!!!Τελικα το εκανες πολυ ομορφο,αντε να το χαιρεσαι και καλες βολτες!!
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Να σε καλά Γιώργο.Ευχαριστώ και για την βοήθια. Θα του φτιάξω προφυλακτήρα με γωνίες και βάση για εργάτη όπως και body lift 5 cm...Πότε θα μας έρθεις?
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by gvp »

Σιγα τη βοηθεια ρε συ...!!Επειδη εχω σχεδιασει εναν προφυλακτηρα ο οποιος ειναι κορυφη,ριξε τηλ. να σου πω λεπτομερειες...
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
HUMMstER
Posts: 28
Joined: Mon Jun 22, 2009 17:25

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by HUMMstER »

διαβάζω συνέχεια για 5 πόντους bodylift ...υπάρχει κάποιος περιορισμός -πρόβλημα για παραπάνω??


G-WOLF το ζαντικό είναι 5 130 καρέ για G ή "πείραξες" το καρέ ?? πόσο σου στοίχισαν?
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by gvp »

διαβάζω συνέχεια για 5 πόντους bodylift ...υπάρχει κάποιος περιορισμός -πρόβλημα για παραπάνω??


G-WOLF το ζαντικό είναι 5 130 καρέ για G ή "πείραξες" το καρέ ?? πόσο σου στοίχισαν?

Δεν υπαρχει λογος να βαλεις περισσοτερο απο 5cm bodylift...
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
G-WOLF
Posts: 15
Joined: Thu Jun 18, 2009 23:49
Location: Rhodes

Re: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Post by G-WOLF »

Γιώργο στείλε μου με mail ένα προσχέδιο...Εγώ έχω στο μυαλό μου κάτι σάν τον ORC με βάση γιά εργάτη.εννοείται από τα χεράκια μου και αυτός...Το ζαντικό είναι suzuki 16x8 με 0 offset και 3 cm αποστάτη.Πειραγμένο καρέ φυσικά.4αδα αποστάτες γύρο στο 500αρικο.
Post Reply

Return to “Mercedes Club”