Αγορά Mercedes G240

Post Reply
NitrousVic
Posts: 2
Joined: Mon Mar 29, 2010 09:08

Αγορά Mercedes G240

Post by NitrousVic »

Καλησπέρα στη ομάδα,
ψάχνω την αγορά για ένα στρατιωτικό όχημα τύπου G. (Μη ανακατασκευασμένο)

Μπορείτε παρακαλώ να δώσετε τα φώτα σας, όπως πού μπορώ να προμηθευτώ ένα, καθώς και τι πρέπει να προσέξω?
africanos
Posts: 28
Joined: Wed Jul 01, 2009 08:25

Re: Αγορά Mercedes G240

Post by africanos »

Φίλε θα μλεξεις έτσι που ειναι τα πράγματα πάρε ένα έτοιμο , και συνέχισε το απο το σημείο που το έχει φτιάξει ο άλλος ... Έχουν πέσει η τιμες τόσο που Ουτε στην Γερμανία δεν Είπαρχουν ποιο φθηνά .. Έχεις βρει κάτι ; Θέλεις να σε βοήθησουμε να βρεις ; Ειπαρχει ένας που πουλάει ένα στην Αθήνα αλλα ειναι λίγο απατεωνακος απο έχω καταλάβει , αν θες να βρω τηλ, παντός βαλτα καλα κάτω και σκέψου 2 φορές πρην αγοράσεις .. Σου μιλάω εκ πείρας .. Το δικο μου μου έφαγε τόσα λεφτα και τώρα δεν μπορω να βρω αγοραστή ,
NitrousVic
Posts: 2
Joined: Mon Mar 29, 2010 09:08

Re: Αγορά Mercedes G240

Post by NitrousVic »

Καλησπέρα Africane,
έχω δει το δικό σου στο car.gr και έχεις κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλειά, εύχομαι να φύγει σε κάποιον ο οποίος θα το εκτιμήσει και προπαντός να αγαπήσει.

Το G class το θέλω για δικό μου project. Τεχνικές γνώσεις κατέχω και μπορώ να λύσω και να δέσω μέχρι και το μοτέρ αυτοκινήτου.

Είμαι στο ψάξιμο ακόμα και δεν έχω κατασταλάξει. Έχω δει μερικά μόνο σασσί ή μόνο καρότσα, με ή χωρίς μοτέρ κλπ...

Έτσι και αλλιώς θα το χτίσω εξαρχής. Με ενδιαφέρει να έχει σωστό σασσί & αμάξωμα, με διαφορικά! Μοτέρ δεν με πειράζει αν έχει ή όχι. Έχω στην άκρη ένα M102 Cosworth και ένα M112 AMG.

Εκτιμώ και θα ήθελα σε παρακαλώ την βοήθεια σου για να δω και αυτό που έχεις στα υπόψιν.
africanos
Posts: 28
Joined: Wed Jul 01, 2009 08:25

Re: Αγορά Mercedes G240

Post by africanos »

Πάρε με τηλ. Αύριο να σου δόσω τηλ. Του και να σου εξηγήσω τη έχει και τη να ζητήσεις και τη τιμες έχει πει ότι τα δίνει έχει και κουβουκλειο σε καλή καταστάσει ..
Post Reply

Return to “Mercedes Club”