ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΩ ;

Post Reply
africanos
Posts: 28
Joined: Wed Jul 01, 2009 08:25

ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΩ ;

Post by africanos »

Παιδιά ; Μου έστειλε ένας φίλος μια κεφαλη αλλά είναι απο ατμοσφερικο αυτοκίνητο , είναι ίδιο αλλά είναι 1 χιλιοστο ποιο στενός ο χορός που μπενει η πυροφουσκα μου λέει να του το στείλω πίσω να το ανοίξει με αλεζουαρ και να μπούνε κανονικά οι πυροφουσκες μου , αλλά εγω είμαι σκευτικος για τέτοια , αυτός λέει έτσι τα κάνουνε σινεχεια , ότι δεν ειπαρχει κανένα προβλιμα ! ,
Η αντηπροσοποια και το ρεκτιφιε που συνεργάζονται μου λέει ότι υπάρχει κίνδυνος να ρεταρη και ξέρω γω τη , μου το ειπαι ο τύπος στο ρεκτιφιε , μου ειπαι ότι δεν μου είπε ότι δεν το αναλαμβάνει , τη να κάνω που εμπλεξα πάλι , .. Αν έχουν δίκιο πανε 700€υρουλακια , !
Πειτε και εσείς τη κάνατε ,; :(
ΤΑΚΗΣ
Posts: 156
Joined: Sat Jul 10, 2010 13:00

Re: ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΩ ;

Post by ΤΑΚΗΣ »

africanos wrote:Παιδιά ; Μου έστειλε ένας φίλος μια κεφαλη αλλά είναι απο ατμοσφερικο αυτοκίνητο , είναι ίδιο αλλά είναι 1 χιλιοστο ποιο στενός ο χορός που μπενει η πυροφουσκα μου λέει να του το στείλω πίσω να το ανοίξει με αλεζουαρ και να μπούνε κανονικά οι πυροφουσκες μου , αλλά εγω είμαι σκευτικος για τέτοια , αυτός λέει έτσι τα κάνουνε σινεχεια , ότι δεν ειπαρχει κανένα προβλιμα ! ,
Η αντηπροσοποια και το ρεκτιφιε που συνεργάζονται μου λέει ότι υπάρχει κίνδυνος να ρεταρη και ξέρω γω τη , μου το ειπαι ο τύπος στο ρεκτιφιε , μου ειπαι ότι δεν μου είπε ότι δεν το αναλαμβάνει , τη να κάνω που εμπλεξα πάλι , .. Αν έχουν δίκιο πανε 700€υρουλακια , !
Πειτε και εσείς τη κάνατε ,; :(
φιλε μου καλησπερα .
Δεν νομιζω οτι θα αναλαβει κανεις να σου πει υπευθυνα κατι τετοιο.
Απο την λιγη πειρα που εχω.αν θα κανεις ρεκτιφιε θα αλλαξει η μορφη του θαλαμου καυσης???
και κατ επεκταση ο στροβιλησμος του μειγματος.????
και ισως χωριτηκοτητα.σε κ.εκ
Αν υπαρχει περιπτωση να γινουν τα παραπανω μην το κανεις.θα εχεις προβλημα.
Και παλη τονιζω με την λιγη πειρα που εχω.
V12-6,0L portal axles Transversal .
Hydraulic suspension
hydraulic winch front-real
africanos
Posts: 28
Joined: Wed Jul 01, 2009 08:25

Re: ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΩ ;

Post by africanos »

thanks ρε τακη τελικα δεν θα το κανω βρεικα μια ηδια κεφαλη στην θεσσαλονικη , και θα βαλω εκεινη τη αλλη την εστειλα πισω , .. :)
Post Reply

Return to “Mercedes Club”