mercedes-G

zakjeep
Posts: 220
Joined: Fri Sep 18, 2009 17:46

mercedes-G

Post by zakjeep »

Καλησπερα!ενδιαφερωμαι να αγορασω ενα G!τι πρεπει να προσεξω,τι παιζει με τισ ανακατασκευες?
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: mercedes-G

Post by gvp »

Τι G θες να αγορασεις?Για τι χρηση το θελεις??
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
zakjeep
Posts: 220
Joined: Fri Sep 18, 2009 17:46

Re: mercedes-G

Post by zakjeep »

δεν γνωριζω πολλα για το G!Το μακρυ εχω στο μυαλο μου!λεω για καποιο ανακατασκεβασμενο ωστε να κρατηθει το κοστος χαμηλα!εκδρομηκη χρηση προσ το παρον!ευχαριστω για την αμεση απαντηση,κατηε πληροφορια ειναι χρησημη!
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: mercedes-G

Post by gvp »

Κοιταξε γενικα ισχυει πως εαν δεν ξερεις ποιός εκανε την ανακατασκευη ή εαν δεν εχεις στοιχεια,δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για τιποτα!!
Εφοσον αναφερεσαι στο G το μακρυ,τα ανακατασκευασμενα ειναι τα 290 (με ή χωρις turbo)!!
Γενικα ειναι καινουργια αμαξια και ειναι λιγο δυσκολο να εχουν σαπισματα τα αμαξωματα τους!!Κατα τ'αλλα πρεπει να ψαξεις οσο μπορεις καλυτερα ολοκληρο το αυτοκινητο!!Καλο θα ηταν να ειχες καποιον μηχανικο μαζι σου,ή να το πηγαινες σε ενα ΚΤΕΟ ωστε να ελεγχθουν πολλα σημεια του αυτοκινητου!!!
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
trelaras
Posts: 12
Joined: Sat Nov 21, 2009 19:34

Re: mercedes-G

Post by trelaras »

καλισπερα και σορυ που επεμβαινω κι εδω..
για κοντο g ειναι αρκετο ενα 300αρι σωστα...?
λες για ελεγχο σε καποιο κτεο...συμφωνω αλλα
ποιος εμπορος θα δεχοταν να δωσει το οχημα του να το παει καποιος σε καποιο κτεο...?
για πχ εγω μενω σχηματαρι και κοντα εχω το κτεο στη χαλκιδα ...
θα εδινε για πχ ενας εμπορος που εχω βρει το 300αρι να το παρω για εναν γενικο check up στο κτεο.....?
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: mercedes-G

Post by gvp »

Κοιταξε εφοσον ειναι εμπορος,θα σου δωσει και εγγυηση,οποτε εχεις το χρονο να τα κανεις ολ'αυτα εφοσον τον εμπιστευεσαι και ειναι σωστος!!!Σε ποιο 300αρι αναφερεσαι?
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
zakjeep
Posts: 220
Joined: Fri Sep 18, 2009 17:46

Re: mercedes-G

Post by zakjeep »

μπορει καποιος να μου προτινει καποια συνεργεια που κανουν ανακατασκευες η που ασχολουνται με τα G!!
trelaras
Posts: 12
Joined: Sat Nov 21, 2009 19:34

Re: mercedes-G

Post by trelaras »

πως μπορω να ανεβασω καποιο φωτο να το δεις στην αγγελια..
trelaras
Posts: 12
Joined: Sat Nov 21, 2009 19:34

Re: mercedes-G

Post by trelaras »

http://car.gr/171716
ayto ennow..
oson afora tis anakataskeves pare to tetrakinisi mag kai stis aggelies tha deis ena stratiwtiko g me kapoio til to periodiko den to exw alla aytos kanei kai anakataskeves eine omws kavala meria na xereis..
zakjeep
Posts: 220
Joined: Fri Sep 18, 2009 17:46

Re: mercedes-G

Post by zakjeep »

πανεμορφο!εγω ενδιαφερομαι για κατι ποιο οικονομικο προς το παρον!
Post Reply

Return to “Mercedes Club”