Ερωτηση για WRANGLER?

Post Reply
CAPTAIN
Posts: 4
Joined: Tue Jul 21, 2009 22:21

Ερωτηση για WRANGLER?

Post by CAPTAIN »

Ενδιαφερομαι για ενα wrangler 1997 μοντελο,μηπως μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχουν μηχανικα προβληματα που πρεπει να προσεξω?με λιγα λογια ειναι ζημιαρικα?ευχαριστω!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Ερωτηση για WRANGLER?

Post by kostas654 »

εξαρταται για τι χρηση το θελεις,εγω το εχω 4 χρονια και το χρισημοποιω πολυ εκτος δρομου,δεν μου εχει βγαλει τπτ το ιδιαιτερο αλλα σε γενικες γραμμες εχουν αρκετα ακριβα ανταλλακτικα!
Κώστας Γκιαούρης
CAPTAIN
Posts: 4
Joined: Tue Jul 21, 2009 22:21

Re: Ερωτηση για WRANGLER?

Post by CAPTAIN »

Για τα ακριβα ανταλλακτικα το ξερω,για μηχανικα προβληματα δεν ξερω?Για εκδρομες και για κανενα αγωνα enduro με την Λεσχη.Εχω βρει ενα το 1997 μοντελο αυτο με τα τετραγωνα φαναρια σε πολυ καλη κατασταση.Ευχαριστω παντος.
loutrokampines
Posts: 74
Joined: Thu Sep 17, 2009 10:17

Re: Ερωτηση για WRANGLER?

Post by loutrokampines »

CAPTAIN wrote:Για τα ακριβα ανταλλακτικα το ξερω,για μηχανικα προβληματα δεν ξερω?Για εκδρομες και για κανενα αγωνα enduro με την Λεσχη.Εχω βρει ενα το 1997 μοντελο αυτο με τα τετραγωνα φαναρια σε πολυ καλη κατασταση.Ευχαριστω παντος.
του 97 δεν ειναι με τετραγωνα αλλα με στρογγυλα φαναρια...
User avatar
jeep2008
Posts: 21
Joined: Thu Jun 25, 2009 10:43

Re: Ερωτηση για WRANGLER?

Post by jeep2008 »

Προφανως εχει βρει κανενα απο τα τελευταια YJ που εβγαλε αδεια το 97 πριν βγει το TJ.Τι τιμη το βρηκες,απο εκει ξεκινανε ολα,αν το βρηκες φθηνα εχεις και τα περιθωρια να φτιαξεις ζημιες αν σου βγουνε.
Post Reply

Return to “Jeep Club”