ενα αλυτο προβλημα!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by georgexj »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ.ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΣ Κ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΟΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ Κ ΕΤΣΙ ΠΕΖΟΥΝ ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ Κ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΠΑΝΙΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΕΣ ΓΟΥΒΙΤΣΕΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by antonisxj »

απίστευτο.
δεν γίνεται.
αν είναι μπόσικοι οι δορυφόροι, τότε έχουν φαγωθεί και έχουν φάει και τους πλανήτες.
δύσκολα όμως να έχεις φάει δορυφόρους και να μην πάθαινες τα ίδια με τα παλιά σου ημιαξόνια ;)
άρα!...
κάνε τα εξής:
1. σήκωσε το αμάξι με το αναβατόριο να κρεμάσουν οι τροχοί.
2. άνοιξε το καπάκι και άδειασε τις βαλβολίνες του διαφορικού.
3. κούνα τους τροχούς να δείς αν είναι όντως οι δορυφόροι.
4. αν είναι οι δορυφόροι άλλαξέτους γιατί θα φάνε και τους πλανήτες, που μάλον θα τους έχουν φάει.
5. αν δεν είναι οι δορυφόροι, ψάξτο κιάλλο, με ανοιχτό το διαφορικό, θα βρείς τι συμβαίνει.
if it doesn't break, fix it until it does
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by St. Tselios »

antonisxj wrote:...αν είναι οι δορυφόροι άλλαξέ τους γιατί θα φάνε και τους πλανήτες, που μάλλον θα τους έχουν φάει...
Πω,πω,πω αυτα τα XJ.......μεχρι γαλαξιες τρωνε... :lol:
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by Nicolas »

Αυτό είναι επικίνδυνο.
Σορρυ που το λέω αλλά μήπως πρέπει να αλλάξεις μηχανικό?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by georgexj »

φιλε αντωνη γι αυτο κ το εγραψα ενα αλυτο προβλημα.ειναι ολα καινουργια 1 μηνα δεν το εχω φαει το αυτοκινητο κ σχεδον καθε μερα το ληνουμε μηπως κ βρουμε ακρη.κ ο μηχανικος εχει σηκωσει τα χερια ψηλα.γι αυτο κ μου εδωσε αυτη την απαντηση(μαλλον ειναι το συστημα του ετσι).οτι μου εγραψες το εχουμε κανει τουλαχιστον 10 φορες μηπως κ βρουμε καμια πατεντα!!!αλλα ματεα!!γι αυτο κ πηρα αυτη την αποφαση να σας γραψω μηπως σας ειχε τυχει κ ειχατε βρει καμια πατεντα!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by georgexj »

ο μηχανικος ειναι ο γιατρος τον αυτοκινητων μας εδω στο ναυπλιο.τι να πω!!κ δεν μιλαω αποκλειστικα για τα τζιπ αλλα γενικα!!!εχω σκεφτει να το παω κ αλλου αλλα τι να πω :cry: :cry: :cry: :cry:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by kostas654 »

αφου ειναι που ειναι μπλε και μιας και εχουμε πολλες παραλιες δεν κανεις τον κοπο να πας μεχρι την πλησιεστερη και να το πεταξεις εκει??? :D
Κώστας Γκιαούρης
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by St. Tselios »

kostas654 wrote:αφου ειναι που ειναι μπλε και μιας και εχουμε πολλες παραλιες δεν κανεις τον κοπο να πας μεχρι την πλησιεστερη και να το πεταξεις εκει??? :D
Να ησυχασει ο ανθρωπος...
Αν ειναι να χανει τον υπνο του καθε βραδυ...τι να λεει?
Ανεβα καλυτερα και ριξτο απο το Παλαμιδι...να'χεις να το λες κιολας... :lol:
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by antonisxj »

και τι μπλοκέ είναι αυτό ρε φιλαράκι που οι πλανητοδορυφόροι έχουν τζόγο και κουνάνε?
πολύ παράξενα πράγματα γίνονται εδωπέρα.
το κιτάκι του μπλοκέ είχε και πλανητοδορυφόρους μέσα ή έβαλες τους παλιούς?
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ενα αλυτο προβλημα!!

Post by georgexj »

ρε αντωνη OX εβαλα κ τα ειχε ολα.τα παντα.τι να πω.αλλα κ παλι εσυ που με καταλαβαινεις δεν πολυ αγχωνομαι γιατι ειναι cherokee κ οτι κ να εχει σε παει.οσο για σενα κωστακι το βραδυ θα εχω βγει μια βολτα κ για να μην ψαχνω για τσιγαρα γιατι τα περιπτερα κλεινουν νωρις φερτα μου.ξερεις που θα με βρεις.γιατι απ οτι εμαθα κανεις κ εξυπηρετηση πελατων :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”