Cherokee XJ vs Wrangler

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by PanosXJ »

...τώρα το θέμα το κάνατε εντελώς κατινίστικο....Τι δουλειά έχει το Ράνγκλερ ή το ΕΞ ΤΖΕΙ με τη στητική ικανότητα του κατόχου ή το μήκος του πέους του....
...Αλλά με τη λογική αυτή αλλά και με τη θεωρία των κομπλεξικών που αγοράζουν μικρά ή των διάφορων αγάμ....των γκομενών, ότι δηλαδή ένα μεγάλο αυτοκίνητο είναι η προέκταση του αντρισμού του κατόχου του, τότε κύριοι το ΕΞ ΤΖΕΙ είναι ένα μικρό σχετικά όχημα και ιδιαίτερα συγκρινόμενο με το ΡΑΓΚΛΕΡ σε στόκ ύψη αλλλά και σε γενικώτερες διαστάσεις, για αυτό άλλωστε και οι αμερικάνοι το λένε ΜΠΕΙΜΠΥ-ΤΣΕΡΟΚΙΙ...
Συμπερασματικά οι αγοραστές και κάτοχοι του κατά πολυ μεγαλύτερου (σε στόκ ύψος και όχι μόνον) ΡΑΓΚΛΕΡ, προσπαθούν να συμπληρώσουν την έλλειματική πραγματικότητά τους.... ;) (σύμφωνα πάντοτε με την παραπάνω θεωρία!).......
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

YJmud wrote:Doctor δεν μας απαντησες ομως:Οι κατοχοι XJ κουκου δεν??? :roll: :ugeek: :?

Καλα YJmud, δεν το γνωριζες οτι οσοι καταληγουμε με XJ, δεν..... :mrgreen: Γι'αυτο στειλε αφοβα την γκομενα/γυναικα/αδερφη σου να την κανω βολτιτσες, δεν θα διατρεξει ''κανενα'' κινδυνο! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
boysetsfire
Posts: 129
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:02
Location: Vrilissia Hills

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by boysetsfire »

XJ ''The Doctor'' wrote:
YJmud wrote:Doctor δεν μας απαντησες ομως:Οι κατοχοι XJ κουκου δεν??? :roll: :ugeek: :?

Καλα YJmud, δεν το γνωριζες οτι οσοι καταληγουμε με XJ, δεν..... :mrgreen: Γι'αυτο στειλε αφοβα την γκομενα/γυναικα/αδερφη σου να την κανω βολτιτσες, δεν θα διατρεξει ''κανενα'' κινδυνο! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XAXAXAXAXA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...καλυτερα τρεις μερες λυκος...παρα μια ζωη προβατο!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Nicolas »

Καγκουραδελφοί, θυμηθήτε την συνθήκη της Γενεύης και αφήστε γυναικόπεδα εκτός εχθροπραξιών ;)
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by PanosXJ »

.......Νίκολας κανένα αυτοκόλλητο πλζ για τον πίσω μπάμπερ....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Nicolas »

Άμα γράψω PanosXJ του γένους καγκουρίδων στο φάκελο λες να σου έρθει? :lol: :lol: :lol:
Στείλε μπρε καμιά διεύθυνση με pm ;)
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by antonisxj »

άστον βρε Nicolas, αυτός με το ζόρι καταφέρνει να πατήσει το ENTER, με δυσκολία βρίσκει τα πλήκτρα στο για να γραψει. Δεν το ξέρω το παλικάρι αλλά πρέπει να είναι γύρω στα 70 με 80 χρονών και να κάθεται με τον εγγονό του να του γράψει δυο λέξεις στο internet. αμφιβάλω αν έχει κάν κινητό, πόσο μάλον pm.
σκέψου ότι είχε αγγελία μεγαλύτερη απο την τόλμη και γοητεία, μεγαλύτερη και απο την Λάμψη και το Καλημέρα Ζωή, και δεν ήξερε να ανεβάσει μια φωτό. :D
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

Μπα, πιο νεος πρεπει να ειναι , αλλιως θα ειχε XJ diesel :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by antonisxj »

χέσεμας ρε επίτιμε. πάλι με τουσ καυστήρες τα έβαλες?
εγώ που έχω μαζούτ δηλαδή τι είμαι? κωλόγερος? παιδαρέλι είμαι ακόμα. είμαι τόσο νέος που είμαι ακόμα στην εγγύηση :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

Δεν με πειθεις :mrgreen: Εσυ βιαζεσαι μαλλον να γερασεις γρηγορα, πηρες και πηρες μαζουτ.....Κατι τετοια ακουνε οι τεντοσκεπαστοι και νομιζουν οτι μας εχουν για πρωινο... :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”