Cherokee XJ vs Wrangler

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by aggas »

antonisxj wrote:
aggas wrote:Επί τη ευκαιρία... :) :) ...........τις καλημέρες μου από το BlueStar Naxos με προορισμό την Σαντορίνη :D :D :D :D
'Οποιος θέλει μπορεί να πάει στο http://syros-observer.aegean.gr/ais/ να δεί που βρίσκομαι!!!!!!!
ρε δε μας χέζεις στη δυστυχίαμας...
είσαι σε καράβι και πάς στη Σαντορίνη. ε και λοιπόν?!!! τι έγινε?
και εγώ είμαι στο γραφείο με το κλιματιστικό. τι θές τώρα? να το κάνω θέμα? άντε ρε πιές καμιά μπύρα και παράταμας.
Κοίτα..........είμαι μια ώρα απ' τα Χανιά!!!!!!!!!!!!!Περνάω σε χέζω και ξαναφεύγω!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

kalhmera!!!
Ρε κανενα νεο απο Ναυπλιο εχουμε???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τελευταια φορα που μιλησα μαζι τους στο τηλ. ακουγα μονο κραυγες!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Να τους εχουν κρατησει στο νοσοκομειο η να λετε να τους πηγαν κατευθειαν σε κεντρο για αλκοολικους???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αποψε λεω να παω να βρω τον Nicola agga να στειλεις καμια φωτο στον Αντωνη απο το ηλιοβασιλεμα να δουμε αν θα τη συγκρινρι με το κλιματιστικο του κ αυτη!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by aggas »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:kalhmera!!!
Ρε κανενα νεο απο Ναυπλιο εχουμε???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τελευταια φορα που μιλησα μαζι τους στο τηλ. ακουγα μονο κραυγες!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Να τους εχουν κρατησει στο νοσοκομειο η να λετε να τους πηγαν κατευθειαν σε κεντρο για αλκοολικους???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αποψε λεω να παω να βρω τον Nicola agga να στειλεις καμια φωτο στον Αντωνη απο το ηλιοβασιλεμα να δουμε αν θα τη συγκρινρι με το κλιματιστικο του κ αυτη!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
'Ασε αυτοί θα είναι ήδη σε κώμα........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όχι φίλε!!!!!!!! Θα του στείλω φωτό με τα γκομενάκια να χορεύουν με ελαφρά ενδυμασία στις μπάρες για να φουντώσει το κλιματιστικό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

Ποιος ειπε σε αυτο το post οτι τα Cherokee ειναι καλυτερα απο τα Wrangler???
Θα του κοψω τα ημιαξονια :twisted:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by aggas »

XJ ''The Doctor'' wrote:Ποιος ειπε σε αυτο το post οτι τα Cherokee ειναι καλυτερα απο τα Wrangler???
Θα του κοψω τα ημιαξονια :twisted:
ΩΠΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o Τι έγινε doc σε πείραξε η ζέστη; Μήπως χτύπησες πουθενά;; Είσαι καλά στηνυγεία σου;;; :? :? :? :? :? :? :?
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Drimon »

aggas wrote:
XJ ''The Doctor'' wrote:Ποιος ειπε σε αυτο το post οτι τα Cherokee ειναι καλυτερα απο τα Wrangler???
Θα του κοψω τα ημιαξονια :twisted:
ΩΠΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o Τι έγινε doc σε πείραξε η ζέστη; Μήπως χτύπησες πουθενά;; Είσαι καλά στηνυγεία σου;;; :? :? :? :? :? :? :?
Όχι, απλώς πάει για wrangler! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Drimon »

aggas wrote: Θα του στείλω φωτό με τα γκομενάκια να χορεύουν με ελαφρά ενδυμασία στις μπάρες για να φουντώσει το κλιματιστικό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Να δω εσένα πως θα καταφέρεις να τραβήξεις τέτοιες φώτο, με την γυναίκα και τα πιτσιρίκια παραδίπλα σου!
Πάρε καλλίτερα κανένα κράνος από κοντά για να προφυλαχτείς από τις τσοκαριές. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by aggas »

Drimon wrote:
aggas wrote: Θα του στείλω φωτό με τα γκομενάκια να χορεύουν με ελαφρά ενδυμασία στις μπάρες για να φουντώσει το κλιματιστικό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Να δω εσένα πως θα καταφέρεις να τραβήξεις τέτοιες φώτο, με την γυναίκα και τα πιτσιρίκια παραδίπλα σου!
Πάρε καλλίτερα κανένα κράνος από κοντά για να προφυλαχτείς από τις τσοκαριές. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλημέρα Drimonάκο :) :) :) :) :)
Εγώ αγόρι μου δεν έχω τέτοια προβλήματα!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Γι' αυτό ανέμενε στην οθόνη σου...... :) :) :) :)
Πως πάνε ρε οι περιπολίες;;;;
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Drimon »

aggas wrote: Καλημέρα Drimonάκο :) :) :) :) :)
Εγώ αγόρι μου δεν έχω τέτοια προβλήματα!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Γι' αυτό ανέμενε στην οθόνη σου...... :) :) :) :)
Πως πάνε ρε οι περιπολίες;;;;
Όλοι (οι παντρεμένοι) αυτά λέτε!!! :twisted:
Έχετε σκίσει τη γάτα........κ.α. :lol:
Θα περιμένω στην οθόνη μου, αλλά να βγάλεις και φώτο από την κούτρα σου ταυτόχρονα, για να δούμε το μέγεθος από τα καρούμπαλα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by aggas »

Drimon wrote:
aggas wrote: Καλημέρα Drimonάκο :) :) :) :) :)
Εγώ αγόρι μου δεν έχω τέτοια προβλήματα!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Γι' αυτό ανέμενε στην οθόνη σου...... :) :) :) :)
Πως πάνε ρε οι περιπολίες;;;;
Όλοι (οι παντρεμένοι) αυτά λέτε!!! :twisted:
Έχετε σκίσει τη γάτα........κ.α. :lol:
Θα περιμένω στην οθόνη μου, αλλά να βγάλεις και φώτο από την κούτρα σου ταυτόχρονα, για να δούμε το μέγεθος από τα καρούμπαλα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εγώ δεν τα φουσκώνω ούτε το παίζω παγώνι!!!!!!!!!!!!
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”