Cherokee XJ vs Wrangler

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by St. Tselios »

Φαίνεται πως το αίτημα του «επίτιμου» έγινε δεκτό...
Επίτιμος??? Και ο Μητσοτάκης είναι επίτιμος και ότι καταραστεί γίνεται...
Ρε μήπως το έχει το αξίωμα αυτό??? :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by Nicolas »

Ηρεμία κύριοι,

γενικότερα σε ένα forum καλό είναι αν δεν μας αρέσει κάποιος χρήστης απλά να τον αγνοούμε.
Όλοι έχουμε δικαίωμα στις μακακίες.
Θα προτιμούσα να κρατήσω τις παρεμβάσεις μου στις θεματικές ενότητες ως admin, στο μίνιμουμ δυνατόν.

Gracias.
Κάγκουρες, έ κάγκουρες.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

Από μεριά μου, Ok! Έληξε.
Λοιπόν καγκουροπαιδα, ώρα να διέπει και πάλι τις καγκουρουροσυζητησεις μας το αγνό καγκουροπνευμα....
Αρχικαγκουραδερφε μου, πόσο γελοία είναι αυτά τα τεντοσκεπαστα περπτερα, απίστευτο....Να φανταστείς ότι μόλις είδα ένα σε μια παραλία βαμμενο λευκό με πορτοκαλί τεντα να σέρνει τρέιλερ και να πουλάει παγωτά...και πραγματικά μόλις το είδα σκέφτηκα πως εάν είχε μια μαζουτοβραδυκαυστημαιμοδοαργοκινητη αυτοκινηταρα σαν τη δικιά σου, δεν θα χρειαζόταν και τρέιλερ. Δεν σταματας τις βλακείες μιλώντας δήθεν σοβαρά για δυναμομετρηση λέω εγώ, πάρε πρώτα πραγματικό XJ και βλέπουμε !!
Πολλά φιλία από τον Βόρειο παγωμένο ωκεανό και τα λέμε πάλι από Δευτερα!

Ο επίτιμος των καγκουρων σας στέλνει τα φιλία του...
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by PanosXJ »

....καλημέρα παιδιά! Επιτέλους πρέπει να καταλάβετε ότι τα ΕΞ ΤΖΕΙ είναι ασύγκριτα και ανυπέρβλητα!!!!
Είναι οχήματα που με κάποιο τρόπο ξεπέρασαν την δάστασή μας και βρίσκονται έτη φωτός μπροστά....
Σταθμός στην ιστορία της τετρακίνησης αλλά και της αυτοκίνησης η δημιουργία του μοναδικού και τόσο ιδιαίτερου ινδιάνου Τσέροκιι!!! Σταλμένος απο τον μεγάλο Μανιτού ήρθε στη γή να διδάξει και να προσφέρει απλόχερα, όλα εκείνα που έλλειπαν στον μικρό ταπεινό άνθρωπο...
Έκτοτε προσφέρει συνεχώς ατελείωτες ώρες διασκέδασης, αδρεναλίνης αλλά και κολοσσιαίες ποσότητες φοβερής -σχεδόν παθολογικής- ζήλειας απο τους απανταχού άτυχους μή κατόχους του...
Όλοι εμείς οι ευτυχείς και ευλογημένοι κάτοχοι του ινδιάνου Τσέροκιι, όντας απο τη φύση μας μεγαλόψυχοι και ελεήμονες, αισθανόμενοι την τόσο δραματικά μειονεκτική θέση των κατόχων διαφόρων άλλων τετρακίνητων, τους προσφέρουμε την ψευδαίσθηση της σύγκρισης και τους συγκρατούμε με αυτόν τον τρόπο απο ανεξέλεγτες ενέργειες και άλλες αποκοτιές που θα έκαναν, άν τους επιτρέπαμε να συνηδητοποιήσουν το πραγματικό μέγεθος και το Μεγαλείο του ΤΣΕΡΟΚΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΥΓΚ!
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
boysetsfire
Posts: 129
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:02
Location: Vrilissia Hills

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by boysetsfire »

PanosXJ wrote:....καλημέρα παιδιά! Επιτέλους πρέπει να καταλάβετε ότι τα ΕΞ ΤΖΕΙ είναι ασύγκριτα και ανυπέρβλητα!!!!
Είναι οχήματα που με κάποιο τρόπο ξεπέρασαν την δάστασή μας και βρίσκονται έτη φωτός μπροστά....
Σταθμός στην ιστορία της τετρακίνησης αλλά και της αυτοκίνησης η δημιουργία του μοναδικού και τόσο ιδιαίτερου ινδιάνου Τσέροκιι!!! Σταλμένος απο τον μεγάλο Μανιτού ήρθε στη γή να διδάξει και να προσφέρει απλόχερα, όλα εκείνα που έλλειπαν στον μικρό ταπεινό άνθρωπο...
Έκτοτε προσφέρει συνεχώς ατελείωτες ώρες διασκέδασης, αδρεναλίνης αλλά και κολοσσιαίες ποσότητες φοβερής -σχεδόν παθολογικής- ζήλειας απο τους απανταχού άτυχους μή κατόχους του...
Όλοι εμείς οι ευτυχείς και ευλογημένοι κάτοχοι του ινδιάνου Τσέροκιι, όντας απο τη φύση μας μεγαλόψυχοι και ελεήμονες, αισθανόμενοι την τόσο δραματικά μειονεκτική θέση των κατόχων διαφόρων άλλων τετρακίνητων, τους προσφέρουμε την ψευδαίσθηση της σύγκρισης και τους συγκρατούμε με αυτόν τον τρόπο απο ανεξέλεγτες ενέργειες και άλλες αποκοτιές που θα έκαναν, άν τους επιτρέπαμε να συνηδητοποιήσουν το πραγματικό μέγεθος και το Μεγαλείο του ΤΣΕΡΟΚΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΥΓΚ!
...που ολα αυτα???στο 5ο ονειρο χθες βραδυ :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...καλυτερα τρεις μερες λυκος...παρα μια ζωη προβατο!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by antonisxj »

που'σε ρε επίτιμε?
τι έγινε? το πήρες το tj?
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

Πεσ'τα αντιπροεδρε :D :D :D
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by XJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:που'σε ρε επίτιμε?
τι έγινε? το πήρες το tj?

Να σου πω καλη ιδεα θα ηταν τωρα το καλοκαιρι να βγαζουμε κανενα μεροκαματο στις
παραλιες.. Θα παρω ενα, θα το βαψω καρπουζί και θα πουλαω φετες καρπουζια στις παραλιες να
δροσιζονται οι λουωμενοι :mrgreen:
Το χειμωνα με το καλο με τισ βροχες και τις λασπες, XJ και παλι XJ :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
boysetsfire
Posts: 129
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:02
Location: Vrilissia Hills

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by boysetsfire »

...εγω παλι λεω να μισθωσετε τα xj σας σε κανα ΚΑΠΗ...και να πηγαινετε τους ηλικιωμενους στην παραλια :evil: εκει να δειτε λεφτα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...καλυτερα τρεις μερες λυκος...παρα μια ζωη προβατο!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Cherokee XJ vs Wrangler

Post by antonisxj »

εχθές λοιπόν που λέτε, πήγαμε μια βόλτα σε ένα ποταμό στα Χανιά και βρήκαμε λίγη λάσπη να παίξουμε.
ήμουν παρέα με ένα εντελώς ξεβράκωτο wrangler tj (φτού!!!) και ένα ημιξεβράκωτο CJ (ξαναφτού!!!!)
στις λάσπες λοιπόν που λέτε, τα ξεβράκωτα πήγεναν σαν τι κότες για να μην μπούν λάσπες στα κάρατους.
εγώ λοιπόν, έκλεισα τα παράθυράμου, έβαλα το aircodition μου, έβαλα τους maiden να μου χαϊδεύουν τ'αφτιά και βούρ στις λάσπες. σήκωσα κύμα και έκανα το cj αγνώριστο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα βάλω και σχετικό βίντεο σε λίγες μέρες. :D :D :D
if it doesn't break, fix it until it does
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”