ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

lker wrote:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Για πειτε τα κατορθωματα του Λευτερακι............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!! :lol: :lol: :lol:
ενταξει μη πειτε τιποτα........ απλα βαλτε 1 βιντεακι............
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Drimon »

antonisxj wrote: Σαββάτο βράδυ, μαζευόμαστε στου Βλαχονικολού.
Ρε φίλε...
Να το χαίρεστε το σπίτι σας, να είστε πάντα καλά και πάντα να φιλοξενείτε κόσμο στο τραπέζι σας όπως φιλοξενήσατε εμάς.
Είσαι παπάρας;;;
Γιατί το έγραψες αυτό τώρα;;;
Θα μπει ο Βλαχονικολός και θα γράψει για περίεργες ρωγμές στο σπίτι κι εσύ μετά θα λες πάλι για..........."συμπτώσεις"!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
antonisxj wrote: Ο ντριμόνης ίδιος όπως πάντα. ήθελε να του δίνω οδηγίες για να μπεί στις τρύπες. Δεν με άφησαν οι τριγύρω να τον κάτσω λίγο στο πλάϊ. όλοι του έλεγαν δεξιά, εγώ του έλεγα αριστερά. όλοι το έλεγαν "μή", εγώ το έλεγα "προχώρα". Κουφάλα Ντριμόνη, τη γλύτωσες.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Nicolas »

Απλά γέμισα.
Ευχαριστώ πολύ τον Κώστα και τον Νίκο για την φιλοξενία τους όπως επίσης και τα παιδιά της ΟΑΚ και τον Γιάννη τον Πετρόπουλο που καθάρισε ότι πρόβλημα έσκασε.

Απλά υπέροχα!!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by aggas »

Μπράβο ρε μάγκες!!!!!!!!!!!Πολύ σας ζηλεύω!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Αντώνη......................οι πολλές συμπτώσεις, κάποια στιγμή παύουν να είναι απλά συμπτώσεις!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
KOSTASJ10
Posts: 116
Joined: Sun Nov 14, 2010 14:16
Location: ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΑ!!!

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by KOSTASJ10 »

Ηταν όλα όμορφα !!!

Το ποιό όμορφο απ όλα ήταν η πάρεα μας ρε ....παρέα δεμένη δίχως ζήλιες και μαλακίες ....καλά παιδιά !!!

Θέλω από πλευράς μου να ευχαριστήσω όλους όσους δούλεψαν για να βγει αυτό το τριήμερο έτσι όπως βγήκε.

Να ευχαριστήσω τον Βασίλη Παπαδογιωργάκη (jeep xj πρασινο ) για την διαδρομή που έγραψε από Καλαμάτα -Τριπόταμα ...

ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Γιάννη τον Πετρόπουλο που ήταν μέσα σε όλα ...μέχρι και καθαριότητες έκανε την Πέμπτη στο σπίτι στην ψησταριά...,

ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια που ετοίμασαν τις σαλάτες για το τραπέζι ...

και το μεγαλύτερο ευχαριστώ αξίζουν οι μακρινού επισκέπτες από Κρήτη , Πρέβεζα , Αργος , Λακωνία ,Ηλεία , Αθήνα κτλ...

Θα ήμουν μέσα μου ευχαριστημένος αν αυτή η συνάντηση ήταν μια μικρή αρχή και κάθε φορά που κανονίζουμε Καγκουροσυνάντηση να βρίσκετε ένας τοπικός και να κανονίζει τα του φαγητού , ξενοδοχείου , διαδρομές κτλ με μόνο συμφέρον να περάσει καλά η παρέα και όχι να βάλουμε στο παντελόνι μερικά ευρώ ...

Το τραπέζι του Σαββάτου με τα ποτά (κρασί δωρεά από οβελιξ ) γουρνοπούλα , τυριά , αναψυκτικά , σαλάτες , ψωμιά , και το φαγητό της Κυριακής από το οποίο περίσσεψε κ όλα μας κόστισε μόνο 280,00 ευρώ...(30 άτομα πεινασμένα ) .


Ηταν μια συνάντηση που ήθελα πάρα πολύ να γίνει στην πόλη μου και το είχα καημό...η Μεγαλόπολη αποδείχθηκε για άλλη μια φορά σοβαρός παιδότοπος...

Κρίμα που έλειπαν καποιοι φίλοι ....

Πιστευω στην επόμενη να είμαστε όλοι μαζί να τα κάνουμε πάλι όλα κόλαση...

Φιλάκια σε όλους ....
Jeep J10 Laredo , 360 cid V8 5.9L, D44 4.56 ,AMC 20 4.56 100% Locker 10'' lift
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Λίγο πιο βόρια την επόμενη ρεεεεεεεεεε!!! :evil:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Εαν κανονισεις οι νυχτερινες να γινοντε ΚΟΜΟΤΗΝΗ εγω ψηφιζω για Καγκουροσυναντηση συη Ξανθη!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(να εχω αυτοκινητο μονο!!!!) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by lker »

Εγώ είμαι μέσα για όπου κάνει κέφι η παρέα! Αν και είμαι απο αυτούς που λένε η επομενη να γίνει στην Κρήτη προς τιμήν της υπέρβασης που κάνει ο Βασιλιάς μας (οικονομικά, χρονικά κλπ) για να παρευρεθεί στις συναντήσεις, μετά τις επεξηγήσεις που μου έδωσε για την κατάσταση που επικρατεί με παιδότοπους για τα γούστα μας (επι της ουσίας δεν υπάρχουν απ ότι κατάλαβα) γυρνώντας απο Καλαμάτα, θα ψήφιζα άνετα για τη Γιουροβίζιον ... εεεε ... καγκουροσυνάντηση ήθελα να πω την Ξάνθη και τα πέριξ της :twisted:

Υ.Γ.: Κρήτη μπορούμε να πάμε για το πρώτο πανελλήνιο KagkouroBeachParty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ Κ Ο ΔΟΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΥΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ DRIMONI!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΤΣΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ.......................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΞΑΚΟΣΙΟΣΤΗ ΕΞΗΚΟΣΤΗ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

φιλε εγω δεν εχω προβλημα!!ο μαλακας ο ντριμονης εχει προβλημα.οσο μικρο αμαξι εχει τοσο μεγαλο στομα εχει!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: γι αυτο θα παρει την πιπουλα του κ θα μπουκωσει για να μην μιλαει!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”