Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by johny4x4 »

Drimon wrote:

Απόστολε εκεί στο 1:20 πολύ αγριεμένο σε έκοψα.
Τι έγινε;
Βαρέθηκες τα "παιδικά" και είπες να τους δείξεις πως το περνούν οι άντρες;;; :roll: :roll:





Για τον Γιαννάκη δεν το συζητώ........
.
.
.
.
ρεσιτάλ κουλαμάρας........ :mrgreen:
Ντριμονακο πες στη φιλη σου την αμαλια να σου δειξει το βιντεο οπως ειναι στην πραγματικοτητα και οχι οπως το εχει μονταρει εκει. Και εγω αν το εβλεπα αυτο το ιδιο θα ελεγα. Ουσιαστικα αυτα ειναι τρια διαφορετικα σημεια με διαφορες κλισεις και απλα αναμεσα τους εχωνε και λιγο σακη λιγο αποστολη λιγο μιχαλοπουλο.
Στο σημειο με τη σουζα απλα δεν θα μπορουσες καν να ανεβασεις τις μπροστινες σου ροδες χωρις να σπασεις τον προφυλακτηρα τουλαχιστον. Οποτε μην μου ζαλιζεις τα αρχιδια. Συγχίστηκα πρωι πρωι!!!!
Οσο για τον αποστολη δεν θελω να βγαλω τα απλυτα του στην φορα!!
Ρε αντωνακη και με το πισω μπλοκε (οταν το βαζω και δεν το ξεχναω) κατι γινεται. Εσυ μου μιλασ τωρα για επενδυση!!!!
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by antonisxj »

johny4x4 wrote:...Εσυ μου μιλασ τωρα για επενδυση!!!!
...και λίγα λές...
εγώ δεν έχω ούτε για να βάλω ημιαξόνια μπροστά :lol:
πόσο μάλον να βάλω και μπλοκέ...

απλά αυτό που είπα ήταν ότι βλέπω την οδήγησή σου, και μπαίνεις σε εμπόδιο σαν να είχες μπροστινό μπλοκέ.

όσο για τις σούζες και τα ανεβάσματα... όποιος έχει μάτια... βλέπει. όποιος έχει λιώσει στη μαλακία έχει τυφλωθεί (φίλε Ντριμόν)
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:
johny4x4 wrote:...Εσυ μου μιλασ τωρα για επενδυση!!!!
...και λίγα λές...
εγώ δεν έχω ούτε για να βάλω ημιαξόνια μπροστά :lol:
πόσο μάλον να βάλω και μπλοκέ...

απλά αυτό που είπα ήταν ότι βλέπω την οδήγησή σου, και μπαίνεις σε εμπόδιο σαν να είχες μπροστινό μπλοκέ.

όσο για τις σούζες και τα ανεβάσματα... όποιος έχει μάτια... βλέπει. όποιος έχει λιώσει στη μαλακία έχει τυφλωθεί (φίλε Ντριμόν)
Τζοννυ, ΔΩΣΕ, μη μασας τιποτα, μια χαρα το πας :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ρε Drimon, για πες, σου εχει 'σηκωθει' εσενα καμια φορα ετσι????? Και συνεχομενα?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αυτα, επομενη συναντηση ΟΤΑΝ θα γινει ο υποποταμος ( οποτε...) μεχρι τοτε αναμονη!!!!
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Αμα σηκωθει του Ντριμονι θα γινει V ο αξονας στη προσγειωση!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χθες πηγαμε βολτα με τον Κωστα κ τον Σπυρο οι 3μας στο γνωστο νεροφαγωμα......

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image





οπως ειναι λογικο το δικο μου περασμα θα κανει πολυ περισσοτερη ωρα να ανεβει.........

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

εκεινος ο σπυρος ακομα να βαλει λαστιχα?? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Αμα σηκωθει του Ντριμονι θα γινει V ο αξονας στη προσγειωση!!!!!
:o :o :o :o :o :o :o :o :o
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o καλα δεν ντρεπεσαι???να λες τετοια πραγματα???ο αυτοκρατορας???ποτε,ποτε,ποτε.αφου οταν μαθανε τον αγοραστη για το jimny αλλαξανε κ τα μεταλα της κατασκευης!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

Υ.Γ. ΜΑΛΑΚΑ ΝΤΡΙΜΟΝΗ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΙΑΠΩΝΕΣ!!!ΓΙ ΑΥΤΟ













ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΙΠΑ!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »








Γιαννάκη συγνώμη για το "ρεσιτάλ κουλαμάρας". Μετά από αυτά τα βίντεο ένα έχω να πώ.


Ο άχρηστος δεν μπορεί να περάσει ούτε το ρεματάκι με την μια!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

ρε μαλακα θοδωρη ειληκρινα σταματα να μαζευεις ελιες κ κοιτα να βαρεσεις καμια μαλακια να ξελαμπηκαρεις γιατι δεν σε βλεπω καλα!!!


Υ.Γ. οσο για το βιντεακι ναι ρε φιλε δεν ηθελα να το περασω με φορα για να μην λερωθει η μηχανη κ γεμισει με λασπες γιατι ο γιαννακης εμεινε απο δυναμο.δεν ηθελα ρε φιλε να το λερωσω με σκατονερα κ να βρωμαει που εχουνε λυμναση 1 χρονο εκει.αλλα ναι δεν βγηκε σιγα σιγα τελικα κ ηθελε την φορα του.


τι να κανουμε ρε φιλε δεν εχουμε jimny κ ουτε προκειται να εχουμε!!κ ξερεις γιατι???


γιατι δεν θελουμε να καταντησουμε σαν εσενα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε μη τσακωνεστε παρτε απο ενα Toyota να σωθητε......
με δωρο το φτυαρι απο μενα θα βγαινετε παντα!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=1qINWFjm ... e=youtu.be
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”