Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

κ τα δυο μαζι.δεν εχω προβλημα.δυοροφη πιπα δεν εχω δωσει ποτε.ευκαιρια ειναι να μου φυγει κ η φαντασιωση μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

georgexj wrote:κ τα δυο μαζι.ευκαιρια ειναι να μου φυγει κ η φαντασιωση μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αφου το θες ετσι θα ξεφτυλιστεις και απο τους 2 !!!! πιπα-κωλο θα σε παμε! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

σας περιμενωωωωωωωω!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

κ τις 2 μαζι κουνιστες κουνιστες
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

ρε καγκουρες ασχετα με ολα αυτα εδω.κανενα βιντεακι απο το πρωιν αυτοκινητο μου με τον καινουργιο ιδιωκτητη δεν σας εχει λειψει να δειτε???

γιατι ολο μου λεει οτι κανει απιστευτα πραγματα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

georgexj wrote:ρε καγκουρες ασχετα με ολα αυτα εδω.κανενα βιντεακι απο το πρωιν αυτοκινητο μου με τον καινουργιο ιδιωκτητη δεν σας εχει λειψει να δειτε???

γιατι ολο μου λεει οτι κανει απιστευτα πραγματα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Γιατι δε λες στους καγκουρες οτι εχεις να ερθεις προς αχαια μερια απ τον μαρτιο? μηπως κωλωνεις??? .....να σε παμε για ξεναγηση γαμιοντας εγω και η γρια??? και αφου εισαι πορνοσταρ..... και εχεις ασχημα γουστα.... θα σε βιντεοσκοπισουμε κιολας!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

η καμερα θα εχει digital???αν δεν εχει εγω δεν θελω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by aggas »

Προβλέπω ότι στο τέλος Δον και Ντριμόνης θα μένουν στον ίδιο λάκκο ανήμποροι και ανίκανοι να κουνηθούν και να τους βγάζει και τους δύο ο Βασιλιάς με το Terrano!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
Πω, πωωω...........φτιάχτηκα τώρα.........θα το δώ στον ύπνο μου για να σας πω και λεπτομέρειες!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

georgexj wrote:με το που φτασουμε παρασκευη βραδυ εκει θελω να με πατε κατευθειαν στο νεροφαγωμα που δειχνουν τα βιντεακια.εκει θα περιμενω να μου πει ο ντριμονης ποιος θα μπει πρωτος.αλλα καλο θα ειναι να περασω πρωτος κ μετα αυτος ωστε οταν θα φυτευτει να κανω μια πισω για να τον στουμποσο καλητερα.μην μπει αυτος πρωτος κ μετα μου λεει σου εκλεισα το νεροφαγωμα κ περασες απο πανω κ τα βρηκες ολα ισωμα!!!
Είσαι σίγουρος ότι θες να μπεις στο νεροφάγωμα;; Σου τονίζω ότι θα είναι μούσκεμα!!! :twisted: :twisted: :twisted:
georgexj wrote: Υ.Γ.οταν το περασω μετα θα μου παρεις ομως μια ΠΙΠΑ μπροστα σε ολους αλλα αν το περασεις θα γινει το αντιθετο!!!!συμφωνεις????αυτο θα ειναι το στοιχημα???εισαι μεσα???συμφωνειτε κ οι υπολοιποι καγκουρες???
Το ήξερα ότι είσαι κρυφοπιπίτσα αλλά δεν περίμενα να το παραδέχεσαι και δημόσια. Φίλε ότι κι αν γίνει εγώ δεν θα τον μαγαρίσω. Δεν θα στον δώσω μωρή λυσσάρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

αλλα ξέχασα.πάλι με την φαντασία θα μείνω ότι σου τον δίνω!!αφού δεν θα έρθεις!!πάλι όλο λόγια είσαι!!κάτι τέτοιο μου είπε ένα πουλάκι!! ;) ;) ;) ;)
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”