Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Nicolas »

lker wrote:Για deep throat ειναι μια χαρά το κορίτσι ... αλλά φανταστείτε να χειρίζεται το φερμουάρ όπως προσπαθούσε να ξεφλουδίσει τη μπανάνα ... ούτε να το σκέπτομαι δε θέλω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

κ αυτο δωρο χριστουγεννων απο μενα για τον ντριμον!!

http://www.youtube.com/watch?v=vTYCVzw2 ... ure=fvwrel
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by comanche »

ακούστεσυζήτηση....και γαμώ την πλοήγηση που κάνει..

User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!


ΤΙ ΠΑΠΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΚΑΤΣΕΣ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ Κ ΕΠΙΝΕΣ ΤΣΙΒΑΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕΣ ΦΤΙΑΧΤΕΙ.ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝΑ ΑΛΛΑ!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

εχτες γυρισα κ εγω απο το τριημερο το χριστουγεννων.ενα ευχαριστω στον zakzeep που το διημερο μου εκανε παρεα παρολο που ειχε τις δουλειες του!!δυστηχως βιντεακια δεν εχω.δεν ηθελα να βγαζω το μωρακι εξω απο το αυτοκινητο για να με τραβαει βιντεακια γιατι εκανε πολυ κρυο.βεβαια το παιχνιδι ητανε λιγο αλλα παιξαμε.εκεινο που ητανε αφθονο ητανε το φαγητο κ το ποτο!!το μονο που εχω ειναι μερικες φωτο
1)απο το ξενοδοχειο το ξηλοκαστρο
Image
η γνωστη ζηρεια κ το χωριο ανω τρικαλα
Image
Image
κ
Image
Image
ανεβαινοντας για την λιμνη κ για να παμε για γκουρα
Image
Image
Image
Image
Image
αλλα τα περασαμε ωραια γιατι ειχε γυρω στους 30 ποντους χιονι κ φρεσκο οποτε δεν μας δυσκολεψε τιποτα!! ;) ;) ;)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

κ μερικες απο την μπουκαλα υδραυλικου που εβαλα.
Image
Image

κ μην με ρωτησετε πως μπηκε κ τι εργασιες εκανα γιατι δεν εχω ιδεα.εγω το πηγα σε συνεργειο κ αυτοι μιλαγανε απευθειας με τον γνωστο μας
Image
κ μετα πηγα κ το πηρα.κ για αλλη μια φορα ενα ευχαριστω στον αλεξανδρο(ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟ)που πραγματικα σκιστηκε εστω κ τηλεφωνικα για ολα!! ;) ;) ;)
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by ROCKY XXX »

πολυ ωραιες οι φωτογραφιες σου και πολυ ωραια ειναι αυτα που εχεισ γραψει που δεν μου παει η καρδια να σε κραξω για τα λαδια που πεταξε απο το υγραυλικο και γιναν ολα πουτανα.Μην σε κραζει και ο ντριμον οτι παλι επαθες ζημια. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Εγω ξερω γιατι πεταξε τα λαδια!!!Τη μπουκαλα ρε στην εδωσα μπλε!!!! και συ την εβαψε ασιμη!!!Ξαναβαψτην μπλε και να δεις θα στρωσουν ολα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Περα απο την πλακα,ευχαρηστω Γιωργο για την εμπιστοσυνη και τα καλα σου λογια.
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

georgexj wrote:...δυστηχως βιντεακια δεν εχω.δεν ηθελα να βγαζω το μωρακι εξω απο το αυτοκινητο για να με τραβαει βιντεακια γιατι εκανε πολυ κρυο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Δεν το έβγαζες για βιντεάκια γιατί δεν προλάβαινε να μαζεύει λάδια! :lol: :lol: :lol:

georgexj wrote: ...βεβαια το παιχνιδι ητανε λιγο αλλα παιξαμε...
Γιατί; Έμεινες από τιμόνι και δεν μπόρεσες να χαρείς;;;; :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Και στο έχω πει! Όταν θες να πας κάπου σίγουρα και να το ευχαριστηθείς πες μου να σου δίνω τον "αυτοκράτορα"! Για να μην γίνονται και χάλια τα παπουτσάκια του "μωρού"! ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

ROCKY XXX wrote:πολυ ωραιες οι φωτογραφιες σου και πολυ ωραια ειναι αυτα που εχεισ γραψει που δεν μου παει η καρδια να σε κραξω για τα λαδια που πεταξε απο το υγραυλικο και γιναν ολα πουτανα.Μην σε κραζει και ο ντριμον οτι παλι επαθες ζημια. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απόστολε πολύ απλά δεν έχω να πώ τίποτε παραπάνω! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”