Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by YJ ''The Doctor'' »

Λοιπον σχετικα με το θεμα του Ντριμονη, μου εστειλε μηνυμα ο Δον και με παρακαλεσε να το ποσταρω διοτι ο ιδιος αυτη τη στιγμη αδυνατει. Ο λογος που με παρακαλει να το κανω εγω και οχι να περιμενετε μεχρι το απογευμα που θα μπορεσει ο ιδιος, ειναι οτι δεν δεχεται να πλαναται αναμεσα στους καγκουρες η ιδεα οτι ο Ντριμονης ειναι ο καλυτερος...

Λεει το sms,

Τρελλογιατρε γραψε οτι '' Με τις ζαντες να ειμαι, παλι θα τον σκισω τον κοντοπουτανο....να μην κανει ονειρα. Α, και μεχρι να μπω το βραδακι να γραψω πες του να μου παρει στο μεταξυ και μια πιπ@ γιατι θα αρχισει παλι να σχολιαζει''....

Αυτα, εγω δεν ξερω τιποτα, απλα χαρη στον Δον εκανα.
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by aggas »

Είσαι μεγάλη πουτάνα και εσύ!!!!!! Σπέρνεις τόσο καιρό την διχόνοια, και στο τέλος σε βλέπω να κάθεσαι δεξιότερα του Βασιλέως και να γελάτε και με τους δύο!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by antonisxj »

δεξιότερα του Βασιλέως δεν χωράει κανείς.
... έχω μεγάλο ΕΓΩ και πιάνει τόπο...
:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by aggas »

antonisxj wrote:δεξιότερα του Βασιλέως δεν χωράει κανείς.
... έχω μεγάλο ΕΓΩ και πιάνει τόπο...
:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Καλά!!! Καθόρισε τότε μία περίμετρο ασφαλείας για να μην εμποδίζουμε το εγώ σου........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

για να τελειωνει εδω το θεμα με τον χαζο ιαπωνα τον φαντασμενο.γιατι οσο αυτοκινητο του λειπει τοσο μυαλο κ ιδεα πουλαει. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

με το που φτασουμε παρασκευη βραδυ εκει θελω να με πατε κατευθειαν στο νεροφαγωμα που δειχνουν τα βιντεακια.εκει θα περιμενω να μου πει ο ντριμονης ποιος θα μπει πρωτος.αλλα καλο θα ειναι να περασω πρωτος κ μετα αυτος ωστε οταν θα φυτευτει να κανω μια πισω για να τον στουμποσο καλητερα.μην μπει αυτος πρωτος κ μετα μου λεει σου εκλεισα το νεροφαγωμα κ περασες απο πανω κ τα βρηκες ολα ισωμα!!!


Υ.Γ.οταν το περασω μετα θα μου παρεις ομως μια ΠΙΠΑ μπροστα σε ολους αλλα αν το περασεις θα γινει το αντιθετο!!!!συμφωνεις????αυτο θα ειναι το στοιχημα???εισαι μεσα???συμφωνειτε κ οι υπολοιποι καγκουρες???


θα σε φυτεψω εκει οπως εισαι!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

georgexj wrote:

θα σε φυτεψω εκει οπως εισαι!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Αν τον φυτεψεις υπαρχει ενα ενδεχομενο να φυτρωσει και μετα να γεμισεο ο κοσμος Δριμονακια!!!!!Το φανταζεσαι????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

προτεινω να χωριστουμε σε 2 ομαδες! σε οσους υποστηριζουν τον Ντριμον και οσους υποστηριζουν τον Δον!
δηλαδη σε Ντριμονικους και σε Δονικους!

Εγω ειμαι ΝΤΡΙΜΟΝΙΚΟΣ !!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

αυτο το εχουμε καταλαβει τι σφηνοπουτσα εισαι.αλλα θα το φας το καυλακι σου κ συ κ ας εχεις την αγαπη μου ιδιωκτησια σου!!!γιατι αμα δεν σου δειξω ουτε πεζοδρομιο δεν θα μπορεις να ανεβεις εσυ!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

georgexj wrote:αυτο το εχουμε καταλαβει τι σφηνοπουτσα εισαι.αλλα θα το φας το καυλακι σου κ συ κ ας εχεις την αγαπη μου ιδιωκτησια σου!!!γιατι αμα δεν σου δειξω ουτε πεζοδρομιο δεν θα μπορεις να ανεβεις εσυ!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΣΥ!!!!!!!!
θα σε ξεσκισει ο Ντριμον και θες και μενα!!!! οπως θεεεεεςςςς!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”