ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Drimon »

georgexj wrote:
αυτη ειναι ατακα του τζοβολου μαλακα.σε εχει παρει τηλ κ στο ειπε γιατι το συζηταγαμε προχτες!!!ΓΑΤΑΚΙΙ


ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!
Δικιά μου ατάκα είναι παπάρα!
Εγώ του το είπα!!!

ΚΟΥΤΕ!!!!!!!
ΠΑΛΙΟΛΟΥΓΚΡΑ!!!!!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Drimon »

antonisxj wrote:
ο Μιχαλόπουλος δεν είναι PAPARAZZI
EINAI παπαράτσι. (δηλαδή παπαράκι στα Κρητικά) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΠΑΠΑΡΑΣ ΣΚΕΤΟΣ ΕΊΝΑΙ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:ξανά...

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ. ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!!!!!!!!!

Κλείνω ημερομηνία?
16 - 17 - 18 ΜΟΕΜΒΡΙΟΥ?

ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ?


Και για να συνοψίσουμε:

1. Antonisxj - Μαρία (προσωπικός φωτογράφος κ' παραγιός), έτσι γιατί την έχω δεί πολύ άνοιξη :mrgreen:
2. Doctor
3. Δον
4. ζακjeep
5. Jovolos - Tonis Sfinos
6. Barou
7. Tσουμανης-Σωτηρια
8. aggelosk
9. Drimon
10. Nicolas - Μάνθος
11. lker + Panterios
12.Φωτης ranger
13.Σακης-Αμαλια
14.Βραζιλιάνος
15.iannis yj
16.rocky xxx
Τελικα Ευβοια?????? Καταλαβα...βολτιτσα σε ειδυλλιακα τοπια για τους ερωτιαρηδες καγκουρες ( και μαζευτηκατε πολλοι βλεπω :mrgreen: )

Μεσα :mrgreen: :mrgreen:

Ασε που εαν πηγαιναμε Γρεβενα σατ 1500 υψομετρα ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ αυτη τη περιοδο :mrgreen: :lol: :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by antonisxj »

στην παρούσα οικονομική κατάσταση που βρισκόμαστε όλοι νομίζω, δεν είναι εποχή για πολλά σπασίματα. είναι εποχή για παιχνίδια. ερωτικά και μή :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ακούς Ντριμόνη? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το βασικό γιατρέ μου είναι να βρεθούμε και πάλι όλοι μαζί. Να κάνουμε και τη βόλτα μας. Παιχνίδι θα έχει σίγουρα. Extreme θα βρούμε σίγουρα. Σπασίματα σας υπόσχομαι οτι θα έχω εγώ σίγουρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by antonisxj »

Ανακεφαλαιώνουμαι...

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ. ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!!!!!!!!!

Κλείνω ημερομηνία
16 - 17 - 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ?


συμμετοχές έως τώρα:

1. Antonisxj - Μαρία (προσωπικός φωτογράφος κ' παραγιός), έτσι γιατί την έχω δεί πολύ άνοιξη :mrgreen:
2. Doctor
3. Δον - Νατάσσα
4. ζακjeep
5. Jovolos - Tonis Sfinos
6. Barou
7. Tσουμανης-Σωτηρια
8. aggelosk
9. Drimon
10. Nicolas - Μάνθος
11. lker + Panterios
12.Φωτης ranger
13.Σακης-Αμαλια
14.Βραζιλιάνος
15.iannis yj
16.rocky xxx
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:στην παρούσα οικονομική κατάσταση που βρισκόμαστε όλοι νομίζω, δεν είναι εποχή για πολλά σπασίματα. είναι εποχή για παιχνίδια. ερωτικά και μή :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ακούς Ντριμόνη? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το βασικό γιατρέ μου είναι να βρεθούμε και πάλι όλοι μαζί. Να κάνουμε και τη βόλτα μας. Παιχνίδι θα έχει σίγουρα. Extreme θα βρούμε σίγουρα. Σπασίματα σας υπόσχομαι οτι θα έχω εγώ σίγουρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συμφωνω!!!!
Ομως οπως εξελισεται η συνατηση...χρειαζομαι ...νοσοκομα :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Drimon wrote:
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ wrote:Ντριμονάκο πάρε μου μια πίπα γιατί αν στον καρφώσω θα χορεύει ο κώλος σου σάμπα μια βδομάδα.
Εγώ σάμπα δεν ξέρω........
Για αυτό θα στον καρφώσω!!!Για να μάθεις!!Είναι εγγυημένη ταχύρυθμη μέθοδος μάθησης.
Υ.Γ.Πάρε μου και μια πίπα σε παρακαλώ για να χαλαρώσω,είμαι λίγο στρεσαρισμένος σήμερα.

antonisxj wrote:Ρε Ντριμόνη, επειδή σου είπαμε ότι μπορείς να βάλεις χεράκι στο Δόν, νομίζεις ότι μπορείς να τους πηδήξεις όλους?
κάτσε φρόνιμα γιατί θα έρχονται ένας ένας και θα σου μαθαίνουν χορούς καβάλα στ'άλογο :lol: :lol: :lol: :lol:

Ενας θα σου μάθει τους ποντιακούς, ένας κρητικούς, Θράκικους, Βλάχικους κλπ. - κλπ.

στο τέλος θα σου κάνουν τον κώλο τάλιρο και τράβα βρές τάπα να του βάλεις...

"ΟΔΙΚΗ DRIMON - ΣΑΣ ΠΑΜΕ ΓΑΜΙΟΝΤΑΣ.
τωρα και με σειρηνα που φωναζει ΠΙΙΙΙ - ΠΑΑΑΑ, ΠΙΙΙ - ΠΑΑΑ"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Φωτης ranger »

καγκουριαααααααααα καλησπερα σας!!!!!!!!!!!!!!

τι κανατε ολη μερα ρε :?: :?: :?: :?: :?:

εκαηκα στο διαβασμα!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol:


εγω μεσα παντου ολες τις ημερομηνιες με αμαξι η με ωτοστοπ θεου θελοντος παντα! ;)
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Nicolas »

antonisxj wrote:
1. Antonisxj - Μαρία (προσωπικός φωτογράφος κ' παραγιός), έτσι γιατί την έχω δεί πολύ άνοιξη :mrgreen:


"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
iannis
Posts: 57
Joined: Mon Feb 13, 2012 23:33

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by iannis »

χαχαχα το σκισατε το θεμα ωρε καγκουρες και εγω μεσα τωρα για συνοδηγο θα δουμε
μαλλον τη γυναικα ρε φουστη μου :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ειδε τις μαλακιες που γραφετε και περασε τον δον και τον drimon για ζευγαρι :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αντε και με πεθανατε στο διαβασμα καλα κανενας δεν δουλευει :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Βασιλια βαλε ταξη ωρεεεεεε :o :o :o ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Π.Α.Λ.Ε.Α TEAM

KAGOURES 4X4 TEAM
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”