ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

το μεθυσι που ριξαμε εκεινο το βραδυ δεν λεγεται.ο μαγαζατορας τα ειδε ολα!!!τα γελια που πεσανε δεν λεγονται ουτε περιγραφονται!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by lker »

Εκλασα στα γελια μονο που μου ρθε στο μυαλο η σκηνή ... όχι να το δώ κιολας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Απ τα ωραιότερα βράδια έβερ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
Barou
Posts: 184
Joined: Mon Nov 21, 2011 13:38

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Barou »

:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
axaxaxaxaxaxaxaxaaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

:lol:
:lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
axxaaxaxaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaaxaxaxax
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κλαιω!
"Ενα γραμμαριο δρασης αξιζει ενα τονο θεωριας"

Friedrich Engels
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

lker wrote:Εκλασα στα γελια μονο που μου ρθε στο μυαλο η σκηνή ... όχι να το δώ κιολας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Απ τα ωραιότερα βράδια έβερ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και εσύ τέκνο μου παρασύρθηκες από τις ακολασίες αυτών;
Που είναι το ωραίο να πασαλείφονται με γιαούρτια και να μπεκροπίνουν!!!
@$Ρ#$@%$#%#%##$%$^%^&&^#$#@$#%%#$@~$ :evil: :evil: :evil: @#%%$#%#$@!@%$%$%%!$%$#@


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

ΕΣΥ πιστεύεις ότι άμα είχες έρθει θα την γλυτωνες;;;κ μην κανείς ότι δεν σου αρέσουν.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by johny4x4 »

Δηλαδη συγγνωμη τωρα....
οχι συγγνωμη.....
τοσα ατομα ειδαν το βιντεο και αλλοι ποσοι το ειδαν live και κανενασ δεν παρατηρησε την ωρα που τον γιαουρτωσε τι εγινε????
δηλαδη κανενας δεν ειπε ωπα ρε παιδια για στακα λιγο....μπα και συμβαινει κατι εδω περα????
τη γλωσσα στο αυτακι και ολα αυτα τα γλειψιματα δεν τα σχολιαζει κανεις?????
ρε δον.....ελα για πεσ την αληθεια τωρα................μηπως...........λέω...........μηπως.........??????
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

κ σενα τι σε νοιαζει???για πες μου??οχι πες μου???λεω εγω μηπως ............μηπως θες κ εσυ κ ζηλευεις?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

κ δεν ηταν στο αυτι.απο το μαγουλο ετρωγα το γιαουρτη!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by antonisxj »

επειδή ο κάθε λέλος μπορεί να κάθεται και να λέει ότι μαλακία θέλει,
πρέπει να επέμβω.
έχω να δηλώσω ότι ουδεμία σεξουαλική έλξη δεν υφίσταται από και πρός ουδένα πρόσωπο της καγκουροπαρέας.(εκτός της
Μαρίας βέβαια...)
επίσης, τη στιγμή της αποτρόπαιας πράξης ήμουν σε συνεχή και ακατάπαυστη οινοποσία και οι αντιδράσεις μου είτο περιορισμένες.
Επίσης, κυκλοφορεί βίντεο όπου εγώ γλύφω το πιγούνι της Αμαλίας. Λυπούμε βαθύτατα για τις πράξεις μου και επικαλούμαι το ελαφρυντικό της μέθης.

και τέλος, να κλείσω λέγοντας ότι όταν η Μαρία δεί τα βίντεο αυτά μπορεί να με χωρίσει, αλλά χαλάλι,
εγω πέρασα γαμάτα... :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by lker »

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ wrote:
lker wrote:Εκλασα στα γελια μονο που μου ρθε στο μυαλο η σκηνή ... όχι να το δώ κιολας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Απ τα ωραιότερα βράδια έβερ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και εσύ τέκνο μου παρασύρθηκες από τις ακολασίες αυτών;
Που είναι το ωραίο να πασαλείφονται με γιαούρτια και να μπεκροπίνουν!!!
@$Ρ#$@%$#%#%##$%$^%^&&^#$#@$#%%#$@~$ :evil: :evil: :evil: @#%%$#%#$@!@%$%$%%!$%$#@


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όπως προείπε και ο τρισμέγιστος Δον ... δεν γλυτώνει κανενας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
antonisxj wrote:επειδή ο κάθε λέλος μπορεί να κάθεται και να λέει ότι μαλακία θέλει,
πρέπει να επέμβω.
έχω να δηλώσω ότι ουδεμία σεξουαλική έλξη δεν υφίσταται από και πρός ουδένα πρόσωπο της καγκουροπαρέας.(εκτός της
Μαρίας βέβαια...)
επίσης, τη στιγμή της αποτρόπαιας πράξης ήμουν σε συνεχή και ακατάπαυστη οινοποσία και οι αντιδράσεις μου είτο περιορισμένες.
Επίσης, κυκλοφορεί βίντεο όπου εγώ γλύφω το πιγούνι της Αμαλίας. Λυπούμε βαθύτατα για τις πράξεις μου και επικαλούμαι το ελαφρυντικό της μέθης.

και τέλος, να κλείσω λέγοντας ότι όταν η Μαρία δεί τα βίντεο αυτά μπορεί να με χωρίσει, αλλά χαλάλι,
εγω πέρασα γαμάτα... :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γι αυτο εισαι βασιλιάς μας ρε π@υστη μου !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
KOSTASJ10
Posts: 116
Joined: Sun Nov 14, 2010 14:16
Location: ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΑ!!!

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by KOSTASJ10 »

Μπέμπηδες .... ;) ;) ;)
Jeep J10 Laredo , 360 cid V8 5.9L, D44 4.56 ,AMC 20 4.56 100% Locker 10'' lift
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”