ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

ROCKY XXX wrote:Εγω μπορει να ερθω απο Αθηνα το σαββατο αν δεν βρεις καποιον αλο απο παρασκευη μιλαμε!!! :!: :!: :!: :!:
μην χασεις ευκαιρια εσυ αμεσως!!!κουρελι!!!
User avatar
Barou
Posts: 184
Joined: Mon Nov 21, 2011 13:38

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Barou »

georgexj wrote:
ROCKY XXX wrote:Εγω μπορει να ερθω απο Αθηνα το σαββατο αν δεν βρεις καποιον αλο απο παρασκευη μιλαμε!!! :!: :!: :!: :!:
μην χασεις ευκαιρια εσυ αμεσως!!!κουρελι!!!
:lol: :lol: :lol:
"Ενα γραμμαριο δρασης αξιζει ενα τονο θεωριας"

Friedrich Engels
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by ROCKY XXX »

Barou wrote:
georgexj wrote:
ROCKY XXX wrote:Εγω μπορει να ερθω απο Αθηνα το σαββατο αν δεν βρεις καποιον αλο απο παρασκευη μιλαμε!!! :!: :!: :!: :!:
μην χασεις ευκαιρια εσυ αμεσως!!!κουρελι!!!
:lol: :lol: :lol:

Δεν εχει φοβο απο εμας.Τα βαρματα θα ειναι ολα ευβοια :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ
Κ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΧΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...............
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Drimon »

Κολόπαιδα τι κάνετε εκεί πάνω στα βουνά; Για πείτε τίποτα νέα;
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Τι νεα θες αυτοι καγκουρευουν κ κουρελιαζουν κ εμεις μιζεριαζουμε.......
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by Φωτης ranger »

κουρελια θα ειναι ακομα!!!!!!!

αστους να γυρισουνε να ξεκουραστουνε και βλεπουμε!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by georgexj »

καλημερα σε ολους!!ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ενα μεγαλο ευχαριστω στον μελετη κ στα παιδια την τελευταια μερα για τις υπεροχες διαδρομες κ κομματια που καναμε.ο καιρος με το μερος μας.για πολυ λασπη.με το κιλο !!!

τωρα να περασω σε λεπτομερειες.
-ο βασιλιας μας δεν εχει παρει τυχαια την κορωνα.δεν εσπασε αλλα μας εφερε μια μικρη τουμπιτσα!!ευτυχως χωρις τραυματσμους!!!
-τα παιδια απο καλαματα!!για πολυ το γελιο!!ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΕΛΙ ΤΕΛΙΚΑ!!ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ Ο ΜΑΝΑΒΗΣ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-τα παιδια απο τον βολο!!BAROU εισαι τελειως κουρελι εσυ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα βρηκες κ το αλλο σου δεξι χερι κ εγινε το κακο!!!τον εκαψες τον γιαννακη.θα σε θυμαται μεχρι την επομενη συναντηση!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-λευτερακι χαρηκα πολυ ρε φιλε που σε ξανα ειδα!!!
-ΣΑΚΗ κ ΑΜΑΛΙΑ σας ευχαριστω για το τριημερο που μου αφησατε το αυτοκινητο κ επαιζα σαν μικρο παιδι.ΗΡΕΜΗΣΑ!!!ειλικρινα το χρειαζομουνα.δεν πηγαινε αλλο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τωρα βιντεο κ φωτο υπομονη μεχρι που να μαζευτουνε ολοι σιγα σιγα!!!θα μου μεινει αξεχαστο το σαββατο το βραδυ!!!ο ταβερνιαρης τα ειδε ολα.ειμαι σιγουρος οτι το σκεφτηκε κ θα ελεγε παει αυτοι θα μου το γκρεμισουνε το μαγαζι!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν νομιζω να εχω ξεχασει κανεναν αλλον γιατι ειμαι πολυ νυσταγμενος κ κουρασμενος απο το ταξιδι!!!αν θυμηθω κατι θα ξανα γραψω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




απλα αξεχαστοοοοο!!!
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by ROCKY XXX »

georgexj wrote:καλημερα σε ολους!!ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ενα μεγαλο ευχαριστω στον μελετη κ στα παιδια την τελευταια μερα για τις υπεροχες διαδρομες κ κομματια που καναμε.ο καιρος με το μερος μας.για πολυ λασπη.με το κιλο !!!

τωρα να περασω σε λεπτομερειες.
-ο βασιλιας μας δεν εχει παρει τυχαια την κορωνα.δεν εσπασε αλλα μας εφερε μια μικρη τουμπιτσα!!ευτυχως χωρις τραυματσμους!!!
-τα παιδια απο καλαματα!!για πολυ το γελιο!!ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΕΛΙ ΤΕΛΙΚΑ!!ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ Ο ΜΑΝΑΒΗΣ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-τα παιδια απο τον βολο!!BAROU εισαι τελειως κουρελι εσυ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα βρηκες κ το αλλο σου δεξι χερι κ εγινε το κακο!!!τον εκαψες τον γιαννακη.θα σε θυμαται μεχρι την επομενη συναντηση!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-λευτερακι χαρηκα πολυ ρε φιλε που σε ξανα ειδα!!!
-ΣΑΚΗ κ ΑΜΑΛΙΑ σας ευχαριστω για το τριημερο που μου αφησατε το αυτοκινητο κ επαιζα σαν μικρο παιδι.ΗΡΕΜΗΣΑ!!!ειλικρινα το χρειαζομουνα.δεν πηγαινε αλλο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τωρα βιντεο κ φωτο υπομονη μεχρι που να μαζευτουνε ολοι σιγα σιγα!!!θα μου μεινει αξεχαστο το σαββατο το βραδυ!!!ο ταβερνιαρης τα ειδε ολα.ειμαι σιγουρος οτι το σκεφτηκε κ θα ελεγε παει αυτοι θα μου το γκρεμισουνε το μαγαζι!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν νομιζω να εχω ξεχασει κανεναν αλλον γιατι ειμαι πολυ νυσταγμενος κ κουρασμενος απο το ταξιδι!!!αν θυμηθω κατι θα ξανα γραψω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




απλα αξεχαστοοοοο!!!




ολουσ τουσ ξεχασες :D :D :D :D ο καθενας εδωσε το δικο του παρον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

για ξανα κοιμησου λιγο ακομα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΟΓΔΟΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by johny4x4 »

σιγα τη λασπη ρε μιχαλοπουλε ουτε χωματινα δεν χρειαστηκαν!!!!!
ειδικα η δευτερη μερα σου αρεσε ε??? χαχαχαχαχα!!!! γιατι δεν το νομιζω???
ωραια περασαμε ειδαμε γνωστους γνωρισαμε και καινουριους το παλεψαμε με τον αποστολο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ωραια παρεα!!!
Μπαρουυυυυυυυυ το νου σου!!!
Τη δευτερη μερα ειχε λασπουλα λιγο προβλημα για εμενα αλλα ειχα τον αποστολη....ε....εκανε και τις εκρηξεις θηριωδους δυναμεις και το jimny και την παλεψαμε!!!
αν δεν υπηρχε και αυτο το χασιμο που πεχτηκε θα ηταν καλυτερα.....ετσι οπως ημουν εγω βεβαια στα @ρχιδια μου αλλα τελος παντων!!!
ρε μπαρουυυυυυυ!!!!!!
χαρηκα που γνωρισα καινουρια ατομα και ειδα και τα παλια φιλαρακια και θα μετανοιωνα αν δεν ερχομουν! οποτε περασα πολυ ωραια αν και δεν ειδαμε τον γιατρο μας, τον drimon να του παταγα μια ψωλια με το jimny!! :P :P :P
τον φιλο τσελιο που ουτε αυτοσ μπορεσε να ερθει!!!
Γιατρε...για πολυ το rockrawling που εκανε το jimny...σε καποια φαση πιστεψα πως ημουν εσυ!!!
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”