ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by Nicolas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.Μάλλον αγγουράκι ήταν το γλυκό!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Don σε παρακαλω πολυ ειμαι επαγγελματιας!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ!!!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by georgexj »

κ εγω επαγγελματικα μιλαω.!!!


καλημεραααα!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by Φωτης ranger »

χαχαχααχαα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


να δετε εγω τι επαθα μια φορα :lol: :lol: :lol:

ειμουν με μια μες τον αγροτη και το δουλευε σαλεα κλαρινο... ;) ;) και οταν κοντευε η Ωρα για να βγουνε τα ζουμια της
το λεω και μου λεει οκ!κανενα προβλημα ριχτα θα τα βολεψω...

αλλα τελικα ειχεε πολυ πιεση η τρομπα και η κοπελα δεν καταφερε να τα γυριζει και μερικα πηγαν πανω στο τζαμι..

τωρα????? :?: :?:

εψαχνα να βρω κατι να τα σκουπισω και σαν το διαολο δεν ειχα τιποτα στο αμαξι.. :lol: :lol:

τι να βαλω???

τι να βαλω???

σκεφτομουνα...και τι εκανα??
εβγαλα τα καλυματα απο το προσκεφαλα των καθισματων που τα ειχα παρει απο το lidl
κατι καλυματα σαν κυλοτες κινεζικες! :mrgreen:

παω να σκουπισω και τελικα και καταφερα να πασαλειψω ολο το μπαρ μπριζ!

ητανε και χειμωνας ειχαμε και το καλοριφερ και στεγνωξανε και γινανε πετρα :lol: :lol: :lol: :lol:

αμαν εκανα να φτασω σπιτι!!!!!!! :lol: :lol: δεν εβλεπα καθολου!!!!!!!!!!!

την αλλη μερα το πηγα στο πλυντηριο ρωταει τι πραμα ειναι εκεινο??κολα του λεω...αχαχαχαχα


ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by antonisxj »

Φωτης ranger wrote:... και το δουλευε σαλεα κλαρινο... ;) ;)
Φωτης ranger wrote:... κατι καλυματα σαν κυλοτες κινεζικες! :mrgreen:
Φωτης ranger wrote:... ητανε και χειμωνας ειχαμε και το καλοριφερ και στεγνωξανε και γινανε πετρα :lol: :lol: :lol: :lol:
αμαν εκανα να φτασω σπιτι!!!!!!! :lol: :lol: δεν εβλεπα καθολου!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

νάσαι καλά ρε μαλακισμένο... μούφτιαξες το πρωινό.... χαχαχαχχαχαχαχα

ΜΑ ΤΙ ΠΑΠΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ????!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by Φωτης ranger »

Nα κουζουλαθείς...


Σ' ένα χωριό της Κρήτης γίνεται ένα προξενιό.


Την υποψήφια νύφη την έχουν βάλει να καθίσει δίπλα στον γαμπρό.


Η μάνα της μάλιστα την είχε νωρίτερα παροτρύνει να είναι ομιλητική προς τον νέο


και να ανοίγει θέματα για συζήτηση. Τον ρωτάει λοιπόν:


-Τα φασόλια τα τρως;


-Τα τρώω λέει εκείνος.


-Ααα, να σου κάνω εγώ φασόλια να κουζουλαθείς ,ανταπαντάει η νέα.


-Τσι φακές τσι τρως;


-Τσι τρώω.


-Ααα, να σου κάνω εγώ φακές να κουζουλαθείς.


Την πάει πιο κει η μάνα της και της λέει:


-Μα πες και κάτι πιο πικάντικο να του κεντρίσεις το ενδιαφέρον.


Κάθεται κι εκείνη δίπλα του ξανά και γυρίζει και τον ρωτάει.


-Το γ@μήσι σ' αρέσει;


-Μ' αρέσει, λέει εκείνος.


-Αααα, να σε γ@μήσει ο ξάδερφος μου ο Σταύρος να κουζουλαθείς..............



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by Nicolas »

Κριτική χρήστη, στο bourdela.com




γεια.ειναι η τελευταια φορα που κανω ποστ γιατι απο τι ειδα ολοι εχουν διαθεση να με ειρωνευονται και να τους προκαλω γελιο.το ειπα απο την αρχη οτι ειμαι νεαρος σε ηλικια και στο σπορ αυτο δεν εχω εμπειριες.οφειλαν να το σεβαστουν ολοι και να μην κανουν σχολια που με μειωνουν στο προσωπο μου.δεν θα σας το κρυψω . με πειραξε.στην τελικη το φιλοσοφησα και ειπα να τους γραψω ολους στα αρχιδια μου.και αυτο θα κανω.
ειπα το αφεντικο μου αν μπορει να με πληρωσει γιατι χρειαζομουνα λεφτα.δεν το αρνηθηκε.μου τα δωσε στο τελος.300ε.πηρα το κινητο μου και εστειλα σμσ στην μαρθα την ξανθια.ειχα αποφασισει οτι αυτο το προσωπακι μου βγαζε κατι πορνοδιαστροφικο.ηταν η τελεια ευκαιρια να παρω εκδικηση για οσα περασα με την μαγια την βυζαρου.μου απανταει γρηγορα στο μηνυμα να παω στο παραλιακο ξενοδοχειο που μενει.ειχα αγχος.γιατι λογο του νεαρου της ηλικιας μου πως θα μπαινα μεσα σε ενα τετοιο ξενοδοχειο, και αν με ρωτουσε κανεις που πας?τι στο πουτσο θα λεγα.δεν εστειλα ομως μηνημα με την απορια μου για να μην περασουν για φλωρο.πηρα ταξακι και πηγα κατευθειαν εκει.ο ταξιτζης περιεργος τυπος.πολλες ερωτησεις.σχετικα με το αν μενω εκει κτλ.του το κοψα αμεσως.του ειπα οτι δεν ειμαι και πολυ καλα και δεν εχω διαθεση για πολλα.στραβωσε η φατσα του.στα αρχιδια μου.εγω τον πληρωνω για να με παει καπου.οχι να μου κανει ανακριση.φτανω στο χοτελ παλας.κατεβαινω και στελνω σμσ ξανα για τι δωματιο.μου στελνει το νουμερο.για να μην κινησω υποψιες πηγα απο τις σκαλες ο μαλακας και λαχανιασα.περιμενα λιγο πριν μπω να ηρεμησω να μην φαινομαι οτι ανεβηκα απο σκαλες.χτυπαω την πορτα.μου ανοιγει με τα εσωρουχα.πρωτη μου σκεψη , οτι αποψε δεν με σταματει τιποτα.το μωρο εκπληκτικο.ξανθο μαλακι με ωραια προσωπο φυσικο βυζακι και κωλο αφρατο και μικρο.ξαπλωνει στο κρεββατι και μου ζηταει τα λεφτα.τις τα δινω.την ρωταω τι εχει το προγραμμα.σκατα.δεν ηξερε καλα αγγλικα.δυσκολη συνεννοηση.μονο τα βασικα ηξερε.μου δειχνει το μπανιο.ρωταω για πετσετα,με γραφει στο μουνι της γιατι μαλλον δεν καταλαβε.βρηκα μια πετσετα απο μονος μου και σκουπιστικα.ειπα πριν βγω απο το μπανιο να την παιξω λιγο την πουτσα μου για να μην χυσω στο 5 λεπτο.αρχισα να την παιζω και σε κανα 5λεπτο.μου χτυπουσε την πορτα.βγηκα εξω αγχωμενος γιατι απο την μαλακια ψιλοαφαιρεθηκα.της ειπα να μου παρει τσιμπουκι με παντομιμα.το πιασε το νοημα και ξεκινησε.κοιταξα δεξια αριστερα για αιρ κοντισιον και δεν ειδα κατι.ουφ.ευτηχως σκεφτηκα.οση ωρα μου παιρνε πιπα εσφιγγα το κωλο μου για να μην γινει καμια μαλακια παλι και μου ξεφυγει τιποτα.αν και πριν φυγω απο το σπιτι εριξα ενα χεσιμο για να μαι σιγουρος.στην διαρκεια της πιπας δεν γκαβλωσα.εβγαλε ενα προφυλακτικο και μου το βαλε οπως βαζουμε τις καλτσες.την εστησα μπρουμυτα και πηγα να τον χωσω μεσα.ειχα μπερδεψει τις τρυπες.και δεν εμπαινε.γυρισε με κοιταξε και μου λεγε no.επιασα το νοημα και τις ειπα να μου πιασει την πουτσα και να την βαλει μονη της.την εβαλε.δεν καταλαβα και τιποτα γιατι ειχε βαλει μια αλοιφη και γλιστρουσε η πουτσα μου.μεσα σε ενα λεπτο ειχα ξενερωσει αφου δεν ενοιωθα τιποτα.σκεφτηκα να τις βαλω ενα δαχτυλο στο στομα.το κανα.και αρχισε να μου το δαγκωνει.τις εβαλα και δευτερο και τριτο.κατεληξα να εχω βαλει τις ακρες απο τα δαχτυλα του δεξι μου χεριου και να τα κουναω κυκλικα.με σταματησε .γιατι δεν μπορουσε να παρει αναπνοη ευκολα.τις ειπα να αλλαξουμε θεσεις.ανεβηκε πανω μου και ηθελα να κανω την σταση αναποδο αλογο.ειχα ανοιχτα τα χερια μου και την χτυπουσα στα πλαγια του κωλου και με τα 2 χερια ταυτοτχρονα ανα 2 δευτερολετπτα οπως τα αλογα για να τις δωσω οθηση για καβαλικευμα.δεν κρατησε πολυ η σταση γιατι μου εδειξε οτι δεν της αρεσει .την εβαλα σε τραπεζακι , σαν γραφειακι ητανε.να ξαπλωσει για να σηκωθω ορθιος.μολις μπηκα μεσα της εσπρωξα λιγο πιο δυνατα και εριξα ενα βαζακι που ειχε εκει και παλιψιλοξενερωσαμε και οι 2.ηταν φανερο.το αγχος μου για να αποδειξω οτι μπορω με ειχε λυγισει.και αυτη δεν ειχε την εμπειρια να με οδηγησει.τανοιξα το κινητο μου για να μπω ιντενρετ και να δω τι εχει στο πραγραμμα της.ειδα οτι εχει και γαμησι στο μπανιο οπως νομιζα το γκολντεν σαουερ.τις ειπα οτι αυτο θελω.και μου ζητησε εξτρα λεφτα τα δωσα τα 50ε.και αυτη πηρε ενα μπουκαλι νερο και αρχισε να πινει.σκεφτηκα οτι την ειχα κουρασει η οτι ειχε φαει κατι και την πειραξε.επινε για 5 λεπτα νερο.φαινοταν οτι δεν ηθελε αλλα επινε.λεω απο μεσα οτι επεσα σε junkie.πηγα στο μπανιο και δοκιμασα το νερο.οταν την ειδα να ερχεται φτιαχτηκα.μπηκαμε και οι 2 μεσα οταν ξαφνικα εκει που την φιλουσα με πατησε με το χερι της στο κεφαλι για να χαμηλωσω και νομιζα οτ ηθελε να τις κανω γλυφομουνι.σκεφτηκα οτι γουσταρε μαλλον να την γλειψω.δεν εχασα χρονο .απλωσα την γλωσσα μου και την πετουσα σαν βατραχος μεσα στο μουνι της οταν ξαφνικα μετα απο κανα 2λεπτο.ενοιωσα να τρεχουν υγρα απο μεσα της.νομιζα οτι την εκανα να χυσει.πιαστηκα κοτσος.μετα απο 3 δευτερολεπτα μκαταλαβα οτι με κατουρουσε ( σηκωσα το κεφαλι μου να δω μηπως ειχε ανοιξει το ντουζ ) .παγωσα.εμεινα αλλα 2 δευετερα να την κοιταω μη καταλαβαινοντας τι γινεται.σηκωθηκα αμεσως και τις ειπα να σταματησει και να παει στην χεστρα να κατουρησει.τζαμπα τα λεγα .αφου δεν καταλαβαινε.ξενερωσα οσο δεν παει.ανοιξα το μπανιο και αυτη με κοιτουσε με απορια.δεν το συνεχισα.σκεφτηκα σε καποια φαση οτι θα ηταν φιλη της μαγια και της ειπε για την κλανια και αυτη με κατουρησε επιτηδες για αντιποινα.στην πουτσα μου.εκανα μπανιο ξανα και γαργαρες με νερο και φτυσιματα για να ξεπλυνω το στομα μου .και μετα εκανε αυτη.βγηκε και την ρωτησα αν μπορει να μου τον παιξει μαστουρμπεισον πως σκατα λεγεται.μου τον επαιζε με ενα υφος αδιαφοριας ενω εγω κοιτουσα το μουνι της.ηθελα να χυσω σε ενα ακραιο μερος για να με θυμαται αφου ετσι και αλλιως δεν γουσταρα να συνεχισω να συναντω κοπελες σε τετοια φαση.μου τον επαιξε για κανα 10 λεπτο ωσπου την κρισιμη στιγμη σηκωθηκα και εχυσα την τηλεοραση που ειχε ανοιχτει.δεν ξερω γιατι το εκανα αλλα αυτο ενοιωσα.ξεσπασε σε γελια.οπως και γω.την ρωτησα αν τις αρεσε και αυτη γελουσε.ειχαμε αλλα 10 λεπτα και πηρα την πετσετα μου και ξαναμπηκα για μπανιο.εκανα το ντουζακι μου και φυγα διακριτικα αφου πηγα να την φιλησω και με απεφυγε γυριζοντας το μαγολου της και ασυναισθητα μου βγηκε να τις δωσω ενα χαστουκακι στον ποπο οπου και παλι την εκανα να γελασει.

ξερω οτι οι περισοτεροι θα γελασετε μαζι μου αλλα στα αρχιδια μου.δεν ξαναγραφω ποστ γιατι βλεπω οτι δεν υπαρχει σοβαροτητα εδω μεσα.παντως η κοπελα ειναι καλη και ασχετα με το οτι εγω μπερδευτηκα και νομιζα οτι το γκολντεν σαουερ ειναι μπανιο και γαμησι εκει, ενω οπως μου εξηγησε ηταν κατουρο , αλλα δεν πειραζει.δεν φταιω εγω αλλα οι μαλακες που την βρισκουν με αυτα τα βιτσια.οταν πηγα σπιτι επλυνα αρκετη ωρα το στομα μου με οδοντοκρεμα AIM και εκανα γαργαρες με λιστενινγκ.μετα καταλαβα οτι δεν ηθελε να φιλησει γιατι σιχαινοταν απο το κατουρο της.

ελπιζω να βοηθησα.αλλα και να μην βοηθησα στα αρχιδια μου.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΚαγκουροΑνέκδοτα & Αστεία

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”