ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by Drimon »

georgexj wrote:Γιαννάκη επειδή εγω θα είμαι συνοδηγός στον Άγγελο σου παραχωρω το αυτοκίνητο μου!!βρεσε συνοδηγό!! :lol: :lol: :lol:
Τι να το κάνει ο άνθρωπος;; :shock: :roll:
Να βρει τον μπελά του; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by Drimon »

AGGELOSK wrote:...με σημα τον ιπποποταμο στα κακα του τα χαλια...
Δηλαδή κάπως έτσι;;


User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by AGGELOSK »

YJ ''The Doctor'' wrote:
AGGELOSK wrote:Η syndream team θα εχει την υποστιριξη και απο δευτερο οχημα στο σουπερ τραιαλ του ρεθυμνου, αν το επιθυμει. χορηγο θελω να προτεινω το ΒΑΣΙΛΙΑ καγκουρα με σημα τον ιπποποταμο στα κακα του τα χαλια , πιστευω οτι ειναι ο πλεον καταλληλος και οριζει αυτο που λεμε καγκουροσυντριμια παντα ! παντου!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αγγελε,

να πεις στον Βασηλια να σου δωσει μια φωτο του ΑΝΦΑΣ χωρις το καπελλακι να την κολλησω στο καπω για να ''βγαλω φτερα και να πεταω'' :mrgreen: Καταλαβαινεις υποθετω τι εννοω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να πεις στον Βασηλια να αλλαξει επιθετο :mrgreen:

να βαλεις εσυ στο δικο σου οχημα τον ιπποταμο :lol: :lol: :lol: ΜΗΝ μου πεις οτι θα τον εχεις και συνοδηγο??? :lol: :lol: :lol: :lol:

ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ τον αγωνα ΟΤΙ θελεις!!!!!! Κατα τη διαρκεια θα ειμαστε ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΥΓ. Επειδη ο Βασηλιας συνηθως στο λεωφορειο κουβαλαει και ενα ακομη σε ανταλλακτικα, παρακαλω πες του οτι αυτον θα ηθελα για οχημα υποστηριξης :mrgreen: ( θα εχει και σοκοφρετες..)

καταρχην και να θελα να τον ειχα συνοδηγο ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
πριν και μετα τα παντα ολα φυσικα :lol: :lol: :lol: αντιπαλοι???? :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
εγω το βασιλια δεν τον αλλαζω ειναι η εμπνευση μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
σημα βρηκαμε τελικα???
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by Nicolas »

Drimon wrote:
AGGELOSK wrote:...με σημα τον ιπποποταμο στα κακα του τα χαλια...
Δηλαδή κάπως έτσι;;



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by YJ ''The Doctor'' »

AGGELOSK wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:
AGGELOSK wrote:Η syndream team θα εχει την υποστιριξη και απο δευτερο οχημα στο σουπερ τραιαλ του ρεθυμνου, αν το επιθυμει. χορηγο θελω να προτεινω το ΒΑΣΙΛΙΑ καγκουρα με σημα τον ιπποποταμο στα κακα του τα χαλια , πιστευω οτι ειναι ο πλεον καταλληλος και οριζει αυτο που λεμε καγκουροσυντριμια παντα ! παντου!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αγγελε,

να πεις στον Βασηλια να σου δωσει μια φωτο του ΑΝΦΑΣ χωρις το καπελλακι να την κολλησω στο καπω για να ''βγαλω φτερα και να πεταω'' :mrgreen: Καταλαβαινεις υποθετω τι εννοω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να πεις στον Βασηλια να αλλαξει επιθετο :mrgreen:

να βαλεις εσυ στο δικο σου οχημα τον ιπποταμο :lol: :lol: :lol: ΜΗΝ μου πεις οτι θα τον εχεις και συνοδηγο??? :lol: :lol: :lol: :lol:

ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ τον αγωνα ΟΤΙ θελεις!!!!!! Κατα τη διαρκεια θα ειμαστε ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΥΓ. Επειδη ο Βασηλιας συνηθως στο λεωφορειο κουβαλαει και ενα ακομη σε ανταλλακτικα, παρακαλω πες του οτι αυτον θα ηθελα για οχημα υποστηριξης :mrgreen: ( θα εχει και σοκοφρετες..)

καταρχην και να θελα να τον ειχα συνοδηγο ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
πριν και μετα τα παντα ολα φυσικα :lol: :lol: :lol: αντιπαλοι???? :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
εγω το βασιλια δεν τον αλλαζω ειναι η εμπνευση μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
σημα βρηκαμε τελικα???
Ρε Αγγελε δεν μου λες....σκεφτηκες :roll: να τον βαλεις να κατσει αναποδα ( πλατη μπροστα και τα ποδια να βγαινουν απο πισω απο το σωληνωτο και να κρεμονται πανω απο τον πισω αξονα - οπως βαζουν τα παιδικα καθισματα στο εμπρος καθισμα του αυτοκινητου ) ????? ΕΤΣΙ θα χωρεσει σιγουρα!!!!! Κοιτα, να κοιταει τη διαδρομη δεν χρειαζεται - θα κατεβεαινει μονο για να δενει εργατη...... :lol: :lol: :lol: Αλλα!!!!!! Εγω ΑΛΛΑ εμαθα :!: :!: :!: Δεν ερχεται λενε καποιες κακες γλωσσες γιατι...ΦΟΒΑΤΑΙ :mrgreen: Κλανει μεντες μου ειπανε :lol: :lol: Αληθευει???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ναι, ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ :mrgreen: Τι νομιζες ???? Αλληλοβοηθεια? Συμπνοια? Αλληλεγγυη? Δεν καταλαβες!!!!! :lol: :lol: :lol:
Σημειωση:::: Εαν εχεις τον Βασηλια 'εμπνευση' ειμαι σιγουρος οτι στον αγωνα θα εχω εναν αντιπαλο λιγοτερο :lol: :lol: :lol: :lol:
Σημα? Το πιο απλο, μια φωτο της φατσας του....μια φωτο απο το γκρουπ του λεωφορειου του...το λεωφορειο του..οτι ναναι αρκει να περιεχει αυτον μεσα!!! :mrgreen:

H ομαδα ονομαζεται ΣΥΝΤΡΙΜ, ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ λεμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!
Last edited by YJ ''The Doctor'' on Thu Feb 23, 2012 08:34, edited 1 time in total.
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by YJ ''The Doctor'' »

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

Εδω γινεται ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ προσπαθεια ανευρεσης χορηγου!
Παρακαλουνται οι φωτο και οι αναφορες σε ιπποποταμους & υποποταμους που ΧΕΖΟΥΝ σε αλλη θεματικη ενοτητα.

ΥΓ. θα μπουνε οι υποψηφιοι χορηγοι να διαβασουν τα νεα της 'αγωνιστικης ομαδας' που χρηματοδοτουνε και θα βλεπουν ΣΚΑΤΑ?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΧΟΡΗΓΟΣ????????

Post by aggas »

Όταν εγώ Doc, σου πρότεινα για χορηγό , στο φατσοβιβλίο, τον Αρχί, μου έλεγες όχι και μη :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Τώρα όμως σου κάνει..........κούκου να βάλεις την αφεντομουτσουνάρα του!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Άντε καλή αρχή στα νέα σας καθήκοντα!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”