Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by lker »

Ελπίζω πως όχι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
loutrokampines
Posts: 74
Joined: Thu Sep 17, 2009 10:17

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by loutrokampines »

XJ ''The Doctor'' wrote::lol: :lol: :lol: :lol: Γιναμε Καγκουροδιασημοτητες :lol: :lol: :lol: :lol:

Το ειδατε? Στο 4κινησηmag του Δεκεμβριου εχει αρθρο για τη συναντηση μας :lol: :lol: :lol: :lol:
Ξεσκιστηκαμε λεει στο clubbing καθε βραδυ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ιδιως την Παρασκευη το βραδυ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αφου πηγε τοσο καλα ποτε θα γινει η δευτερη :?:
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by lker »

Είπαμε να "φτιάξει" λίγο ο καιρός ... ο βασιλιάς το αυτοκίνητό του ... καταλαβαίνεις :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
GRAFTY
Posts: 18
Joined: Sun Nov 15, 2009 20:58
Location: ΛΕΙΒΑΔΕΙΑ

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by GRAFTY »

ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ 2η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

ολοι στην αναμονη ειμαστε.περιμενουμε την δευτερη συναντηση!!!!αντε λιγο ποιο συντομα.τωρα που γυριζει!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by antonisxj »

να παρακαλέσω ηρεμία στους καγκουροημηκόους μου για να μην τα πάρω στο κρανίο και αρχίσω να καίω κόσμο στο λέβητάμου.
είπαμε να μπεί το νέο έτος, να δούμε λίγο και το πρόγραμμα της κάθε λέσχης που ανήκει ο καθένας, να δούμε τις αργίες για να το κάνουμε τριήμερο τώρα, να δούμε τους αγώνες που κάποιοι ακολουθούν, κ.λ.π - κ.λ.π.
Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΙΛΗΣΕ!
ΟΥΓΚ!
if it doesn't break, fix it until it does
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by lker »

Μόλις διάβασα το Tetrakinisi Mag του Δεκεμβρίου και θα ήθελα πρωτίστως να ευχαριστήσω εκ μέρους όλων μας τον κ.Αθανασίου γι αυτή την πρωτοβουλία - έκπληξη του! Δευτερευόντως και αν μου επιτρέπει και ο βασιλιάς μας να κάνω μερικές παρατηρήσεις με μόνο καλή διάθεση και με περισσό καγκουρίστικο χιούμορ:

1. Οι φωτό που μπήκαν δεν είναι δυστυχώς και οι καλύτερες ... το υλικό που είχαμε σηκώσει ήταν μακράν ανώτερο! Μας αδικήσατε κ.Αθανασίου ... τσάμπα μαζούτ έκαιγε ο βασιλίας μας και δεν τον έχετε ούτε σε ένα πλάνο με το λεωφορείο του :o :lol: :lol: :lol: . Θα μου πείτε δεν μπορούσατε να αγνοήσετε τα ομορφόπαιδα (ω ναι :lol: για μένα μιλάω που είμαι σχεδόν σε όλες :lol: :lol: :lol: ) και θα το δεχτώ χωρίς δεύτερη κουβέντα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2. Πολλά λόγια για το Καλλίδρομο και λίγα για εμάς :cry: Θα μου πείτε εσάς σας έχει μάθει πλέον όλη η Ελλάδα :!: και θα το δεχθώ επίσης :lol: :lol: :lol:

3. Ούτε μια αναφορά στον επίσημο (πλέον) καγκουροφωτογράφο μας pan_terios. Ότι και να πείτε δε θα το δεχθώ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: και ελπίζω να αντιληφθείτε το χιούμορ μου :lol: :lol: :lol:

4. Σαφέστατες αναφορές για την άστατη βραδυνή ζωή μας :lol: :lol: :lol: Ότι έχετε να πείτε θα πρέπει να το πείτε στις γυναίκες μας :lol: :lol: :lol: από αυτές εξαρτάται αν θα το δεχθούν και αν θα πραγματοποιηθεί η δεύτερη πανελλήνιά μας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτά και πάλι ευχαριστούμε! :D :mrgreen:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by XJ ''The Doctor'' »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lker, επισημος εκπροσωπος τυπου των καγκουρων :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by lker »

:lol: :lol: :lol: Επίτιμε η θέση είναι πιασμένη από τον καγκουραδελφό PanosXJ και αποδωμένη από τον Βασιλιά μας. Εγώ απλώς προσπαθώ να καλύψω (και κάπως πτωχά θα έλεγα) το κενό που έχει αφήσει μέχρι και την επάνοδό του, μιας και οι υποχρεώσεις του τον έχουν αφήσει μακριά μας :(
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Α' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by antonisxj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σωστός ο lker. αν το ίδιο κείμενο το έγραφε ο Πάνος... θα ήθελε τρείς σελίδες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”