6η Καγκουροσυναντηση

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

6η Καγκουροσυναντηση

Post by YJ ''The Doctor'' »

Ξεκινησε πριν πολυ-πολυ καιρο ως ''Πανελληνια συναντηση Cherokee''....


Πριν καν πραγματοποιηθει μετονομαστηκε σε ''Α Πανελληνια συναντηση Καγκουρων και Αρχικαγκουρων''....και το θεμα της αρχικης ''αντιπαραθεσης'' ηταν Λεωφορεια εναντιον Περιπτερων......και στις 5 προηγουμενες συνεβησαν ''πραματα και θαυματα''....

- βγαλαμε Βασηλια
- λεωφορειουχοι εγιναν περιπτερουχοι
- σπασαμε πολλα ημιαξονια και κωρονοπηνια ( ενταξει σχεδον μονο ενας...)
- μαζευτηκαμε πολλοι σχετικοι αλλα και ασχετοι ( με τη φιλοσοφια...)
- χασαμε το Πνευμα η Ιο του ιντερνετ η ανυπερβλητο PanoXJ απο τις συζητησεις μας
- μας προεκυψε φαντασμα ( και φαντασμενος για τις δυνατοτητες του κουβα του :mrgreen: ) Drimon
- μας εφτιαξαν ενοτητα σε forum....
- βγαλαμε αυτοκολλητα και μπλουζακια...
- φαγαμε και ηπιαμε και ξεσαλωσαμε παρεα....
- βιωσαμε την κριση....
- καποιοι εξαφανιστηκαν ( δυστηχως ) και καποιοι εξαφανιστηκαν ( ευτυχως - οι ασχετοι )...
- και αλλα πολλα που τα ξεχναω λογω αλτχαιμερ .....

αλλα μειναμε ακομα καποιοι και λεμε να βαλουμε μπρος για την επομενη :mrgreen:

Τι λετε?

1. Βασηλιας

Οι υπολοιποι δηλωνουμε οποτε και οταν επιβεβαιωσει ο Αρχι οτι ειναι ετοιμος και μπορει :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by fantomas »

YJ ''The Doctor'' wrote:Ξεκινησε πριν πολυ-πολυ καιρο ως ''Πανελληνια συναντηση Cherokee''....


Πριν καν πραγματοποιηθει μετονομαστηκε σε ''Α Πανελληνια συναντηση Καγκουρων και Αρχικαγκουρων''....και το θεμα της αρχικης ''αντιπαραθεσης'' ηταν Λεωφορεια εναντιον Περιπτερων......
Δηλαδη για να καταλαβω, επειδη ειμαι νεος.... το θεμα της 6ης καγκουροσυναντησης, θα ειναι η "αντιπαραθεση" μεταξυ του "ιντερνασιοναλ πλεημποη" ΔΟΝ με τον κοινο θνητο ΝΤΡΙΜΟΝ ??? :P :P :P :P
Αρα εμεις πρεπει να διαλεξουμε στρατοπεδο και να χωριστουμε σε 2 ομαδες...... Σε Δονικους και σε ντριμονικους???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by georgexj »

ΕΣΥ καλο είναι να πάρεις ένα δονητή κ να μην μιλάς Πολυ!!πείτε μου μέρα μέρος κ ώρα κ ηρθαααααααα!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by aggas »

Eγώ τάσομαι υπέρ της βουνίσιας μάσας ή καγκουροψησίματος!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Να πέσουν ημερομηνίες για να δούμε!!!!!! ;) ;) ;) ;)
Ααααα.......και τοποθεσίες πρός ψήφιση!!!!!! ;) ;) ;)
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by friar »

Θέλω και εγώ!!!!!
Θέλω και εγώ!!!!!Θέλω και εγώ!!!!!Θέλω και εγώ!!!!!
Βασιλιά μπορώ ν'ρθώ?????
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by antonisxj »

μ'αρέσει...
πολύ μ'αρέσει...
να γίνει και η έκτη καγκουροσυνάντηση.
να χωριστούμε σε Ντριμονικούς και Δονικούς.
να γίνουμε και περισσότεροι (κυρ Στάθη θα μας τιμήσει η παρουσία σου)

εγώ όπως πάει το πράγμα είναι άγνωστο που θα βρίσκομαι και σε ποιό στάδιο θα βρίσκεται ο υποπόταμος.
παίζει να μην είμαι Ελλάδα,
παίζει να είμαι Ελλάδα και να είμαι πιγμένος στη δουλειά και ο υποπόταμος ατέλειωτος
παίζει να είμαι Ελλάδα, ο υποπόταμος τελειωμένος και άφραγκος :lol:
παίζει να έρθω με το τερράνο

... παίζει να κάνουμε καγκουροσυνάντηση στην Κρήτη? αλλά εκτός Χανίων μιας και εδώ όλα είναι φραγμένα. Να την κάνουμε πρός ΝοτιοΑνατολική Κρήτη που εκεί ακόμα έχουν μείνει κομμάτια χωρίς συρματοπλέγματα?
το κόστος στην περίπτωση αυτή θα είναι υψηλό για όλους και δεδομένου της κρίσης... άστο καλύτερα Ε?

να πάμε Ορεινή Ναυπακτία? πρός Καρπενήσι?

πρέπει κάποιος να μας πεί τις ημερομηνίες των αγώνων να μην συμπέσουμε πάλι με εικοστετράωρους, trophy, wild terrain και trial.

!!!Ο DOCTOR ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by georgexj »

Εγω κ για Κρητη μέσα είμαι!!κοντά στον βασιλια μου!!για πάρτη σου όλα!!
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by toro »

antonisxj wrote:μ'αρέσει...
πολύ μ'αρέσει.............. (κυρ Στάθη θα μας τιμήσει η παρουσία σου)...............


πρέπει κάποιος να μας πεί τις ημερομηνίες των αγώνων να μην συμπέσουμε πάλι με εικοστετράωρους, trophy, wild terrain και trial.

!!!Ο DOCTOR ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!
..........ΤΩΡΑ φανηκε η..........ΣΟΦΙΑ ΣΟΥ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ........Μεσα και γω!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Και γω μεσα!!!!!!!Αφου στο κατω κατω ετσι οπως μας καταντησαν μεσα ειμαστε.Δηλ. αφου θα τη φαμε τηνπουτσα,ας το ευχαρηστηθουμε τουλαχιστον!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 6η Καγκουροσυναντηση

Post by georgexj »

Σε ότι αφορά τους αγώνες μπορει να μας ενημερώσει άμεσα ο Στάθης.αλλα απ ότι ξέρω την άλλη βδομάδα θα βγει το προγραμμα των αγώνων για το 2012!!

1)Τώρα όσον αφορά το μήνα!!ας ξεκινήσουμε απο εκει!! ;) ;) Φεβρουάριο η Μάρτιο;;

2)μετα απο τηλεφώνημα με τον βασιλια κατα την γνώμη μου 4 είναι τα μέρη που μοιράζουνε την Ελλάδα σχεδόν στην μέση:
1)Αγ κων/νο με παυλιανη(θα μου πεις έχουμε ξανα παει!!
2)Καρπενήσι!έχουμε γνωστούς να μας πανε κάπου;;
3)βόρεια Εύβοια!εδω απ ότι ξέρω έχετε παει παρα πολλοί άρα ξέρετε κ κομμάτια!!
4)Πάτρα.εδω βέβαια θα πρέπει να έρθουμε σε επικοινωνία με κάποια απο τα club της Πάτρας!!

Αυτα απο εμένα!!πείτε κ εσείς!! ;) ;) ;)

Υ.Γ. Απλά θα είναι μαλακία να πάμε εκτός χειμώνα!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”