!!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
sailor7733
Posts: 31
Joined: Thu Sep 17, 2009 14:44

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by sailor7733 »

lker wrote:
sailor7733 wrote:βασιλια καλησπερα... :D
δεν με ξερεις αλλα ουτε εγω... :lol: :lol:
...
...
...
:lol: :lol: :lol: (μου ρθε στο μυαλο γνωστή τηλεφωνική φάρσα και παράλληλα ατάκες παλιές ελληνικές ταινίες ... αρχική γνωριμία κλπ :mrgreen: )

Τσέλιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο .... έχεις την αρχή για γαμάτη ιστορία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Με ελευθερο θεμα :mrgreen:

Ζωγράφισε ... ας ανοιξει ο φάκελος ... "τα ερωτικά" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.: Φίλε μου sailor ελπίζω να μην παρεξηγείς ... αλλά η αρχική σου τοποθέτηση έδωσε βορά στο καγκουρικο μυαλό μου :mrgreen:


don't worry.... ;)
User avatar
sailor7733
Posts: 31
Joined: Thu Sep 17, 2009 14:44

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by sailor7733 »

antonisxj wrote:
sailor7733 wrote:βασιλια καλησπερα... :D
δεν με ξερεις αλλα ουτε εγω... :lol: :lol:

σχετικα με τα hankook τα εχω σε 215/75/15 ειναι καλα λαστιχα και σε λασπη και σε βρεγμενο...
αλλα δεν ειναι bogger η κατι αναλογο.. ;)
τωρα σε 35αρια μπορει να ναι super...


θα κανω μια ερωτηση παντως σε αυτον που τα εβαλα και θα σε πω..... ;)

τα σεβη μου.... :D
ΕΙΔΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ???
ΜΕ ΠΡΟΣΦΩΝΕΙ ΒΑΣΙΛΙΑ...
ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ...
ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΜΜΕΝΑ...

ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΙ'ΕΣΑΣ ΕΔΩΜΕΣΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ.
ΧΑΜΕΝΟΙ.
ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ.
ΑΛΗΤΕΣ.





φίλε μου SAILOR,
αφού δεν ξεραινόμαστε, τι τα θές?...
γάματα...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γενικότερα, ψάχνω λάστιχο να πατάει καλά άσφαλτο το χειμώνα, αλλά να δουλεύει ωραία και εκτός δρόμου.
δύσκολος συνδυασμός αλλά συμβιβάζομαι εύκολα.
δεν ψάχνομαι για καθαρά off λάστιχο. έχω τα IROK (ότι κάνουν κι'αυτά anyway)

Επειδή τον υποπόταμο τον χρησιμοποιώ και σαν καθημερινό αυτοκίνητο κάνοντας πολλά χιλιόμετρα άσφαλτο και ειδικά Εθνική οδό, χρειάζομαι ένα λάστιχο να μην με σκοτώσει το χειμώνα. Γιαυτό και προσανατολίζομαι σε αυτά τα τρία. Μ'αρέσει όμως πάρα πολύ το goodyear και μετά το BF.


και στα δυο ειναι παρα πολυ καλο...
εγω ανεβοκατεβαινω λαμια και αμφισσα για κυνηγι και ειμαι ευχαριστημενος
και στα 2 τερεν...

οσο για τα bf πολυ καλα...


υ.γ με λενε ακη σας διαβαζω τοσο καιρο και ειπα να γνωριστουμε... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sailor7733
Posts: 31
Joined: Thu Sep 17, 2009 14:44

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by sailor7733 »

St. Tselios wrote:
sailor7733 wrote:βασιλια καλησπερα... :D
δεν με ξερεις αλλα ουτε εγω... :lol: :lol:

Aχ.......φιλε μου και να'ξερες.......


Ο Βασιλιας μας δεν παει στα χαμενα ποτε........μα ποτε

Πριν ακομα ρωτησει σε Καγκουρες και μη.........το εχει ψαξει τοσο πολυ το θεμα οσο δεν παει αλλο. (και καλα κανει)

Τι θελω να πω:

Θελει να βαλει λαστιχα.
Πρωτα εχει ψαξει και ενημερωθει για ολα τα πελματα και ποιοτητες μεχρι το τελευταιο εργοστασιο της.......Μαλαισιας.

Θελει να βαλει ενα μπλοκε.
Εχει μαθει μεχρι και το ονομα του υπαλληλου που τα πακεταρει πριν το στειλει στην Ελλαδα.

Θελει να βαλει ενα ημιαξονιο ενισχυμενο:
Εχει μαθει παγκοσμιως ποσα απο αυτα που εβγαλε το εργοστασιο εχουν κοπει και τους κατοχους του.

Τελος....θελει να βαλει ενα μοτερ...........δεν θελει γιατι τα σπαει ολα με το diesel......που να παμε σε οκτανια.....ασ'το.


Τι θελω να πω:
Εχει σπασει τα παντα,εχει κοψει τα παντα,εχει καψει τα παντα.............και ενω ξερει οτι αυτο που βρισκει ειναι το καλυτερο,το ασπαστο,το αθραυστο..................θελει πριν πατησει το "enter" της παραγγελιας μηπως......λεω μηπως καποιος εμαθε τελευταια στιγμη οτι βγηκε κατι πιο καινουργιο και δεν το προλαβε να το δει.


Με λιγα λογια............αυτος ο ανθρωπος αν εβρισκε ενα τροπο στην σημερινη εποχη και ταξιδευε μεχρι τα ορια του Γαλαξια μας.......θα εψαχνε να βρει "wi-fi" για να ρωτησει στο διαδυκτιο της Γης αν καποιος...........πηγε πιο μακρια απο εκει και πως ηταν.


λογικα τα βρισκω!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by antonisxj »

sailor7733 wrote: λογικα τα βρισκω!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
πού ήσουν άνθρωπέ μου τόσο καιρό? .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
sailor7733
Posts: 31
Joined: Thu Sep 17, 2009 14:44

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by sailor7733 »

αθηνα.... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by comanche »

sailor7733 wrote:αθηνα.... :lol: :lol: :lol: :lol:
παπαριές που ήσουν Αθήνα....από το όνομα και μόνο καταλαβαίνω ότι είσαι ναυτικός και το 7773 είναι ο αριθμός του ναυτικού φυλλαδίου σου....είμαι ακόμα πιο σίγουρος ότι και τώρα που σου γράφω έχεις αράξει στην κουκέτα και από το φινιστρίνι αγναντεύεις τα πουλιά που πετούν στον ορίζοντα (είναι φιλαράκια του Νικόλα και επιστρέφουν για να τα πουν) και χαμογελάς υποχθόνια επειδή έκανες αυτό το άμαθο και αγαθό γίγαντα που ονομάζεται Αρχί να σε εμπιστευτεί.....να πιστέψει τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα.......να ακουμπήσει το κεφάλι του (ένα μικρό τμήμα μόνο γιατί το μεγαλύτερο μέρος καταλαμβάνουν τα αυτιά) στον ώμο σου.....

αλλά φεύ δύστυχε απατεωνίσκο....με την Σοφία που με διακρίνει σαν Γέροντα,αναγνώρισα αμέσως τους ποταπούς σκοπούς σου...το σχέδιο σου να εξοντώσεις τον αγαθό Γίγαντα θα πέσει στο κενό....θα εξαλειφθεί...θα σκάσει σαν φούσκα (πλοπ)....θα ξεφουσκώσει σα μπαλόνι (φσσσσσσσσσσσσσ.....πρπ)....και εσύ θα ριφθείς στο πυρ το εξώτερον (παρακολουθώ εντατικά μαθήματα ιεραποστολικού με ένα γκομενάκι που είναι καθηγήτρια και γι'αυτό έχω αποκτήσει και θεολογικές γνώσεις).

Εσύ και οι όμοιοί σου θα αποκαλυφθείτε ενώπιον του Αρχί και η σπάθη του θα πέσει επί των τραχήλων σας αμείλικτη..

Υ.Γ.....είστε τυχεροί που δεν σας παραδίδει στον Δον γιατί τότε θα την πίνατε σίγουρα....






.
.
.
.
.
.
Σταύρο επ'αφίεμαι σε σένα τώρα....
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[quote="comanche"][/quote]
Νομιζω πως θελω κ εγω απο τη πραματια σου!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sailor7733
Posts: 31
Joined: Thu Sep 17, 2009 14:44

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by sailor7733 »

βασιλια μου μην τον ακους ψευδεται!!!!

αυτος και 0 σπιλμπεργκ!!!!!!!!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by Drimon »

sailor7733 wrote: υ.γ με λενε ακη σας διαβαζω τοσο καιρο και ειπα να γνωριστουμε... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
βρήκες κι εσύ εννότητα να...........γνωριστούμε. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:






Υ.Γ.( προς γέροαρντανόσουπα): Ο ναυτικός Αγκλιστή είναι seaman. Sailor είναι ο ιστιοπλόος..... :ugeek:
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: !!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΥ!!

Post by St. Tselios »

sailor7733 wrote:
λογικα τα βρισκω!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Με την δηλωση αυτη φιλε μου εχεις μπει απευθειας στο "Kagouras Club".


Mε εσενα ο Βασιλιας μας θα μιλουσε και στο Skype απο την αλλη γωνια του Γαλαξια μας....
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”