πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by St. Tselios »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Περα απο την πλακα...η φωτο ειναι τελεια.
Λες και ειναι απο περιοδικο.
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

τετοιες μαλακιες του λες κ συ ρε σταυρο κ θα κανεις να τον δεις με τα κυαλια μετα!!!τον παλιο βλαχο τον δρεπανιωτη που θελει να μου το παιξει κ κολωνακιωτης!!!!ουξου πουστη!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


κ για πεσε μου ρε φιλε κωστα!!!!οταν κανεις kite τι σκεφτεσαι???

ποσο παει το μανταρινι???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by kostas654 »

οχι ρε μαλακα...ποσο παει το αγγουρι για να δω ποσα με παιρνει να αγορασω για να στα βαλω στο κωλο :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

κ οι εργασιες συνεχιστηκαν για αλλη μια φορα!!!
Image
Image
Image
Image

κ για να τελειωσουμε ποιο γρηγορα ηρθανε κ εχωτερικες δυναμεις.αλλα βεβαια με αλλη ενδυμασια γιατι το παιδι μου ειπε οτι δουλευει στο συνεργειο της ferrari!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

κ οση ωρα βοηθουσε κ επιτηρουσε οι δικοι μου βοηθοι περναγανε το δικο του αυτοκινητο τεχνικο ελεγχο!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

κ αφου τελειωσαμε τις εργασιες για σημερα τι βλεπουμε???τελικα ενα wrangler δεν μπορει να ειναι σωστο αυτοκινητο αν δεν εχει κατι απο κατι ανωτερο!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

kostas654 wrote:οχι ρε μαλακα...ποσο παει το αγγουρι για να δω ποσα με παιρνει να αγορασω για να στα βαλω στο κωλο :lol: :lol:

σιγα μην κλασεις κανενα αρχιδι!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by lker »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε κάγκουρες με έχετε λιώσει στα γέλια :lol:

Υ.Γ.1: Η φωτό και το σχόλιο με τη γάτα είναι όλα τα λεφτά :D
Υ.Γ.2.: Να πώ την αλήθεια μου και εμένα μου αρέσει το αβαταρ του kiteman εεεε κώστα ήθελα να πώ :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

lker wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε κάγκουρες με έχετε λιώσει στα γέλια :lol:

Υ.Γ.1: Η φωτό και το σχόλιο με τη γάτα είναι όλα τα λεφτά :D
Υ.Γ.2.: Να πώ την αλήθεια μου και εμένα μου αρέσει το αβαταρ του kiteman εεεε κώστα ήθελα να πώ :lol:

τοτε φιλε λευτερη να βαλουμε ολη μια πλατη κ να βοηθησουμε το παιδι να πουληση το μπουρδελο του κ να του βρουμε ενα καλοκαιρινο αυτοκινητακι!!σε καμπριο παντα κ λιγο γυναικειο για να εχει περασει στις παραλιες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλα να ξερεις κατι οσο κ να το παιξει πολιτισμενος κ γκλαμουρους η βλαχια του κυλαει στο αιμα του κ οταν τα πινει ξεχναει τα παντα κ βγαζει τον πραγματικο του εαυτο......κουρελι με λιγα λογια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

kostas654 wrote:περιμενα να δω ρε φιλε ποτε θα κραξετε...την εχω βαλει απο το μεσημερι :mrgreen:
εγω ρε φιλαρακι το μεσημερι ξεβιδωνα αλλα τελικα τα θελει ο ............!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by comanche »

Ρε George....σε πόσα γ@μημένα φόρουμ έχεις ανακοινώσει την έναρξη λειτουργίας του περιπτέρου?.... :lol: :lol:
.
.
.
.μόνο στο Jimny.gr δεν το είδα ακόμα....αυτούς γιατί τους λυπάσαι?.. :D
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

οχι ρε φιλε δεν εχω ανακοινωσει τιποτα!!απλα το ειδανε απο δω κ επειδη εχω βαλει κ αλλου αγγελιες για πουλημα μου το ειπανε!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εδω με εχουνε μαθει οτι με φωναζετε δον. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

με κανατε πασιγνωστο!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”