πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ΧΑΝΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

ΘΕΛΩ ΚΙ'ΕΓΩ ΝΑ ΞΗΛΩΣΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!

ΖΗΛΕΥΩ!!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΡΙΣΗ!!!!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ!!!!

ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΞΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΑΡΙΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΟΣ!!!!

ΖΗΛΕΥΩ!!!!

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!


και άσε τους υπόλοιπους να λένε...
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Drimon wrote:
georgexj wrote:κ λεμε οτι η ομαδα πεταει!!!
Ρε φίλε ένα πράγμα θέλω μόνο. Να δω τον πατέρα σου! Τι λέει για τα τελευταία σου κατορθώματα! :lol: :lol:
Τον θυμάμαι τότε που άλλαζες το μοτέρ, και φαντάζομαι τι θα λέει τώρα, και σκάω στα γέλια. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σε πληροφορω οτι εχει βελτιωθει παρα πολυ ο πατερας μου!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αφου σημερα μας εβγαζε κ διαφορα σχεδια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το συνηθησε πλεον οτι ο γιος του μυαλο δεν θα βαλει κ το διασκεδαζει!!!αφου ελεγε να φτιαξουμε προεκταση στα τσιγκια κ να το γυρισω σε συνεργειο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

μια παρατήρηση... μπορείς να μου φιλάξεις μια μερίδα απο τη φτερωτή? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

σου βαζω εισητηρια,σου βαζω διανυκτερευση,σου βαζω φαγητα,σου βαζω ποτα σου βαζω μωρακια ξεχασα τιποτα αλλο??????κκκκκκκκκ εεεεεεεελλλλλλλλλααααααααα
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

georgexj wrote:
Drimon wrote:
georgexj wrote:κ λεμε οτι η ομαδα πεταει!!!
Ρε φίλε ένα πράγμα θέλω μόνο. Να δω τον πατέρα σου! Τι λέει για τα τελευταία σου κατορθώματα! :lol: :lol:
Τον θυμάμαι τότε που άλλαζες το μοτέρ, και φαντάζομαι τι θα λέει τώρα, και σκάω στα γέλια. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σε πληροφορω οτι εχει βελτιωθει παρα πολυ ο πατερας μου!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αφου σημερα μας εβγαζε κ διαφορα σχεδια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το συνηθησε πλεον οτι ο γιος του μυαλο δεν θα βαλει κ το διασκεδαζει!!!αφου ελεγε να φτιαξουμε προεκταση στα τσιγκια κ να το γυρισω σε συνεργειο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και φαντάζεσαι να με έβλεπε εκεί? όπως την άλλη φορά!!!!!
να τον ξαναρχίσω να του χώνω????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
προσπαθω να θυμηθώ τον ακριβές διάλογο... :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

πως του ειπα!!!


-πατερα απο δω ο φιλος ο αντωνης!
-αν ναιι.κ γω νομιζα οτι ητανε μηχανικος!
-οχι ρε πατερα πολιτικος μηχανικος ειναι!
-κ φοραει τετοια ρουχα κ γεματος γρασα???συνηθως δεν λερονονται τετοιου ηδους ανθρωποι!!

κ πεταγεσε εσυ κ λες!!

-κ με τι θες να ασχολουμε με το κεντημα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

georgexj wrote: κ αφου τελειωσαμε τις εργασιες για σημερα τι βλεπουμε???τελικα ενα wrangler δεν μπορει να ειναι σωστο αυτοκινητο αν δεν εχει κατι απο κατι ανωτερο!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Image
Ρε π@π@ρα Μιχαλόπουλε τέτοια λες και μου δίνεις τροφή για σχόλια. :twisted:

Θυμάσαι τι μου έλεγες στο τηλεφώνημα που σου είχα κάνει προχθές; :roll:
Εκείνο που χτύπαγες το κεφάλι σου που δεν με ηχογραφούσες! :twisted:
Μήπως μου έλεγες ότι έδιωξες την γριά, γιατί δεν μπορούσε να αντέξει τους Dana 60, επειδή δεν έχει σασί, και γι αυτό το λόγο πήρες το wrangler;;! :roll: :twisted: :twisted:



Παρακαλώ τον φίλο μου τον kiteman να συνεχίσει το κράξιμο. Ευχαριστώ! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by YJ ''The Doctor'' »

georgexj wrote:τι να τον κανεις τον μαλακα!!!θα μας κουβαλιεται καθε μερα εκει.αλλα δεν βαριεσαι.τον πειραζουμε γελαμε κ περναει η ωρα!!!ομως παντα μια ομαδα χρειαζεται εναν πιτσιρικα για να μας φερνει τα εργαλεια κτλ κτλ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Λεγε τετοια, λεγε :lol: :lol: :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

Και τώρα που είπαμε για Dana 60 θυμήθηκα μια κουβέντα που είχαμε κάνει το καλοκαίρι (εκείνο το απόγευμα που τελείωνες κάτι πυροσβεστήρες για να φύγεις για Σκιάθο). ;)

Θυμάσαι τι μου έλεγες;;; :roll: :roll: :roll: :roll:
Ότι δεν θες να βάλεις dana 60 γιατί το αμάξι όχι μόνο δεν θα χωράει στην πιλοτή του σπιτιού σου αλλά ούτε και στα στενά του Άργους για το σπίτι σου. :lol: :lol: :lol:

Τώρα τι έγινε;;; :roll: :roll: :?:
Φαρδύνανε τα στενά στο Άργος;;; :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

οχι ρε φιλε.απλα δεν θα μπαινω μεσα στο αργος πλεον!!!εκτος κ αν με νευριασει κανενας κ τα χω πιει κιολας κ θελω να τον ξησω μετα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”