πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote: το κολεόπτερο είναι το μοναδικό είδος ζωής που μπορεί να συννενοηθεί μαζί σου τελικά...
Εεεεεεε..............άντε χέσε μας τελικά. :evil:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

Ντριμόνη, αφιερωμένο με όλο το νόημα....
να το ακούσεις καλά, όταν το έγραφε ο καλιτέχνης, σε είχε στο μυαλό του...

ΑΦΙΕΡΩΜΈΝΟ!!!!!!!

http://youtu.be/InNESMDWMYw
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote:Ντριμόνη, αφιερωμένο με όλο το νόημα....
να το ακούσεις καλά, όταν το έγραφε ο καλιτέχνης, σε είχε στο μυαλό του...

ΑΦΙΕΡΩΜΈΝΟ!!!!!!!

Μα εγώ δεν μιλάω. Γράφω μόνο. :mrgreen:









Υ.Γ.: Θα μ' αφήσεις και θα φύγεις;;;; Σου πάει ψυχή;;;; :|
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Drimon wrote:
georgexj wrote: .....εχει κανα 2 βδομαδες δουλεια ακομα......
....ολα πανε ρολοι.την πρωτομαγια θα κυκλοφορησει!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Να κάνω κι εγώ ο αφελής τώρα μια ερώτηση;;; :?:
Βλέποντας τις τελευταίες φωτό παρατήρησα ότι δεν του έχεις ακόμα πινακίδες. Έχεις τελειώσει με αυτά;;;
Έχεις πάρει αριθμούς, πινακίδες, μεταβιβάσεις;;; :roll: :roll:
Σε δυο βδομάδες θα είναι κι αυτά έτοιμα;;; :roll: :roll:
Είσαι σίγουρος;;;;;;; :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:



Ή θα το φορτώνεις στην οδική, θα πηγαίνεις να το στήνεις από νωρίς έξω από τις καφετέριες (για να μην σε δεί και κανένας), και μετά στην νυχτερινή μπαρότσαρκα θα καμαρώνεις σαν γύφτικο σκεπάρνι για το εργαλείο που έφτιαξες;;; :roll: :roll: :roll:
:roll:
Ρε μαλάκα θοδωρη,ρε παπαρα,ρε τρισαθλιε ρε μούτσε,ρε ρε ρε ρε που το μόνο που ξέρεις είναι να μας κράζεις.ΕΣΥ όταν πουλάς κάτι το πουλάς χωρίς μεταβίβαση;;χωρίς πινακίδες;;;χωρίς χωρίς χωρίς δεν ξέρω κ γω τι άλλο!!αλλα να ξέρεις κλεισε ένα ραντεβού για γενικό βάψιμο γιατί ειλικρινά όταν κυκλοφορήσει θα σε πατησω.θα σου φάω όλες τις πάντες θα στο διΑλησω κ ας το ξανά βάψω πάλι!!!που να φύγεις για Σάμο κ να σου φύγει μέχρι κ το τελευταίο παξιμαδι του αυτοκινήτου που να μην μείνει ούτε σκόνη απο το αυτοκίνητο!!! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

georgexj wrote: ΕΣΥ όταν πουλάς κάτι το πουλάς χωρίς μεταβίβαση;;χωρίς πινακίδες;;;χωρίς χωρίς χωρίς δεν ξέρω κ γω τι άλλο!!
Δεν ξέρω φίλε. Εγώ ότι βλέπω λέω.
georgexj wrote: αλλα να ξέρεις κλεισε ένα ραντεβού για γενικό βάψιμο γιατί ειλικρινά όταν κυκλοφορήσει θα σε πατησω.θα σου φάω όλες τις πάντες θα στο διΑλησω κ ας το ξανά βάψω πάλι!!!
Είσαι σίγουρος;;; :twisted:
Θα το διαλύσεις το ρημάδι σου τσάμπα και είναι αμαρτία. Τώρα το έφτιαξες. :twisted: :twisted:

georgexj wrote: που να φύγεις για Σάμο κ να σου φύγει μέχρι κ το τελευταίο παξιμαδι του αυτοκινήτου που να μην μείνει ούτε σκόνη απο το αυτοκίνητο!!!
Και μετά λέτε ότι εγώ γκαντεμιάζω.
Αυτός μου ρίχνει ευθέως κατάρες. :evil: :evil: :evil:



Αλλά να ξέρεις δεν πιάνουν. Έχω το καλό φυλακτό. :D :D :D
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

Και τώρα που το θυμήθηκα.
Αρχί με λες γκαντέμη αλλά ξεχνάς, νομίζω, τα δικά σου!

Θυμάσαι στην καγκουροσυνάντηση που με έκραζες όταν ανέβαινα το νεροφάγωμα μπλοκαρισμένος; Μετά απ' αυτό σταμάτησε το κομπρεσεράκι να δουλεύει για δύο ημέρες.

Μου φαίνεται πως φωνάζει ο κλέφτης για να φύγει ο νοικοκύρης;;;;; :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by aggas »

Ρε Γκάπα - για να θυμηθούμε τον παλιό σου κωδικό - έχεις αλατέψει απ' την πολύ θά λασσα!!!!!!! Τι θα έπρεπε να κάνει αφού το έκανε όλο φύλλο και φτερό!!!!!! :?: :?: :?: Να αφήσει την πινακίδα επάνω για να πάει νόμιμα το κουβούκλιο για βάψιμο :?: :?: :?: :?: Ή για να μην το γράψει η τροχαία στο μαγαζί του :?: !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ρε Δον έκανες και εσύ όμως μαλακία!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Έπρεπε να κάνεις την πινακίδα ανάγλυφη επάνω στο κουβούκλιο όπως το σήμα της Jeep!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Άρε Θοδωρή.............
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by ROCKY XXX »

Μην στεναχωρουμε τον drimon γιατι ειναι προστατευομενο ειδοσ και φοβαμαι μην παθει τιποτα και σας κοινηγανε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by ROCKY XXX »

aggas wrote:Ρε Γκάπα - για να θυμηθούμε τον παλιό σου κωδικό - έχεις αλατέψει απ' την πολύ θά λασσα!!!!!!! Τι θα έπρεπε να κάνει αφού το έκανε όλο φύλλο και φτερό!!!!!! :?: :?: :?: Να αφήσει την πινακίδα επάνω για να πάει νόμιμα το κουβούκλιο για βάψιμο :?: :?: :?: :?: Ή για να μην το γράψει η τροχαία στο μαγαζί του :?: !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ρε Δον έκανες και εσύ όμως μαλακία!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Έπρεπε να κάνεις την πινακίδα ανάγλυφη επάνω στο κουβούκλιο όπως το σήμα της Jeep!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Άρε Θοδωρή.............


τα jimny ειναι τοσο μικρα που η πινακιδα ειναι προβλημα που θα την βαλεισ γιατι ειναι πολυ μεγαλη για ενα jimny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by johny4x4 »

Φιλε αποστολη εχεις ενα δικαιο εδω!!
Στον arb τον προφυλακτηρα στο jimny δεν χωραγε η πινακίδα στη θέση που έπρεπε και την βάλαμε δεξια!!!!
Ειναι λιγο μεγάλη για jimny!!!
Και μην ξεχάσω!!!
Πλέον είμαι πολίτης ξανά!!! πήρα κίτρινα, καφέ, μπλέ απολυτήρια........ούτε σε περιπτωση επιστράτευσης δεν με καλούν!!!! φαντασμα!!!!!
Κυριακή ερχομαι ελλάδα και δευτέρα θα παω να δω το προτζεκτ!!!!!
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”