πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Nicolas »

Σορρυ dudes αλλά δεν έχω βρει ακόμα...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

nikola απ οσο γνωριζω πρεπει να βρηκε ο αποστολος προγραμμα.

παρ ολα αυτα το μοτερακι εχει πεσει πολυ ωραια κ παραλληλα με το rocky ετοιμαζεται κ το wrangler για αλλαγη project.σημερα αν μου κλεισει καποιος την μυτη μπορει να παρω κ ανασα απο τα αυτια. :lol: :lol: :lol: :lol:
μα ποσο μπουρδελο ειναι το ελληνικο συστημα???
μα που μπορει ο ανθρωπος να φτασει για να παρει 100 ψωρο ευρωπουλα εξτρα του μισθου του??
κτλ
κτλ
κτλ

για να μην πολυλογο.εχω παραγγειλει αμορτισερ απο αμερικη κ φτασανε στο τελωνειο στο αεροδρομιο.τι μου εχουνε κανει αυτες τις μερες απο διαδικασια για χαρτια εξουσιωδοτησεις υπευθυνες δηλωσεις ανοιγμα του εορι οπως το αποκαλουνε κτλ κτλ κτλ κ φυσικα οι μερες να περνανε ωστε να ρθουμε την ημερα που ληγη η προθεσμια για να αρχισουνε να χρεωνουνε κ αποθηκευτικη ασφαλεια δεν λεγετε.κ δεν φτανει ολα αυτα σου βαζουνε κ τελωνιακα εξοδα αλλα 105 ευρω κ με την δικαιολογια οτι σαν ιδιωτης μπορεις να τα εκτελωνησεις.σαν εταιρια οχι.εε λοιπον τι να πω.βεβαια ακουσανε τα καντηλια τους πρωι πρωι ετσι για να καταλαβουνε οτι τελικα δεν ειμαστε μαλακες τους εξηγησα οτι περιμενω πολλα δεματα ακομα κ στα επομενα θα μου στειλετε κ τον νομο που το λεει αυτο οτι δεν μπορω να τα εκτελωνησω κ μετα θα μιλησουμε οοοολοιιι μαζι κ φυσικα τα μουνακια μετα μου το γυρισανε κ ηρεμιστε κυριε μιχαλοπουλε κ θα βρουμε λυση κτλ κτλ.κ φυσικα τους απανταω στειλτε τα παρτε τα 100 ευρωπουλακια που σας λειπουνε κ παρτε τις καποτες σας να γαμηθητε ολοι μαζι εκει μεσα κ θα τα ξανα πουμε σε λιγο καιρο στο επομενο δεματακι!!! ;) ;)
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

άσε ρε Ντόν-Ντόν τις ιστορίες με τα τελωνεία και πές μας τι έκανες με το ποδήλατο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

σε είδα στο ποδήλατο και ήσουν όλο τρέλλα
μετά όμως κατάλαβα πως έλλειπε η σέλλα.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Nicolas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

antonisxj wrote:άσε ρε Ντόν-Ντόν τις ιστορίες με τα τελωνεία και πές μας τι έκανες με το ποδήλατο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

σε είδα στο ποδήλατο και ήσουν όλο τρέλλα
μετά όμως κατάλαβα πως έλλειπε η σέλλα.

λοιπον αφου επιμενεις βασιλια μου θα σας πω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
το τελευταιο τριμηνο περιπου οπτε εχω ελευθερο χρονο το εχω ριξει στην αθληση με το ποδηλατο.το κακο της ιστοριας ειναι οτι το ποδηλατο ειναι μαρκα cherokee. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
προχτες οπως εκανα την γυμναστηκουλα μου κ ειχα βγαλει κ αρκετα χιλιομετρα ξαφνικα μου φυγανε τα πεταλ.ενα δεξια ενα αριστερα!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τι εγινε γαμω την πουτανα μου λεω.καταιβενω κ τι να δω.ειχε κοπει ο αξονας που κραταει τα πεταλ.
παιρνω τον πατερα μου τηλεφωνο κ μου λεει
-τι επαθες ρε γιωργη?
-πατερα εσπασα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-τι εσπασες ρε?
-εσπασα κεντρικο στο ποδηλατο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
- :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τελος παντων ερχεται φορτωνουμε το ποδηλατο στο αυτκινητο κ σε ολο τον δρομο με εβλεπε οτι καθομουνα με απορεια κ χαζογελαγε κ του λεω
-τι γελας ρε πατερα?
-σπαμε το τζιπ σπαμε κ το ποδηλατο μωρε!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-μα δεν βλεπεις οτι δεν με παει οτι εχει γραναζι κεντρικους κ πυρους??

το ωραιο ειναι οτι αφου το παω στον ποδηλατα μολις βλεπει την ζημια εκανε τον σταυρο του.κ απο τα νευρα μου κ εγω του λεω
-τι επαθες μωρε κ κανεις το σταυρο σου?
-40 χρονια ποδηλατας τετοια ζημεια δεν εχω ξανα δει
-ειδες που οσο ζεις μαθαινεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:!!!κ το κορυφαιο!!τιποτα σε ενισχυμενο υπαρχει??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

γελας ρε κουφαλα???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


που να με εβλεπες απο μια μερια.μιλαγα μονος μου!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

Jeep δεν είναι το ποδήλατο;;;; Τι περιμένεις;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

Ρε παπάρα Μιχαλόπουλε,
ο κόσμος στο ποδήλατο, σπάει καμιά αλυσίδα, τρυπάει κανένα λάστιχο, άντε το πολύ πολύ να στραβώσει μια ζάντα.

ΕΣΥ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΕΚΟΨΕΣ ΑΞΟΝΑ ΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ?????

ΜΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ ΕΙΣΑΙ?????

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

georgexj wrote:
που να με εβλεπες απο μια μερια.μιλαγα μονος μου!!!


Ζεϊμπέκικο σε μουσική και στίχους Γιάννη Παπαϊωάννου.Εδώ ερμηνεύει ο Παναγιώτης Μιχαλόπουλος.

Και προσέξτε το επίθετο του ερμηνευτή,Μιχαλόπουλος.Τυχαίο????
Δε νομίζω!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”