πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote: μάλον το παράκανα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΖΗΤΩ ΤΑ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΟΥ JIMNY. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Άντε γ@μήσου κι εσύ!!!! :evil: :evil: :evil:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by fantomas »

Κοιταξτε το βιντεο ντοκουμενο με τον Γιωργο Μιχαλοπουλο ακα ΔΟΝ στο τιμονι, με το βαν τις εταιριας πυροσβεστηρων!!!!!! θα ξαναμπειτε στο τρενακι το τρομου για off road????

http://www.youtube.com/watch?v=jAMdqfTuIIU
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Λοιπόν ο Ιάπωνας του Ντριμον γαμηθηκε!!μέχρι κ δορυφόρους μπροστά έφαγε.κ μιλαγαμε στο τηλέφωνο κ μου έλεγε τα προβλήματα του για την λάθος ασφάλεια του ρουλεμαν που του στείλανε κ του λέω γιατί δεν του βάζεις ένα durex play για να ησυχασεις;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

georgexj wrote:Λοιπόν ο Ιάπωνας του Ντριμον γαμηθηκε!!μέχρι κ δορυφόρους μπροστά έφαγε.κ μιλαγαμε στο τηλέφωνο κ μου έλεγε τα προβλήματα του για την λάθος ασφάλεια του ρουλεμαν που του στείλανε κ του λέω γιατί δεν του βάζεις ένα durex play για να ησυχασεις;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ρε τι έπθε ο καημένος...
όλο έλεγε, και έλεγε, και έλεγε για τους άλλους, και τώρα την έπαθε αυτός. έτσι είναι, ότι λές για τους άλλους, τα παθαίνεις ο ίδιος.
εγώ για κάποιο λόγο, τον καταλαβαίνω γιατί έχω περάσει πολλά απο σπασίματα και ξέρω τι πάει να πεί πίκρα. αλλά ποτέ δεν χάρηκα για το σπάσιμο άλλου, ποτέ δεν κοροϊδεψα για το φόρτωμα αυτοκινήτου σε οδική. τώρα καημένε Ντριμόνη λούσουτα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

άντε Ντριμόνη...
άρχισαν τα όργανα στο διαφορικό σου...
καλά σαράντα φίλε. να ζήσεις να το θυμάσαι το διαφορικάκι σου :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

Π@ύστη Μιχαλόπουλε είσαι μεγάλη κ@ργιόλα. :evil: :evil:

Με έχετε γλωσσοφάει με τον Αρχί. :evil:
Παράγγειλα το ρουλεμάν και μου έστειλε ο Αρχιμ@λάκας σετ γι αμάξι με δίχως abs. :evil: :evil:
Το κακό είναι ότι τέτοιο πράγμα έχει μόνο η αντιπροσωπία και από δευτέρα μόνο. :evil:

Και ρωτώ. Εγώ πως θα ταξιδέψω την Κυριακή;;; Οεο;;; :roll: :roll:
Παρατάω το αμάξι στο χωριό και φεύγω με το λεωφορείο;;; :roll: :?: :?:

Κι όλα αυτά γιατί ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ με έχουν ρημάξει στις κατάρες!!! :evil:
Ας πήγαινα στην Σάμο κι ας διαλυόταν εκεί. :evil:


Παρεμπιπτόντως σήμερα, μετά το σοκ που έπαθα με την ανευθυνότητα του μπ@σταρδου, είχα αρκετό χρόνο να ασχοληθώ με το αμάξι. Έτσι έπιασα να του αλλάξω τις βαλβολίνες του. Με συγκίνηση διαπίστωσα ότι το αγόρι μου μεγάλωσε, αλλάζει και τα δοντάκια του.
Βρήκα ένα δοντάκι στο μπροστινό διαφορικό. :?
Θα το κρατήσω για ενθύμιο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

Drimon wrote:Με έχετε γλωσσοφάει με τον Αρχί. :evil:
ποτέ, μα ποτέ, δεν σου έχω πεί τίποτα μωρή αδερφή. και ούτε θα σου πώ ποτέ. δεν είναι στον χαρακτήρα μου να καταριέμαι, ούτε να ευχαριστιέμαι το σπασιμο άλλου.
παρόλα αυτά... ψάξου κιάλλο. θα βρείς κιάλλα προβλήματα. όσο για το ρουλεμάν, αν θες οπωσδήποτε να ταξιδέψεις, πρέπει να γίνεις λίγο πιό ευρηματικός.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote: αλλά ποτέ δεν χάρηκα για το σπάσιμο άλλου, ποτέ δεν κοροϊδεψα για το φόρτωμα αυτοκινήτου σε οδική. τώρα καημένε Ντριμόνη λούσουτα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μπορεί να γράφω πέντε μαλ@κίες παραπάνω αλλά δεν σημαίνει ότι χαίρομαι για τυχών ζημιές που παθαίνει η παρέα. Γράφω μόνο και μόνο για πείραγμα και χαβαλέ.
Και γι αυτό σήμερα, με το που τελείωσα από το συνεργείο, πήρα τηλ τον Δον, γιατί ήξερα ότι θα μπει αμέσως και θα το γράψει. ;)
georgexj wrote: κ του λέω γιατί δεν του βάζεις ένα durex play για να ησυχασεις;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μην λες ψέματα!
Εσύ μου έλεγες να πάω στην Σπάρτη να φτιάξω σε τόρνο άλλο δακτυλίδι. Για το durex εγώ το είπα στην αγανάκτησή μου επάνω. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote:
Drimon wrote:Με έχετε γλωσσοφάει με τον Αρχί. :evil:
ποτέ, μα ποτέ, δεν σου έχω πεί τίποτα μωρή αδερφή. και ούτε θα σου πώ ποτέ. δεν είναι στον χαρακτήρα μου να καταριέμαι, ούτε να ευχαριστιέμαι το σπασιμο άλλου.
Εσύ με έλεγες μαυροκόρακο. :evil:
antonisxj wrote: παρόλα αυτά... ψάξου κιάλλο. θα βρείς κιάλλα προβλήματα. όσο για το ρουλεμάν, αν θες οπωσδήποτε να ταξιδέψεις, πρέπει να γίνεις λίγο πιό ευρηματικός.
Έχω σταμπάρει μερικά, αλλά δεν είναι σοβαρά. Με παίρνει να τα αφήσω λίγο ακόμα. :mrgreen:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

Drimon wrote:Μπορεί να γράφω πέντε μαλ@κίες παραπάνω ...
τι? μόνο 5?
έχεις γ@μηθεί να γράφεις μ@λακίες :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

antonisxj wrote: τι? μόνο 5?
έχεις γ@μηθεί να γράφεις μ@λακίες :lol: :lol: :lol: :lol:
Εεεεεεεεε..........χέσε μας. :evil:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”