πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by ROCKY XXX »

Ξεκουραστηκαμε μια μερα γιατι εχουμε και αλλες υποχρεωσεις και σημερα παλι εργασια και χαρα.
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

Drimon wrote:Μόνο να μην σας πετύχω σε τίποτα στενά. Εκεί να δω ποιός θα γελάει! :twisted: :twisted: :twisted:
και που νομίζεις ότι ζούνε ρε οι άνθρωποι? στο στρουμφοχωριό?
εσύ με το μίξεράκι σου, αμα γουστάρεις κάνεις και μπαντιλίκια έξω απο το μανιταρόσπιτο της στρουμφίτας.
σου έχω ξαναπεί, μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. επειδή εσένα σ'αρέσει να κάνεις τον τετρακίνητο στα πεζοδρόμια και να ελίσεσαι στο κέντρο της πολης, αυτό δεν σημαίνει ότι αρέσει σε όλους.
άντε τώρα στο στρουμφοχωριό να πείτε καμιά εξυπνάδα με τον σπιρτούλη να γελάσει ο χαχανούλης και άσε τους dana60 να κάνουν την δουλειά τους.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ROCKY XXX wrote:Ξεκουραστηκαμε μια μερα γιατι εχουμε και αλλες υποχρεωσεις και σημερα παλι εργασια και χαρα.
ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΤΕ Κ ΑΥΤΟ........
Attachments
ΚΑΓΚΟΘΡΕΣ.jpg
ΚΑΓΚΟΘΡΕΣ.jpg (46.16 KiB) Viewed 1980 times
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by fantomas »

μετα ηρθε ενας ιταλος μηχανικος για να ριξει κ αυτος τα σχεδια του.μεγαλο κουρελι.
Image

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.....
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by YJ ''The Doctor'' »

fantomas wrote: ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.....

Οχι ρε fantoma δεν πιστευω ο Δον τετοιο ατοπημα...
μαλλον θα το ξεχασε καποιο απο τα μωρα που τον επισκεπτονται καθημερινα...
Ξερεις τι θα εγινε, θα της τιναξε τα πεταλα και οταν θα εφυγε θα ηταν σε αλλοπροσαλλη κατασταση :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

YJ ''The Doctor'' wrote:
fantomas wrote: ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.....

Οχι ρε fantoma δεν πιστευω ο Δον τετοιο ατοπημα...
μαλλον θα το ξεχασε καποιο απο τα μωρα που τον επισκεπτονται καθημερινα...
Ξερεις τι θα εγινε, θα της τιναξε τα πεταλα και οταν θα εφυγε θα ηταν σε αλλοπροσαλλη κατασταση :lol: :lol:
όλες αφήνουν κάτι φεύγοντας απο το άνδρο του έρωτα. απο τη φωλιά του sex, απο την γκαρσονιέρα των οργίων.
όλες φεύγοντας αφήνουν ότι φορούσαν πιό κοντά στο μ...άκι τους.
Ε! κάποια πήγε με ποδήλατο χωρίς βρακάκι. τι να άφηνε? τη σέλα?
άφησε όλο το ποδήλατο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by lker »

:lol:
antonisxj wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:
fantomas wrote: ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.....

Οχι ρε fantoma δεν πιστευω ο Δον τετοιο ατοπημα...
μαλλον θα το ξεχασε καποιο απο τα μωρα που τον επισκεπτονται καθημερινα...
Ξερεις τι θα εγινε, θα της τιναξε τα πεταλα και οταν θα εφυγε θα ηταν σε αλλοπροσαλλη κατασταση :lol: :lol:
όλες αφήνουν κάτι φεύγοντας απο το άνδρο του έρωτα. απο τη φωλιά του sex, απο την γκαρσονιέρα των οργίων.
όλες φεύγοντας αφήνουν ότι φορούσαν πιό κοντά στο μ...άκι τους.
Ε! κάποια πήγε με ποδήλατο χωρίς βρακάκι. τι να άφηνε? τη σέλα?
άφησε όλο το ποδήλατο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by fantomas »

antonisxj wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:
fantomas wrote: ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.....

Οχι ρε fantoma δεν πιστευω ο Δον τετοιο ατοπημα...
μαλλον θα το ξεχασε καποιο απο τα μωρα που τον επισκεπτονται καθημερινα...
Ξερεις τι θα εγινε, θα της τιναξε τα πεταλα και οταν θα εφυγε θα ηταν σε αλλοπροσαλλη κατασταση :lol: :lol:
όλες αφήνουν κάτι φεύγοντας απο το άνδρο του έρωτα. απο τη φωλιά του sex, απο την γκαρσονιέρα των οργίων.
όλες φεύγοντας αφήνουν ότι φορούσαν πιό κοντά στο μ...άκι τους.
Ε! κάποια πήγε με ποδήλατο χωρίς βρακάκι. τι να άφηνε? τη σέλα?
άφησε όλο το ποδήλατο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η αληθεια ειναι οτι τον φιλοξενησα μια μερα στο Αιγιο, πηγαμε σε 2 μπαρακια και ειλικρινα τρομαξα!!!!
Και με τις επιδοσεις του με τη βοτκα αλλα και με τις θαυμαστριες που τον περιτριγυριζαν! Ολες μου οι φιλες, απλα με χαιρετουσαν και επιαναν κουβεντα κατευθειαν με αυτο το κορμι.... με αυτο το κορμι που ειναι πλασμενο για ερωτα και σεξ ολο το 24ωρο (ετσι μου τον περιεγραψε μια φιλη)!!!! Αλλη μια φιλη μου περιεγραψε τον μιχαλοπουλο ως ποθο, ως λαχταρα και ως η απολυτη φαντασιωση καθε μεσογειακης γυναικας!!!! Κρυφακουγα που τους ελεγε ιστοριες μες στη λασπη και αυτες ελιωναν!!! Και να φανταστειτε μου εκμυστηριευτηκε αργοτερα οτι ντρεποταν και δεν ηταν σε καλη μερα !!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

τι παπαρας εισαι.τωρα θα αρχησουνε να γραφουνε κ αλλα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
γιαννη να δωσεις χαιρετησματα στο μωρακι την μαριτα!!! ;) ;) ;) ;)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

καγκουρες σημερα δουλεψα σαν πραγματικος μαστορας.η υποθεση σημερα ειχε τροχο βαρια καλεμι για να κοπουνε ολες οι βασεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ την ωρα που βαζω μπροστα τον τροχο με παιρνει τηλεφωνο ο βασιλιας!!!κ τρελαινεται ο εγκεφαλος του!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ να μου λεει!!αυτες ειναι δουλειες,σημερα κανεις πραγματικη εργασια κτλ κτλ κτλ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

κ ετσι κ εγινε πιες του αιμα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”