ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by YJ ''The Doctor'' »

Αρχι ασε τις κλαψες, τωρα θα τον χαιρεσαι με λιγοτερα λειτουργικα, ειπαμε πως ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Ρε Κing εσυ τουλαχιστον το εχεις ακομα!Δεν το κατακρεουργησες οπως οι αλλοι!!Καμια βολτιτσα στα μουλωχτα θα την κανεις να ξεχαρμανιαζεις και στο κατω κατω βγαλε αγωνιστηκες που ειπε και ο Νικ!! ;) ;)
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by alex-tj97 »

τον υποποταμο θα τον δωσεις?το ενδεχομενο να το εχεις χωρις πινακιδες 1-2 χρονια κ να τις παρεις παλι πισω η οταν θα εισαι καλυτερα οικονομικα δεν παιζει?
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by Drimon »

alex-tj97 wrote:τον υποποταμο θα τον δωσεις?το ενδεχομενο να το εχεις χωρις πινακιδες 1-2 χρονια κ να τις παρεις παλι πισω η οταν θα εισαι καλυτερα οικονομικα δεν παιζει?
Το θέμα είναι.........θα θέλει;;; :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by alex-tj97 »

Drimon wrote:
alex-tj97 wrote:τον υποποταμο θα τον δωσεις?το ενδεχομενο να το εχεις χωρις πινακιδες 1-2 χρονια κ να τις παρεις παλι πισω η οταν θα εισαι καλυτερα οικονομικα δεν παιζει?
Το θέμα είναι.........θα θέλει;;; :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

αν δεν ειχα πληρωσει 700 ευρω στην ασφαλεια τον Οκτωβρη θα κατεθετα κ εγω πινακιδες.
οπως το σκεφτομαι εγω,του χρονου θα τις καταθεσω σιγουρα γιατι μπαινω φανταρος.απο εκει κ περα θα περιμενω να δω τι αλλαγες θα εχουν γινει αυτα τα 2 χρονια ουσιαστικα.δε νομιζω να ειναι προς το καλυτερο,αλλα ποτε δεν ξερεις.
παντως αυτο το νταβατζιλικι 1.5 χιλιαρικο το χρονο για τελη,ασφαλειες για 7-8.000 χλμ το χρονο δεν θα συνεχιστει.
ειχα κανει σκεψεις να το στειλω (χθες που πληρωσα τα τελη :lol: ) και να παρω κανα σαμουραι που ειναι ψιλοτζαμπε για να ξεκ@υλωνω μιας και απο οσο ξερω ειναι φθηνο στη συντηρηση του.
αλλα απο την αλλη δεν μου παει αφενως κ η καρδια να το δωσω κ αφετερου θα εχω χασει αρκετα λεφτα,μιας κ τωρα τα Wrangler πουλιουνται 5 χιλιαρικα.
θα κανω ο,τι με φωτισει ο θεος εκεινη την ωρα. :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by Drimon »

alex-tj97 wrote: ειχα κανει σκεψεις να το στειλω και να παρω κανα σαμουραι.......
:D :D :D :D :D
Όλοι από το μαγαζί θα περάσετε!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by alex-tj97 »

μη χαιρεσαι! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

μονο λογω κοστους θα το εκανα,για κανεναν αλλο λογο.
δεν το εχασα τελειως ακομα! :lol: :lol: :lol:
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by alex-tj97 »

η απλα θα παρω ενα CJ-7 που το εχω κ απωθημενο,με ιστορικες πινακιδες κ θα τους γραψω ολους στα @ρχιδια μου! :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by antonisxj »

για να ξεκαθαρίσουμε κάτι ρε παλικάρια.
πραγματικά στεναχωρέθηκα που έδωσα τις πινακίδες.
πραγματικά βούρκωσα το πρωί. για κάποιους είναι απλός ένα ακόμα αυτοκίνητο. για εμένα είναι "Ο ΥΠΟΠΟΤΑΜΟΣ ΜΟΥ"
αν δεν το καταλαβαίνουν κάποιοι Ντριμόνηδες, στ'αρχίδιαμου. μπορούν να πάνε να παίξουν με τα μπιλιοφοράκια τους και να πάνε να γμαηθούν. αρκετά σε ανέκτηκα φιλαράκο.
όσο για τα τέλη, δεν είναι ότι δεν μπορώ να τα πληρώσω, πρός θεού ρε παιδιά, δεν είμαι και τελείως κατεστραμένος. δόξα το θεό τη δουλειάμου την έχω και καλύπτω τις υποχρεώσεις μου. αυτό που με ενοχλεί είναι ότι έχω βαρεθεί να κάνω το μαλάκα σ'αυτό το κωλόκρατος. μου τη δίνει όταν αυτοί που πληρώνονται απο τα δικά μου τέλη, αρνούνται να με εξυπηρετήσουν. με ενοχλοί ότι οι καρεκλοκένταυροι παίρνουν τα δικάμου τέλη και τα κάνουν "Λίμνες". μου τη δίνει όταν τα δικάμου τέλη δεν καταλήγουν σε έργα που συνάδουν με τα αυτοκίνητα, αλλά μετατρέπονται σε δαπάνες για ξυλομπογιάδες υπουργών. μου τη δίνει όόόόόόόλο αυτό το πάρτυ που έχει στηθεί κι'εγώ είμαι χορηγός.
αυτό που μου την έδωσε ακόμα περισσότερο ήταν όταν σήμερα κάποιοι έκαναν τη δουλειά τους απο την πίσω πόρτα και εγώ ο μαλάκας ο ελληνας καθόμουν στην ουρά. όταν τους κατάλαβα... μας άκουσε όλη η εφορία. το αποτέλεσμα ποιό ήταν? ο μαλάκας ο υπάλληλος με αποκάλεσε αναρχικό και συνέχισε να ξύνει με μανία τα αρχίδιατου. του είπα ότι μια μέρα θα βάλω το κουκουλάκι μου και θα πάω να του πώ τα κάλαντα και αυτουνού. στην τελική αν όλα αυτά που με ενοχλούν, με κάνουν αναρχικό... τότε ναι... είμαι πολύ αναρχικός και έχω και πολύ βρωμερή γλώσσα.
λυπάμαι που φτάνω σε σημείο να αποχωρίζομαι πράγματα που αγαπάω για να μην δώσω τη χρηματική ευχαρίστηση που αποζητούν κάποιοι, λυπάμαι που πρέπει να χαμογελάω όταν περπατάω στο δρόμο ενώ την ίδια στιγμή θέλω να φτύσω τους μισούς που συναντάω. Ενα είναι σίγουρο... οι φετινές γιορτές θα μου μείνουν αξέχαστες. Δυστυχώς περνάω τη χειρότερη περίοδο της ζωής μου και ευθύνονται άλλοι για αυτό. και δεν αναφέρομαι μόνο στους 300 βρωμιάρηδες.
Συγνώμη αν σας κούρασα. παρακαλώ να μείνει ασχολίαστο.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by YJ ''The Doctor'' »

;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”