ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by georgexj »

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ.Ο FANTOMAS ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΟΣ.
1)ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
2)ΘΑ ΖΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
3)ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ DRIMON ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ Γ@Μ@ΕΙ
4)ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ Η ΓΡΙΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΟ ΓΑΜΠΡΟ
5)Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΣΤΙΣ ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by antonisxj »

ε! τότε, καλως ήρθες ρε φαντομά.
Γιώργη ελπίζω να έχει περάσει σε καλά χέρια η κωλόγριάσου. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ντιμόνη να σου πώ κάτι λίγο φιλικά?
μην πετάγεσαι παντού γράφοντας μια μαλακία και νομίζοντας ότι γελάμε με αυτά που γράφεις.
καταντάς κουραστικός ρε φίλε. σου είχα πεί και παλιότερα, μάθε να κρατάς λίγο το στόμα σου κλειστό γιατί κάποια στιγμή δεν θα σου βγεί σε καλό να πετάγεσαι συνέχεια και να λές μαλακίες. άραξε λίγο, κούλαρε και πρίν γράψεις κάτι σκέψουτο πρώτα. αυτά.

commanche... ευχαριστώ για την προθυμοποίηση αλλά δεν παίρνω ποτέ αμάξι φίλου για να κάνω καγκουριές. αν όμως ανέβω αθήνα, θα σε ψάξω να πιούμε ένα καφέ παρέα.
το "υπό" αντί για "ιππο" είσαι ο μοναδικός που το έχει παρατηρήσει ποτέ. δεν το γράφω απο λάθος. έχει τριπλή έννοια. αν το σπάσεις γίνεται "υπο - ποταμός" όπως ξέρουν όλοι, έχω στενές σεξουαλικές σχέσεις με ποταμούς και λίμνες :lol: :lol: :lol:
επίσης το "υπό" δηλώνει ότι ποτέ δεν επιδιώκω να είμαι "υπέρ" ή "άνω". μ'αρέσει να είμαι "υπό" και να κάνω το χαβαλέμου. επίσης το "υπό" δηλώνει αυτοσαρκασμό και κυρίως αυτογνωσία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by St. Tselios »

Καγκουρες καλημερα σας


Διαβαζω τοσο καιρο και εγω πως "η πολιτικη των πολιτικων μας"...μας φερνει σε ενα σταδιο που δυστυχως αποχωριζομαστε πραγματα που με μερακι και αγαπη φτιαχναμε τοσο καιρο...π.χ. το XJ του Βασιλια.
Και δεν ειναι μονο αυτα.
Καθε κινηση που κανουμε την σκεφτομαστε καλα...γιατι δεν μας ''φτανουν''

Και ερωτω:
- Εμεις δεν ειμαστε που παρολο βλεπαμε πως μας κλεβουν ''αδιαφορουμε''...και ψηφιζαμε παλι τους ιδιους?
- Εμεις δεν ειμαστε που εργα δεν βλεπαμε...και ψηφιζαμε παλι τους ιδιους?
- Εμεις δεν ειμαστε που βολευομασταν σε καθε τι ρουσφετι τους...και ψηφιζαμε παλι τους ιδιους?
- Εμεις δεν ειμαστε που δουλευουμε λιγο & γλενταμε πιο πολυ (σε σχεση με αλλα κρατη) χωρις να παραγουμε τιποτα...και ψηφιζαμε παλι τους ιδιους?


Γιατι λοιπον δυσανασχετουμε αφου εμεις οι ιδιοι επιλεγουμε ποιοι θα μας κυβερνησουν εδω και 36 χρονια μετα την Χουντα?
Οι ιδιες οικογενειες,τα ιδια προσωπα...........τα ιδια λαμογια τοσα χρονια.


Τελος ενα εχω να πω:Οι κυβερνησεις των λαων ειναι ο καθρεφτης τους.
Ο Ελληνας βριζει τους πολιτικους 4 χρονια...την Κυριακη των εκλογων τους ψηφιζει...και απο Δευτερα παλι τους βριζει.
Οχι τιποτε αλλο...για να καταλαβουμε ποσο ''εξυπνος'' λαος ειμαστε.

Δεν ηθελα να ''πολιτικοποιησω"...μερα που ειναι........αλλα καλο ειναι να λεγοντε τα πραγματα οπως ειναι και οχι οπως ΕΜΕΙΣ θελουμε.



Καλη χρονια σε ολους...Καγκουρες και μη........και η χρονια που ερχεται να μας βαλει επιτελους μυαλο ολους...και να μην ξαναψηφισουμε ποτε...σαν προβατα.
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by georgexj »

ρε παιδες τι σας επιασε με τα πολιτικα τελευταια μερα.εγω εχτες επειδη ητανε το τελευταιο βραδυ του 2010 τα ηπια κ εγινα σκατα κ ηρθα κατευθειαν στο μαγαζι κ φυσικα σημερα ειναι το πρωτο βραδυ του 2011 κ εννοειτε οτι θα γινω παλι σκατα!!!βγειτε εξω πιειτε διασκεδαστε ξεχαστε τα παντα.ζηστε την στιγμη κ τιποτα αλλο.οτι ειναι να γινει θα γινει τουλαχιστον να το ευχαριστηθουμε γιατι δεν μπορουμε να αποτρεψουμε τιποτα!!κ ολα τα μωρακια στην πιστα ρε καγκουριααααααααααα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by St. Tselios »

georgexj wrote:ρε παιδες τι σας επιασε με τα πολιτικα τελευταια μερα.εγω εχτες επειδη ητανε το τελευταιο βραδυ του 2010 τα ηπια κ εγινα σκατα κ ηρθα κατευθειαν στο μαγαζι κ φυσικα σημερα ειναι το πρωτο βραδυ του 2011 κ εννοειτε οτι θα γινω παλι σκατα!!!βγειτε εξω πιειτε διασκεδαστε ξεχαστε τα παντα.ζηστε την στιγμη κ τιποτα αλλο.οτι ειναι να γινει θα γινει τουλαχιστον να το ευχαριστηθουμε γιατι δεν μπορουμε να αποτρεψουμε τιποτα!!κ ολα τα μωρακια στην πιστα ρε καγκουριααααααααααα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Για σενα ειναι η ζωη....ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by georgexj »

St. Tselios wrote:
georgexj wrote:ρε παιδες τι σας επιασε με τα πολιτικα τελευταια μερα.εγω εχτες επειδη ητανε το τελευταιο βραδυ του 2010 τα ηπια κ εγινα σκατα κ ηρθα κατευθειαν στο μαγαζι κ φυσικα σημερα ειναι το πρωτο βραδυ του 2011 κ εννοειτε οτι θα γινω παλι σκατα!!!βγειτε εξω πιειτε διασκεδαστε ξεχαστε τα παντα.ζηστε την στιγμη κ τιποτα αλλο.οτι ειναι να γινει θα γινει τουλαχιστον να το ευχαριστηθουμε γιατι δεν μπορουμε να αποτρεψουμε τιποτα!!κ ολα τα μωρακια στην πιστα ρε καγκουριααααααααααα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Για σενα ειναι η ζωη....ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σταυρο το βραδυ θα ειμαι στον κιαμο ποσειδωνειο.ελαααααα
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by St. Tselios »

georgexj wrote:
σταυρο το βραδυ θα ειμαι στον κιαμο ποσειδωνειο.ελαααααα

Καταλαβα...
Ε,ρε τι χανω :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by comanche »

Σταύρο διαφωνώ στο ΕΜΕΙΣ....δεν είμαστε όλοι ΕΜΕΙΣ που τους ψηφίζουμε αλλά είμαστε όλοι ΕΜΕΙΣ που τρώμε τα σκατά όλων ΑΥΤΩΝ που τους ψηφίζουνε.....
,
,
,
,
,
,
.
.
.
.
.και δεν είναι μετά από την χούντα η κατάσταση ίδια αλλά από την ίδρυση του Ελληνικού Κράτους....
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by St. Tselios »

Φιλε comanche...
Οταν λεω Εμεις...εννοω Εμεις σαν Ελληνες τοσα χρονια (πατεραδες,παππουδες κλπ.)

Και οταν λεω φταιμε ολοι μας εννοω...και αυτοι που δεν πανε να ψηφισουνε και αφηνουν τα κομματοσκυλα να βγαλουν τους δικους τους.
Οταν δεν ψηφιζεις ειναι σαν να συμφωνεις με την κατασταση που υπαρχει και λες:"Καλα ειμαστε μ'αυτους"
Θα μου πεις πως το κανεις για να διαμαρτυριθεις?
Τετοιοι χοντροπετσοι που ειναι αυτοι θα καταλαβουν και τιποτα?Σιγα μη...
Θα πουν πως λαβαμε το μηνυμα του λαου...και θα συνεχισουν το εργο τους
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΠΟΤΑΜΟ

Post by Nicolas »

Σταύρο έχεις ένα δίκιο ρε φίλε, αλλά...

Εγώ δεν είμαι ο Έλληνας που έχεις συνηθήσει...
Αρνούμαι την ενοχή, αρνούμαι πως τα φάγαμε μαζί και αρνούμαι να είμαι πρόβατο στο κοπάδι και να ονομάζομαι έτσι Έλληνας.

Δεν είμαι το ίδιο με τον παππού μου, ούτε με τον πατέρα μου ούτε και αυτοί οι δύο μπορούν να χαρακτηρίσουν το σύνολο.
Όχι κουτσοί στραβοί στον άγιο παντελεήμονα και βουρ για το ίδιο τσουβάλι.

Όχι λοιπόν ρε φίλε, δεν είμαστε "ΕΜΕΙΣ" που βγάζουμε τα ίδια ζώα.
"ΕΜΕΙΣ" είμαστε με τους "ΑΛΛΟΥΣ". ;)

+1 στον comanche και δώρο το καδρόνι.





Σκατοκουβέντα...


Κάγκουρες τις καλύτερες ευχές μου, ευτυχισμένο το 2011. :D :D :D :D :D :D
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”