CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εχει ανοιξει ποστ για αυτη τη γαμοκαγκουροσυναντηση;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
γιατι αμα ανοιξει εσυ κ ο ντριμονης θα μας ζαλισετε τα αρχιδια για το ποτε μπορειτε κ το ποτε δεν μπορειτε.γι αυτο κ αλλαζει συνεχεια ημερομηνιες!!!!οι δυο χαζο ιαπωνες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by pc4x4n »

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ
Λάβετε υπόψη σας ότι στις 17 – 19 / 10 έχουμε το WILD TERRAIN στην Αργολίδα και θέλουμε τις συμμετοχές σας , την βοήθεια σας , θεατές κλπ……. ;)
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ΩΧ!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΓΑΜΟ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ?????????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Drimon »

ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Σάμπως να χαλαρώσαμε..............!
Σάμπως να σμπαραλιάσαμε λιγάκι..........!
Σάμπως να χαθήκαμε καμπόσο..............!
.
.
.
.
.
.
ΈΧΟΥΜΕ ΓΊΝΕΙ ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΡΕΎΤΗΚΕ Ο ΒΑΣΙΛΙΆΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΈΧΟΥΜΕ ΓΡΆΨΕΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΔΈΚΑ ΣΕΛΊΔΕΣ ΣΧΌΛΙΑ ΚΙ ΕΥΧΈΣ;;;;; :evil: :evil:
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:








Βασιλιά μου πάντα ευτυχισμένοι με την γυναικούλα σου, σας ευχαριστούμε για την υπέροχη βραδιά!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

Εσύ που περασες ωραία τελικα πανω απο την χεστρα που ξερναγες σαν τράγος; ;; παπαρα εεεε παπαρα!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Drimon »

Μια χαρά ήταν όλα! Τα είχε όλα η βραδιά........... :mrgreen:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

ΑΣ ΕΥΧΥΘΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ....ΑΝ Κ ΕΥΧΥΘΗΚΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΣΕΤΕ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ Κ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ FB ΜΙΛΑΓΑΜΕ Η ΣΤΟ ΤΗΛ.ΑΝ Κ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΗΤΑΝ ΒΙΑΣΤΙΚΕΣ Κ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΛΙΓΟΣ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΕΙΠΙΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΚΑΝΕΜΕ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!!ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!! ;) ;) ;)
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Βασιλέα μου να ζήσετε και να ευτυχήσετε πάντα με χαρές!!!Ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωρίσω κάποιους κάγκουρες κατάφατσα και να καταλάβω για τα καλά πού έχω μπλέξει!!! :mrgreen: :mrgreen:
Να ζητήσω συγνώμη από όλους για τον λίγο χρόνο που περάσαμε μαζί και που έφυγα λίγο βιαστικά από την παραλία το βράδυ.Στην επόμενη καγκουροσυνάντηση θα τα πούμε καλύτερα.Βασιλιά ευχαριστώ ξανά πάρα πολύ για την πρόσκληση!!
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Κάποτε γράφαμε ένα σωρο μαλακίες εδώ μέσα και περνούσαμε καλά,τώρα μας έχει φάει το χαζοfb.Τόσες σελίδες ιστορίας και καγκουροφιλοσοφιών και παπαροφιλολογίας μένουν ασυνέχιστες... :( :(
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Κάποτε γράφαμε ένα σωρο μαλακίες εδώ μέσα και περνούσαμε καλά,τώρα μας έχει φάει το χαζοfb.Τόσες σελίδες ιστορίας και καγκουροφιλοσοφιών και παπαροφιλολογίας μένουν ασυνέχιστες... :( :(
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”