CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
boysetsfire
Posts: 129
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:02
Location: Vrilissia Hills

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by boysetsfire »

Να ειστε καλα βρε καγκουρες,ειχατε δεν ειχατε με συγκινησατε παλι :!: :!: ευχαριστω για τις ωραιες μουσικες αφιερωσεις και τα ωραια σας λογια!και μενα μου λειψατε...σας διαβαζα απο δω και απο κει....και πραγματικα εχω μεινει αναυδος με τις αλλαγες.εμαθα για λεωφοριατζηδες που εγιναν περιπτεραδες....αλλους που πουλανε τα λεωφορεια τους,αλλους που προσπαθουν ακομα να τα πουλησουν(τι θα γινει βρε Πανο?? χεχεχε)...εμενα που απο περιπτερας βρεθηκα με ενα suzuki vitara 2.0 V6 μαχιμο ;) (5πορτο) και εκτελω δρομολογια πεντελη - χαλανδρι...ρε πως τα φερνει η ριμαδα η ζωη να'ουμ :lol: ...παντως περα απο την πλακα απο τα τελη 2009 και το 2010 με εχει παει αιμα...λες και εφαγα μουντζα.δηλαδη τοσες αναποδιες και στεναχωριες μαζι δεν εχει ξαναγινει....αλλα εδω ειμαστε παλι και στεκουμε καλα στα ποδια μας :!: :!:ιδου και το λεωφορ...εεεε το vitara μου...
Attachments
101_0073.JPG
101_0073.JPG (491.34 KiB) Viewed 2269 times
101_0081.JPG
101_0081.JPG (394.51 KiB) Viewed 2269 times
...καλυτερα τρεις μερες λυκος...παρα μια ζωη προβατο!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Nicolas »

Καλοφτιαγμένο μοτόρι φαίνεται...
Όμορφο.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by St. Tselios »

Καλημερα Καγκουρες

Καλα Χριστουγεννα
Καλα να περασετε στις γιορτες,με υγεια και ευτυχια...Image
Image
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by aggas »

boysetsfire wrote:Να ειστε καλα βρε καγκουρες,ειχατε δεν ειχατε με συγκινησατε παλι :!: :!: ευχαριστω για τις ωραιες μουσικες αφιερωσεις και τα ωραια σας λογια!και μενα μου λειψατε...σας διαβαζα απο δω και απο κει....και πραγματικα εχω μεινει αναυδος με τις αλλαγες.εμαθα για λεωφοριατζηδες που εγιναν περιπτεραδες....αλλους που πουλανε τα λεωφορεια τους,αλλους που προσπαθουν ακομα να τα πουλησουν(τι θα γινει βρε Πανο?? χεχεχε)...εμενα που απο περιπτερας βρεθηκα με ενα suzuki vitara 2.0 V6 μαχιμο ;) (5πορτο) και εκτελω δρομολογια πεντελη - χαλανδρι...ρε πως τα φερνει η ριμαδα η ζωη να'ουμ :lol: ...παντως περα απο την πλακα απο τα τελη 2009 και το 2010 με εχει παει αιμα...λες και εφαγα μουντζα.δηλαδη τοσες αναποδιες και στεναχωριες μαζι δεν εχει ξαναγινει....αλλα εδω ειμαστε παλι και στεκουμε καλα στα ποδια μας :!: :!:ιδου και το λεωφορ...εεεε το vitara μου...
Απ' ότι φαίνετε μπήκες στον ίσιο δρόμο :lol: :lol: :lol: :lol: Μπράβο παλληκάρι μου!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπόν τα παλιά να πάνε στα κομμάτια!!!!!!! Να σκέφτεσε αισιόδοξα απο εδώ και εμπρός!!!!!!!!!!
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
Να περασετε καλα κ ολα θα στρωσουν................
Σας αφηνω γιατι εχω ενα πολυυυυυ δυσκολΟ Σ/Κ!!!!!!!!
alexis
Posts: 63
Joined: Sat Oct 10, 2009 14:16

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by alexis »

καγκουρες χρονια πολλα και καλες γιορτες :mrgreen:
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

καλα χριστουγεννα σε ολους τους καγκουρες!!!φατε κ πιειτε οσο μπορειτε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by antonisxj »

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
boysetsfire
Posts: 129
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:02
Location: Vrilissia Hills

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by boysetsfire »

χρονια πολλα καγκουρια!!!!καλα χριστουγεννα να εχουμε και να περασουμε τελειαααα!!!τις καλυτερες ευχες μου σε εσας, τις οικογενειες σας και στα αγαπημενα σας προσωπα ;) !!!
...καλυτερα τρεις μερες λυκος...παρα μια ζωη προβατο!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Drimon »

Χρόνια πολλά καγκούρια!!! :D :D :D
Καλές γιορτές!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”