CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by XJ ''The Doctor'' »

The End, καγκουρες.

Γεια σας :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by YJ ''The Doctor'' »

Γεια σας καγκουρες, ταλαιπωροκαγκουρες, καψουροκαγκουρες, αιμοδοτοκαγκουρες, παρμενοκαγκουρες, εξωγηινοκαγκουρες, φλωροκαγκουρες, ψευτοκαγκουρες, κυριλοκαγκουρες, φαντασμακαγκουρες ....και... οτιναναικαγκουρες :mrgreen:

Δοθηκαν τα λιγοστα που ενοχλουσαν....δεν δοθηκαν αυτα που δεν ενοχλουσαν και περισσεψαν και καποια που δεν ενοχλουν ετσι και αλλιως :mrgreen:

Αν ο Βασιληας σε συνθηκες ακραιες υποκυπτει καμια φορα και δειχνει συγκαταβατικοτητα στους υπηκοους του ο Επιτιμος δεν προκειται να δειξει ελεος πουθενα εαν το οχημα αρχιζει απο τσε και τελειωνει σε ροκι :mrgreen: ( ασχετο, ετσι μου ηρθε...ηταν μπολικες οι μπυρες βραδιατικα...) :mrgreen:

Η τεντα μπηκε ( δανεικη απο τον Τσελιο ) και τα υπολοιπα μπαινουν σιγα σιγα με τη σειρα τους :mrgreen:

Image

Στη Δ' θα πεσει το γελιο, τιμες σε τσιγαρα,περιοδικα, κλπ θα εχω ασυναγωνιστες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

μου αρεσει που καμαρωνεις κιολας!!!γιατι??
επειδη αλλαζεις επαγγελμα?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

YJ ''The Doctor'' wrote:Γεια σας καγκουρες, ταλαιπωροκαγκουρες, καψουροκαγκουρες, αιμοδοτοκαγκουρες, παρμενοκαγκουρες, εξωγηινοκαγκουρες, φλωροκαγκουρες, ψευτοκαγκουρες, κυριλοκαγκουρες, φαντασμακαγκουρες ....και... οτιναναικαγκουρες :mrgreen:

Δοθηκαν τα λιγοστα που ενοχλουσαν....δεν δοθηκαν αυτα που δεν ενοχλουσαν και περισσεψαν και καποια που δεν ενοχλουν ετσι και αλλιως :mrgreen:

Αν ο Βασιληας σε συνθηκες ακραιες υποκυπτει καμια φορα και δειχνει συγκαταβατικοτητα στους υπηκοους του ο Επιτιμος δεν προκειται να δειξει ελεος πουθενα εαν το οχημα αρχιζει απο τσε και τελειωνει σε ροκι :mrgreen: ( ασχετο, ετσι μου ηρθε...ηταν μπολικες οι μπυρες βραδιατικα...) :mrgreen:

Η τεντα μπηκε ( δανεικη απο τον Τσελιο ) και τα υπολοιπα μπαινουν σιγα σιγα με τη σειρα τους :mrgreen:

Image

Στη Δ' θα πεσει το γελιο, τιμες σε τσιγαρα,περιοδικα, κλπ θα εχω ασυναγωνιστες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αυτο γυρω γυρω απο τον λαιμο της μπλουζας τι ειναι???ιδρωτας???
αφησες τα κλιματιστικα κ πηγες στις σαουνες??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ πουσε ακομααααααα!!!!
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by YJ ''The Doctor'' »

Οσο μιλας Δον Μιχαλοπουλε - τοσο επιβαρυνεις τη θεση σου :lol:

Τα τακουνια απο τα boggerακια μου θα αφησουν τα σημαδια τους συντομα επανω στο χαζοκουτι σου :mrgreen:

Ελεος ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΣΕ Cherokee :lol: :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by kostas654 »

YJ ''The Doctor'' wrote:Οσο μιλας Δον Μιχαλοπουλε - τοσο επιβαρυνεις τη θεση σου :lol:

Τα τακουνια απο τα boggerακια μου θα αφησουν τα σημαδια τους συντομα επανω στο χαζοκουτι σου :mrgreen:

Ελεος ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΣΕ Cherokee :lol: :lol: :lol:
Τι λες ρε αφου ο Πανος ειπε οτι δεν γινεται να πατησεις τα ειδικα και ανυπερβλητα οχηματα ΧJ.....δεν ειναι ανθρωπινος εφικτο :D
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by YJ ''The Doctor'' »

kostas654 wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:Οσο μιλας Δον Μιχαλοπουλε - τοσο επιβαρυνεις τη θεση σου :lol:

Τα τακουνια απο τα boggerακια μου θα αφησουν τα σημαδια τους συντομα επανω στο χαζοκουτι σου :mrgreen:

Ελεος ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΣΕ Cherokee :lol: :lol: :lol:
Τι λες ρε αφου ο Πανος ειπε οτι δεν γινεται να πατησεις τα ειδικα και ανυπερβλητα οχηματα ΧJ.....δεν ειναι ανθρωπινος εφικτο :D

Kostas my friend, ο Πανος μιλαει απο τη δικη του ''θεση του οδηγου'' οδηγωντας ενα ταπεινο Εξ Τζει ( οπως και ο ιδιος λεει ) σαν του ΔΟΝ :mrgreen: και λογικο ειναι να λεει οτι λεει ( οπως και ο ΔΟΝ :lol: :lol: :lol:)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by johny4x4 »

YJ ''The Doctor'' wrote:
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γεια σου ρε doctor τρέλα!
Δηλαδη στην Δ΄ θα είναι έτοιμο το εργαλείο?
Γιατι Εχω μάθει πάρα πολλά και μου φαίνεται λίγο νωρις! :lol: :lol:
Image
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by YJ ''The Doctor'' »

Ευελπιστω :!:

Ηδη εχω ξεκινησει διαδικασιες :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by aggas »

YJ ''The Doctor'' wrote:Ευελπιστω :!:

Ηδη εχω ξεκινησει διαδικασιες :mrgreen:
Θα είναι δηλαδή κάτι σαν την φωτογραφία στο Άβαταρ; Μακάρι!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”