CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by friar »

Nicolas wrote:Κάγκουρες, τελευταία μέρα.
Αύριο ξημερώματα την κάνω για Θεσπρωτία μέχρι και τις 20/8, πάω να βρώ τον Τσουμάνη να με ξεναγήσει. :mrgreen:
Οι αρχικές μας σκέψεις είναι να πάμε στο camping Λύχνος και μάλλον εκεί θα την βγάλουμε.

Όσοι τύχει να περάσετε από εκεί κοντά, το τηλέφωνο είναι 6 9 4 6 9 0 1 5 7 4 και το CB θα είναι στο κανάλι 11 ΑΜ.

Άντε καλό μας καλοκαίρι :D :D :D :D :D :D :D :D

"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by Drimon »

Nicolas wrote: Φίλε άλλαξα ρολόι. Έσκασε όλο!
Άλλοι σπάνε ημιαξόνια κι άλλοι ρολόγια της ΔΕΗ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

λοιπον γυρισαμε κ μεις!!!με οσους καταφεραν κ μας πειρανε κ μιλησαμε τους ειπαμε ,μαλλον ακουγανε πως περασαμε.

1)η σκιαθος ητανε φανταστικη!!τα εχει ολα κ σαν ελειθερος να πας κ σαν ζευγαρωμενος!!

2)εμενα δεν με πηγε κ τοσο καλα γιατι αρρωστησα με 39 πυρετο κ ακομα ειμαι με αντιβιωση!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3)ο κυριος τσελιος ειναι στα μερη μας κ το διασκεδαζουμε.εχτες ηρθε κ ο drimon.εγινε συναντηση κορυφης.οποιος κινεζος η μαυρος περναγε που πουλουσε διαφορες μαλακιες ο τσελιος ελεγε του drimon παρε ρε μαλακα κατι θα σου χρειαστουνε για το αυτοκινητο δεν εχει jambo εδω.τα εχουνε σε καλες τιμες!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

4)ο βασιλιας μας εχτες που μιλησαμε στο τηλεφωνο παλι κατι καρφωνε.τι γινετε ρε πουστη μου τους κηπους ολης της γειτονιας φτιαχνεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by antonisxj »

φίλε Μιχαλόπουλε εγώ ένα ξέρω να πώ.
νόμιζα ότι είσαι PARTY ANIMAL, αλλά τελικά είσαι Π@Π@ΡΙΑ ANIMAL.
ρε τελειωμένε πήγες διακοπές και αντί να είσαι κάθε μέρα λιώμα, έτρεχες στα νοσοκομεία μωρή άρωστη?
τέέέέέέέέλος πάντωωωωων που λέει και ο χοχλιδομανούσος.

λοιπόν κοπέλια...
εχθές πήγα στα εγκαίνια μιας βίλας που έφτιαξα εδώ Χανιά και έγινα ΣΚΑΤΑ!!!!
είχα να ξεράσω απο πιοτό, απο τα 15 μου.
έπινα απο τις 10 τσικουδιές και σταμάτησα στις 2 όπου και ξεκίνησα να τα βγάζω. τώρα μόλις συνήλθα λιγάκι.
πολύ σκατά λέμε. αλλά ήταν ωραία. με φόρτωσαν και στον υποπόταμο, οδήγησε άλλος, εγώ δεν κατάλαβα πότε έφυγα, πότε έφτασα, πότε κοιμήθηκα. τίποτα. BLACK OUT που λένε και οι scorpions :lol:
άντε και την άλλη βδομάδα έχω πάλι τραπέζια λέμε...
Μιχαλόπουλε εσύ χθές τι έκανες ρε? Πάρτυ με ασπιρίνες? :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by XJ ''The Doctor'' »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

antonisxj wrote:φίλε Μιχαλόπουλε εγώ ένα ξέρω να πώ.
νόμιζα ότι είσαι PARTY ANIMAL, αλλά τελικά είσαι Π@Π@ΡΙΑ ANIMAL.
ρε τελειωμένε πήγες διακοπές και αντί να είσαι κάθε μέρα λιώμα, έτρεχες στα νοσοκομεία μωρή άρωστη?
τέέέέέέέέλος πάντωωωωων που λέει και ο χοχλιδομανούσος.

λοιπόν κοπέλια...
εχθές πήγα στα εγκαίνια μιας βίλας που έφτιαξα εδώ Χανιά και έγινα ΣΚΑΤΑ!!!!
είχα να ξεράσω απο πιοτό, απο τα 15 μου.
έπινα απο τις 10 τσικουδιές και σταμάτησα στις 2 όπου και ξεκίνησα να τα βγάζω. τώρα μόλις συνήλθα λιγάκι.
πολύ σκατά λέμε. αλλά ήταν ωραία. με φόρτωσαν και στον υποπόταμο, οδήγησε άλλος, εγώ δεν κατάλαβα πότε έφυγα, πότε έφτασα, πότε κοιμήθηκα. τίποτα. BLACK OUT που λένε και οι scorpions :lol:
άντε και την άλλη βδομάδα έχω πάλι τραπέζια λέμε...
Μιχαλόπουλε εσύ χθές τι έκανες ρε? Πάρτυ με ασπιρίνες? :lol:

ΤΙ ΠΑΠΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ 2 WRANGLERADES ΚΑΝΑΝΕ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΤΥΠΟΙ.ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΕΣ.ΟΛΟ ΦΥΓΟΥΡΕΣ Κ ΝΑΖΙ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by georgexj »

το μεσημερακι που ειμασταν για μπανιο παιρνει τηλεφωνο ο doctor τον τσελιο κ αρχιζει η συζητηση οτι φευγω ,παω αθηνα την δευτερα να παρω το περιπτερακι μου κτλ κτλ κτλ.
το καλο σε ολη την υποθεση ποιο ητανε.οτι ειπε οτι βρηκε κ τις βασεις για να βαλει τεντα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ποιοςνα το φανταστη οτι αυτος που κατηγορουσε τα περιπτερα κ ελεγε οτι δεν εχετε ουτε hard top παρα μονο τεντα γινετε ενα απο τα ιδια!!!

θα τρελαθω,θα πηδηχτω απο το παραθηρο!!!

ποιος σου εχει κανει μαγια??????

πες μας δεν ειναι κακο!!!
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by YJ ''The Doctor'' »

Λοιπόν Μιχαλοπουλε να σου πω την ιστορία πως έχει για να πηδηχτεις μια και καλή απο το παράθυρο:
Μαζευτηκανε κάποιοι καγκουρορανγκλεραδες , ονόματα δεν λέμε, και μου τα σταξανε χοντρά για να αποσυρω το XJ απο την πιάτσα.
Βλέπεις, δεν άντεχαν άλλο να βλέπουν XJ να τους πατάει.....βέβαια σε εσένα η αλλού δεν έγινε προφανώς αντίστοιχη πρόταση γιατί δεν αποτελειτε απειλή για αυτούς...
Να'ναι καλά τα παιδιά και ας παιδευομαι και εγώ με καμία Τεντα
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
XJ ''The Doctor''
Posts: 1277
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33
Contact:

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by XJ ''The Doctor'' »

viewtopic.php?f=15&t=2649&p=29319#p29319

Πληροφοριες εντος :mrgreen:
XJ 4.6L stroked, 7.5'' lifted, Arb locked, D44f/r chrome shafted and stock leather seats...running on 35's
Proudly Honorary member of 4x4 Kagkouras Club
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: CLUB ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ 4X4

Post by johny4x4 »

georgexj wrote:το μεσημερακι που ειμασταν για μπανιο παιρνει τηλεφωνο ο doctor τον τσελιο κ αρχιζει η συζητηση οτι φευγω ,παω αθηνα την δευτερα να παρω το περιπτερακι μου κτλ κτλ κτλ.
το καλο σε ολη την υποθεση ποιο ητανε.οτι ειπε οτι βρηκε κ τις βασεις για να βαλει τεντα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ποιοςνα το φανταστη οτι αυτος που κατηγορουσε τα περιπτερα κ ελεγε οτι δεν εχετε ουτε hard top παρα μονο τεντα γινετε ενα απο τα ιδια!!!

θα τρελαθω,θα πηδηχτω απο το παραθηρο!!!

ποιος σου εχει κανει μαγια??????

πες μας δεν ειναι κακο!!!
Και ποιος?????????????
Αυτός που τα έκραζε συνέχεια τα περιπτερα!!!!!!!
Γι αυτο μην λετε και πολλα γιατι δεν ξέρετε τι θα σας καρφωθει στο κεφάλι στο μελλον!!!
Αλλα εγώ ξέρω τι εχει παιχτει και αλαξοπίστησε!!!!
Σκασανε τα 4λιτρα και μάλλον ζορίστηκε και λέει παρά να γίνω ρόμπα δεν περνω και εγω ενα wrangler καλύτερα? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”