Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by johny4x4 »

Τον γ@μησατε τον καημένο τον Ντριμονι τι περιμένατε με όλα αυτα που του σουρατε του παιδιού;
Ολοι εναντιον του με καταρες και ποιος ξέρει τι άλλες μεθοδους θα χρησιμοποιησαν κάποιοι και απο οτι πληροφορηθηκα αλλου βρέθηκαν οι πλανήτες αλλου οι δορυφόροι αλλου ο διας αλλου ο κρόνος!!!
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Nicolas »

Η 5η πανελλήνια καγκουροσυνάντηση έλαβε τέλος.
Κρίμα που δεν μπορούσαμε να έρθουμε από νωρίς το Σάββατο...
Όπως και να έχει, περάσαμε γαμάτα.
Τις ευχαριστίες μου σε όλα τα παιδιά του club της Λάρισας. :D :D :D






Αντώνη, στείλε στο ξενοδοχείο την απόδειξη της κατάθεσης να σου επιστρέψουν τα γκαφρά.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Doctor ξεκινα!!!!!!!!!!!!
Ολοι περιμενουμε φωτο κ βιντεο...........
Πηγες τελικα ρε παλιοκαγκουρι....???????

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


κ ποιο @ρχιδι με γκαντεμιασε εμενα????????
το αυτοκινητο γυρισε με οδικη κ με ενα φιλαρακι..........
Attachments
IMAG0745m.jpg
IMAG0745m.jpg (51.06 KiB) Viewed 2148 times
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by aggas »

Καγκουράκια γυρίσατε;;;; Άντε να δούμε εντυπώσεις!!!!!!
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ
Posts: 738
Joined: Sun Nov 01, 2009 17:26
Location: Ξανθη

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ »

Ξεκουνηθητε ρε και βαλτε κανενα βιντεο!!!!!!!!
Ο Θεος να με φυλαει απο τους φιλους
γιατι τους εχθρους μου τους γνωριζω.

http://www.4x4brasil.com.br/forum/mitsu ... -lift.html
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by friar »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Doctor ξεκινα!!!!!!!!!!!!
Ολοι περιμενουμε φωτο κ βιντεο...........
Πηγες τελικα ρε παλιοκαγκουρι....???????

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


κ ποιο @ρχιδι με γκαντεμιασε εμενα????????
το αυτοκινητο γυρισε με οδικη κ με ενα φιλαρακι..........
Πρώτη φορά που σου ξανασυμβαίνει ... :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by YJ ''The Doctor'' »

Καλημερα Καγκουρες,

ελπιζω οτι ολοι φτασατε καλα στον προορισμο σας!!!!!!!

Σας αρεσε? Ε? Για να δω εντυπωσεις????

Λοιπον, εγω απο μερους μου εχω να πω οτι το Καγκουροπνευμα καλα κρατει :mrgreen:

Πιστευω οτι ολοι περασαμε πολυ καλα ( γαματα οπως λεει και ο Νικολας που μαζι με τα αλλα παιδια που ηρθε μας εκανε ευχαριστη εκπληξη!!! ). Επισης εχω να πω οτι χωρις την υποστηριξη του 4x4 Club Λαρισας οι διαδρομες ΔΕΝ θα ηταν τοσο καλες... Ολα τα παιδια του κλαμπ ηταν παρον και τις δυο ημερες και με τη συμβολη τους ειχαμε το απαιτουμενο χαβαλε.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Τωρα, βιντεο απο μερους μου θα αργησουν να μπουνε γιατι το υλικο ειναι παρα πολυ και το τρεξιμο που εχω αυτη την εβδομαδα επισης..... θα προσπαθησω οσο πιο συντομα μπορεσω.

Για τους Καγκουρες που ειμασταν παρον τι να πω? Ας ξεκινησω απο τις κυριες οπως και πρεπει... Η Αμαλια ηταν ακουραστη!!!! Εχει περπατησει ολες τις πλαγιες, ανεβηκε ολες τις ανηφορες, πατησε ολες τις λασπες για να προλαβαινει το βιντεο!!!Χωρις την Αμαλια δεν θα ειχαμε καμια ληψη!!!!!!!!!!
Η Μαρια ( συνοδος του Drimon ) το πηγε το Jimny ΚΟΦΤΕΣ!!!!!!!
Η Δημητρα ( συνοδος του Zak ) ηταν μεσα στο Rubicon σε ΟΛΑ τα περασματα !!!!!
Πραγματικες καγκουροκυριες :D

Ο Δον ειναι αρχοντικος οπως παντα! Ο RockyXXX ειναι μορφη!!!! Την Παρασκευη το βραδυ εκαναν την ταβερνα του χωριου μποζουξιδικο :lol: :lol: :lol: Μαζι με τον μαγαζατορα, ενα δημοτικο συμβουλο και ενα τσοπανο εφτασαν μετα απο πολλα Chivas και πολυ Διονυσιου κλπ να συζητανε ποιανου η π@@τσα σπαει καρυδια καλυτερα :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο Σακης μου θυμισε οτι υπαρχουν ακομη Cherokee XJ με πολυ γκαζι!!!! Το γκαζι στο πατωμα και ας μην δουλευαν τα μπλοκε το γ@μηενο θα ανεβει :mrgreen:
Ο Zak παιδια...τον θυμαστε αθορυβο με το ασπρο YJ? Λοιπον ετσι ειναι και με το Rubicon... Eσκαγε μυτη απο το πουθενα, εκει που αλλοι ξεσηκωναν το τοπο απο τη φασαρια να περασουν ενα εμποδιο, το περναγε με χιλια και λουφαζε και παλι μεχρι το επομενο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μαλλον αυτος ειναι το καγκουροφαντασμα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ολοι μαλλον θα περιμενετε τα σχολια μου για τον Drimon, ε? Λοιπον δεν θα πω τιποτα γιατι πολυ απλα ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΟΣ!!! :mrgreen: Θα δειτε στο βιντεο :mrgreen: Οταν μπει :mrgreen: :mrgreen:

Αυτα απο εμενα, να ειμαστε ολοι καλα και να μπορεσουμε να το ξανακανουμε ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

με την σειρα μου κ γω.
φτασαμε μια χαρα πανω απ ολα!!!
να ευχαριστησω το club της λαρισσας για αυτην την υπεροχη οργανωση.πρωτη φορα ειμαι εκδρομη με 30 αυτοκινητα κ δεν υπηρχε πουθενα καθηστεριση κανενας δεν χαθηκε,μου εκανε τρομερη εντυπωση που σε καθε διασταυρωση η εξοδο απο χωματοδρομο η ασφαλτατο υπηρχε αυτοκινητο κ σου εδειχνε που θα πας η εκοβε την κυκλοφορια για να περασει το κομβοι!!!μπραβο σας κ αλλο ενα μεγαλο μπραβο γιατι το προγραμμα το βγαζατε συμφωνα με τι θα σας που με εμεις οι μακρινοι!!!
ενα μεγαλο ευχαριστω κ στον χρηστο τον νταγγα που κ αυτος μαζι με την αμαλια ητανε πανω απο καθε αυτοκινητο κ εμποδιο για να το καθοδηγει για παν ενδεχομενο!!!
ισως ητανε μια απο της ωραιοτερες εκδρομες που εχω κανει.ειληκρινα τα βουνα σας ειναι ενας μεγαλος παιδοτοπος.ανυπομονω να με ξανα καλεσετε να παμε κ στο αλλο βουνο που λετε οτι ειναι καλητερο.
χαρηκα που ειδα τους καγουρες απο κοντα κ γελαγαμε.ο ενας πειραζε τον αλλον αλλα ειληκρινα μου ελειπε ο βασιλιας!!!παρολο που ειχα παει αρρωστος στην συναντηση με πυρεττο κ αμυγδαλες περασα πολυ ωραια!!!σημερα ειμαι με αντιβιωση κ 39 πυρετο.δεν πειραζει ομως!!!

κ τωρα στο μεγαλητερο θεμα που εχει ανοιχτη μεσα στους καγκουρες τον τελευταιο καιρο.εχουμε εναν παλιο μαλακα εδω μεσα που ολους τους κραζει ολοι εχουμε μπουρδελα κανενα δεν παει πουθενα μονο ο αυτοκρατορας ο αυτοκρατορας δεν σπαει δεν χαλαει ο αυτοκρατορας κανει ζεμπεκιες ο αυτοκρατορας περναει απο παντου κτλ κτλ κτλ κτλ.το σαββατο του εχω δωσει εναν αερα τον εχω αφησει να περναει εμποδια να λεει να κανει δηλωσεις να προκαλει μπροστα σε ολο τον κοσμο κτλ κτλ κτλ κ την κυριακη που τρωγαμε ολοι μαζι πρωινο του λεω με λιγα λογια!!!οσο χαρηκες χαρηκες σημερα εισαι τελειωμενος κ οπως καβαλησες το καλαμι ετσι θα το βαλεις κ στον κωλο σου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ αυτο ητανε!!μα πως γινετε αυτο τελικα με εσας τους ιαπωνες,ποσο φαντασμενοι εισαστε???μα ειναι δυνατον το γατακι να νικησει τον ελεφαντα???οχι πες μου ρε κοντο πουτανο????γι αυτο οπως θα δειτε φιλοι μου καγκουρες στο βιντεο στην τελευταια μου δηλωσει επειδη ολη την ημερα εχτες ψαχναμε να βρουμε τον ντριμον ουτε μιλαγε ουτε λαλαγε ολο κριβοτανε τον κερναω ενα γλυφιτζουρι!!
κ οπως ειπα κ στον νικολα εγω επι 6 μηνες θα γραφω συνεχεια κ με μεγαλα γραμματα


ντριμονη παρε μου μια πιπα!!!γατακι εεε γατακι!!!πηγαινε να κανεις τραμπολινο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Ε' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

ααα κ κατι ακομα!!ειναι η πρωτη φορα στην ζωη μου που δεν φορτωσα το αυτοκινητο στην οδικη!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”