Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by comanche »

Κάγκουρες καλώς σας βρήκα...σας παρακολουθώ καιρό αλλά βαριόμουν το γράψιμο...είστε ωραία παρέα και με καλό χιούμορ..(λέμε τώρα)...εχω ένα tj 4.0 του 99 και την παλεύω όταν μπορώ.....θα σας δω (κάποιους) στην βλαχοκερασιά...
.
.
το tj μου..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by YJ ''The Doctor'' »

ωραια παρεα? σκατα ειμαστε, στο χειροτερο κλαμπ ηρθες....

Καλως τον :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by comanche »

Γιατρέ μια χαρά σκατά κλαμπ είστε...θα προσπαθήσω να το κάνω χειρότερο.... :D :mrgreen:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Nicolas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
NASKI
Posts: 21
Joined: Fri Nov 12, 2010 21:08
Location: AΘΗΝΑ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by NASKI »

YJ ''The Doctor'' wrote:ωραια παρεα? σκατα ειμαστε, στο χειροτερο κλαμπ ηρθες....

Καλως τον :mrgreen:





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by ROCKY XXX »

comanche wrote:Κάγκουρες καλώς σας βρήκα...σας παρακολουθώ καιρό αλλά βαριόμουν το γράψιμο...είστε ωραία παρέα και με καλό χιούμορ..(λέμε τώρα)...εχω ένα tj 4.0 του 99 και την παλεύω όταν μπορώ.....θα σας δω (κάποιους) στην βλαχοκερασιά...
.
.
το tj μου..

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

φιλαρακι μετα απο την συναντηση μασ στην βλαχοκερασια νομιζω οτι εισαι και εσυ ενασ απο εμασ.αφου εχεις μαζι σου ολη την συλλογη με κλειδια(8 γερμανοπολυγωνο)παει να πει οτι εχεισ και εσυ θεμα να υποδίξεις.ευχαριστουμε για την βοηθεια
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by georgexj »

οντως φιλαρακι σε ευχαριστω για το κλειδι.γιατι αλλιως δεν καναμε τιποτα.ολα τα χα μονο αυτο μου ελειπε.αλλα απο αυριο θα μπει κ αυτο στην εργαλειοθηκη!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ μολις κανονισετε την εκδρομη στην ευβοια που μου ειπες κανε καμια ανακοινωση!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

comanche wrote:Κάγκουρες καλώς σας βρήκα...σας παρακολουθώ καιρό αλλά βαριόμουν το γράψιμο...
Τουλάχιστον να μην βαριέσαι το διάβασμα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλός ήρθες. ;)
comanche wrote: θα σας δω (κάποιους) στην βλαχοκερασιά...
georgexj wrote:οντως φιλαρακι σε ευχαριστω για το κλειδι.γιατι αλλιως δεν καναμε τιποτα

Φιλαράκι είδες την πιο απογοητευτική εκπροσώπηση της παρέας! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by johny4x4 »

Ευχαριστούμε φίλε comanche γιατί στο τέλος θα το φτιάχναμε απο πυλο το κλειδί!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drimon Drimon Drimon
Image
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by comanche »

Χάρηκα που σας γνώρισα..εύχομαι την επόμενη φορά χωρίς προβλήματα.....μακράν το πιο λασπωμένο συνεργείο άμεσης βοήθειας...η πλάκα είναι ότι είχα και άλλο ένα 8αράκι spare..... :D :D
.
.
.Drimon και τα μυαλά στα κάγκελα....πέρασε αέρας.
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”